0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Відеореєстратор Pioneer VREC-100CH. ТОП якість від Pioneer?

  18.07.2019

  Сьогодні вже нікого не дивує, що багато відомих брендів, які займаються виробництвом побутової електроніки та комп'ютерної техніки, всерйоз вдарилися в виробництво автоелектроніки і займаються конструюванням відеореєстраторів. А ось те, що деякі бренди, які давно зарекомендували себе в сфері автомобільних аксесуарів, електроніки і компонентів з великим запізненням вирішили також зайняти цю нішу дійсно дивно і, як мінімум, незбагненно.

  Компанія Pioneer

  В даному випадку, ми говоримо про компанію Pioneer, яка все ж вирішила покататися на хвилі "відеорегістраторобудови", але тільки тоді, коли автомобільні самописці стали невід'ємною частиною практично кожного сучасного автомобіля. Питання про те, що компанія Pioneer сильно запізнилася в цьому плані варто задати маркетологам і ефективним менеджерам, які напевно підбирають потрібний момент для запуску нового продукту. Але, зате це питання буде абсолютно доречним і своєчасним до всіх співробітників компанії, а особливо до розробників і інженерів. Це питання буде стосуватися дизайну і ергономіки.

  Пристрої з таким фактором за останні сім років робили все що не лінь, аж до китайських фірм одноденок, такого роду "косяк" можна було спокійно пробачити таким компаніям, як:

  • HP;

  • Genius;

  • ASUS;

  • Philips.

  Але, Pioneer автомобілісти, перш за все, знають як фірму, яка подарувала всьому світу легендарну магнітолу DEH-P88RS, яка і по сьогоднішній день є актуальною як по дизайну, так і по функціоналу.

  Тому, коли чуєш про появу відеореєстратора від такого бренду, очікуєш, що зараз нарешті хтось давно причетний до автомобільного світу прийде на ринок і покаже всім як потрібно робити відеореєстратори. Замість цього ми бачимо стандартно скомпонований квадратний відеореєстратор з звичайнісінькою вакуумною присоскою, яку навіть не оснастили швидкознімним механізмом, не кажучи про контактну групу для швидкого підключення.

  І це в той час, коли китайські бренди середньої ланки щосили штампують відеореєстратори з магнітними кріпленнями, які встановлюються і підключаються буквально в один дотик без необхідності підключення до відеореєстратора додаткових проводів.

  Характеристика

  Загалом, після першого візуального знайомства можна абсолютно точно сказати те, що:

  • дизайн і ергономіка це не сильні сторони Pioneer VREC-100CH;

  • щодо технічного оснащення і функціоналу, то WiFi, GPS, можливість підключення до діагностичного роз'єму OBD2 та інше сучасні функції тут також відсутні.

  Технологічний або технічний максимум даної моделі визначається такими характеристиками:

  • 6-ти шарова скляна лінза;

  • Максимальна роздільна здатність 2304х1296, 30 к / с;

  • Наявність функції WDR;

  • G сенсор;

  • Підтримка карт пам'яті обсяг до 128 Gb.

  • З функцій безпеки дорожнього руху ADAS передбачена тільки функція контролю за смугою руху LDWS, контроль дистанції FCWS відсутній. Загалом, за функціоналом VREC-100CH це впевнений середнячок, а по комплектації ситуація трохи гірше.

  У красивою фірмовій коробці можна знайти:

  • зарядку в прикурювач без додаткового USB;

  • 2 пластикові стяжки;

  • кріплення на вакуумній присоскі;

  • відеореєстратор.

  Комплектація безумовно мінімальна, але її достатньо для експлуатації відеореєстратора і єдине, що знадобиться докупити, так це карту пам'яті. Також для експлуатації відеореєстратора необхідно зробити деякі налаштування, а так як функціонал мінімальний, то і довго морочитися з настройками не доведеться, користувач зможе вибрати необхідний дозвіл, якість відео, налаштувати циклічний запис та інші стандартні для відеореєстратора функції включаючи час / дату і чутливість G сенсора . Окремим пунктом меню можна відкалібрувати і включити LDWS.

  Функція WDR активна за замовчуванням і відключити її неможливо, налаштовуючи відеореєстратор, не можна не відзначити зручну і зрозумілу архітектуру меню.

  В роботі VREC-100CH також виявився простим, зручним і надійним за час тестування не виникало ніяких глюків і збоїв, все працює як хороші японські годинники, тому по працездатності даний девайс повністю відповідає своєму гучному імені Pioneer. А ось якість зображення виявилася досить спірним питанням, навіть в ясний сонячний день на зображенні присутні мінімальні шуми (зернистість), але передача кольору і кут огляду виявилися непоганим або навіть хорошими. І, як не дивно, "гучність" картинки не вплинула на деталізацію, номерні знаки читалися на дистанції 15 або навіть 20 м.

  Нічну зйомку частково рятує постійно активна функція WDR, але варто відзначити, що в продажу існують WDR реєстратори інших виробників, у яких нічна зйомка реалізована краще. У Pioneer від ліхтарів дорожнього освітлення та зустрічних автомобілів присутні засвітки, які впливають на якість зображення. Вночі картинка також трохи шумить, але номерні знаки добре читані з відстані 5-10 метрів і якби не "зернистість" зображення, то відеореєстратор Pioneer VREC-100CH можна було б віднести до числа відеореєстраторів з топової картинкою.

  Підсумок

  Відеореєстратор від Pioneer можна охарактеризувати як якісний, добре зібраний і стабільно працюючий пристрій. Також можна відзначити величезний дисплей з діагоналлю 2,7 дюйма і дуже непогану якість відео, якщо не враховувати зернистість. До слабких сторін можна віднести нудний і звичайний дизайн, слабку ергономіку і відсутність Wi-Fi модуля.

  Завершена