0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Коропова розкладачка: що це таке і як обрати розкладачку для риболовлі?

  04.07.2019
  Що таке коропова розкладачка і навіщо вона потрібна? Як вибирати коропову розкладачку і чим таким вона відрізняється від звичайних? У чому переваги таких меблів? У даній статті ми допоможемо знайти відповіді на всі ці питання.
  Переваги коропових розкладачок
  Якщо раніше словосполучення "коропова розкладачка" викликало подив і нерозуміння її необхідності, то зараз цей вид розкладачки високо цінуватися серед рибалок, адже вона має велику кількість переваг і достоїнств, які особливо відчуваються при тривалих перебуваннях на водоймах:
  Збереження здоров'я
  Для будь-якої людини здоров'я є головним пріоритетом, адже його можна послабити і втратити навіть непомітно для самого себе - іноді досить провести 1-2 ночі осінньою порою на килимку, в спальному мішку або надувається матраці. Часом це призводить не тільки до виникнення застуди, а й може послужити каталізатором більш грізних проблем.
  Коропові розкладачки розроблялися спеціально, щоб уникнути виникнення таких неприємностей:
  конструкція нинішніх розкладачок здатна рівномірно розподіляти вагу сплячого і забезпечувати пружну підтримку, яку б позу людина не брав під час відпочинку - це гарантує повноцінне розслаблення і сон. На жаль, більшість килимків такими особливостями похвалитися не можуть.
  • на розкладачці зручно також і сидіти, а не тільки лежати. Спина при цьому практично не напружується, на відміну від килимків або спальних мішків.
  • розкладачка піднімає людини над землею, тому ковдру або спальний мішок не стосуються холодній сирій землі і конденсату на дні намету.
  Комфорт
  При використанні килимків, матраців або спальних мішків існує негласне правило уникати сну на спині, а вранці вас чекатиме "пом'яте" стан, біль в боках і попереку.
  Конструкція ж нинішніх коропових розкладачок здатна рівномірно розподіляти вагу сплячого і забезпечувати пружну підтримку, яку б позу людина не брав під час відпочинку - це гарантує повноцінне розслаблення і сон. На жаль, більшість килимків такими особливостями похвалитися не можуть.
  До того ж розкладачка нагадує ліжко, що грає не останню роль у спокійному стані з точки зору психології. Вона приносити відчуття затишку і комфортна, що особливо актуально при тривалих стоянках і для новачків.
  Найчастіше така рибальське меблі має високі ніжки, що допомагає розміщувати під нею свої речі і спорядження, що дозволяє значно заощадити простір у вашій наметі.
  Деякі коропові розкладачки мають в комплекті подушки або матраци.
  Багатофункціональність
  Від звичайних розкладачок коропові відрізняються кількома особливостями конструкцій:
  • регульовані по висоті ніжки, що дозволяє встановлювати ліжко навіть на нерівних поверхнях;
  • деякі моделі трансформуються в коропові крісла;
  • деякі розкладачки оснащені спальними мішками, матрацами, захисними чохлами і т.п.
  Надійність конструкції
  Виходячи з призначення таких розкладачок, вони створюються з урахуванням частого впливу на них великих навантажень, перепадів температур, вологи, сонця і т.п.
  Тому такі розкладачки мають посилені каркас, здатний витримувати велику вагу. Часто для основи використовується "авіаційний" сплав алюмінію, що забезпечує легкість і міцність.
  Тканини для таких розкладачок також відрізняються підвищеними міцністю і зносостійкість. Часто вони додатково оброблені грязе і вологовідштовхувальними просоченнями, легко миються і чистяться.
  Як вибрати розкладачку для лову риби
  Щоб покупка такої розкладачки була в радість і приносила лише користь необхідно звертати увагу на кілька аспектів при виборі розкладачки.
  Тривалість риболовлі
  Якщо ви плануєте займатися карпфішінгом "вихідного дня" або виїжджати на риблку тривалістю пару діб - немає сенсу витрачатися на дорогі наворочені моделі.
  Кращим рішенням стане розкладачка, яка може використовуватися і як крісло. Вона дозволяє і комфортно сидіти і, при необхідності, подрімати годинку-другу.
  Кількість опор/ніжок
  Коропові розкладачки, виходячи з кількості ніжок, діляться на 2-, 3- або 4-опорні (4, 6 або 8 ніг).
  В зарубіжних виробників дана характеристика перебувати під словом leg і означає пару ніжок (4 leg's, 2leg's і т.д.).
  Безумовно, найбільш зручними є 4-опорні розкладачки, але найпопулярнішими - з трьома опорами, так як їх простіше регулювати по висоті і під такою розкладачкою більше простору для речей.
  Максимальні навантаження
  Більшість коропових розкладачок здатні витримувати "стандартні" навантаження, здатні витримувати тиск маси тіла людини середньої комплекції (до 160 кг).
  Для справжніх богатирів існують також посилені розкладачки, здатні витримувати до 255 кг.
  Не варто купувати розкладачку з меншою вантажопідйомністю, ніж ваша вага - не варто сподіватися на "авось витримає" так ви втратите не тільки гроші, але і можете травмуватися, якщо розкладачка порветься або зламається коли ви будете на ній лежати.
  Сподіваємося наші поради допоможуть вам визначитися з вибором розкладачки для риболовлі!
  Завершена