0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати PowerBank?

  03.07.2019
  Сучасні смартфони, планшети і аксесуари настільки щільно увійшли в наше життя, що для більшості людей стали незамінними помічниками. Істотним недоліком практично всіх сучасних гаджетів є низька автономність вбудованої батареї. Сьогодні більшість смартфонів і планшетів розраховані на добу, а то й менше, роботи без підзарядки. Саме тому портативні акумулятори з кожним днем користуються все більшим попитом.

  Основні критерії вибору портативного акумулятора

  З огляду на різке зростання попиту на дані пристрої, сьогодні на прилавках магазинів їх можна зустріти величезну кількість. Для того щоб вибрати оптимальний варіант саме для вас, при цьому не переплачувати додаткові гроші за непотрібний функціонал, слід звернути увагу на ключові параметри:
  • Ємність
  • Наявність додаткових виходів
  • Додаткові функції
  • Габаритні розміри, вага і дизайн

  Ємність

  Одним з головних критеріїв при виборі PowerBank вважається його ємність, і це не випадково, адже від цього параметра безпосередньо залежить, скільки разів ви зможете зарядити ваш мобільний пристрій, поки переносний акумулятор повністю не розрядиться. Багато хто вважає, що достатньо розділити ємність батареї PowerBank на ємність батареї мобільного телефону, і ми отримаємо кількість зарядок, насправді при такому розрахунку фактичні дані будуть набагато нижче розрахованих. Вся справа в тому, що портативний акумулятор, мобільний телефон, кабель підключення, все має певні втрати при передачі енергії. Тому рекомендується застосовувати спрощену формулу: необхідну кількість циклів заряду мобільного телефону, множимо на ємність його батареї, а потім множимо на коефіцієнт 1,5, в результаті отримуємо необхідну ємність PowerBank.

  Наявність додаткових виходів

  Сучасні портативні акумулятори можуть бути оснащені декількома USB-виходами. При виборі відповідного пристрою враховуйте, скільки девайсів вам необхідно заряджати одночасно. Також важливим параметром є сила струму на виході. Наприклад, якщо ваш планшет заряджається від двох амперної зарядки, то одно амперний вихід буде, або дуже довго заряджати його, або взагалі не впорається з поставленим завданням. З іншого боку, якщо телефон розрахований на зарядку з силою струму 1 ампер, то його підключення до двох амперного виходу призведе до передчасного старіння батареї і втрати ємності.

  Додаткові функції

  Зараз, на прилавках магазинів, можна зустріти акумулятори для портативних пристроїв з вбудованими світлодіодними ліхтариками, які працюють в декількох режимах. Це дуже зручно для любителів туризму і активного відпочинку. Також слід звертати увагу на наявність LCD-дисплея або світлодіодних індикаторів, для швидкого визначення рівня заряду PowerBank.

  Габаритні розміри, вага дизайн

  Параметри розмірів і ваги безпосередньо залежать від ємності вбудованої батареї. Чим вона більша, тим важче і більше буде пристрій. Що стосується дизайну, то сьогодні можна зустріти абсолютно різні пристрої, починаючи від консервативного прямокутника білого кольору, і закінчуючи всілякими героями сучасних мультфільмів і кіно. Параметри розмірів і ваги слід враховувати при способі експлуатації пристрою. Якщо вам необхідний PowerBank для щоденного носіння в сумочці, краще вибрати максимально тонкий і легкий пристрій. Якщо ви плануєте відпочивати кілька днів на природі без доступу до домашньої електромережі змінного струму, зверніть увагу на важкі і габаритні пристрої з великою ємністю.
   
  Завершена