0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  GSM сигналізація Scher-Khan UNIVERSE. Як уберегти авто від злому?

  18.07.2019

  Серед виробників автомобільних сигналізацій, які крім класичних односторонніх і двосторонніх моделей випускають і GSM системи періодично з'являються бренди, які вирішили спробувати свої сили в цій справі. Одним з таких брендів можна назвати Scher-Khan, двосторонні і односторонні сигналізації даного виробника довгий час користувалися широкою популярністю, але сьогодні ж пальму першості в даному сегменті давно перейняли інші бренди.

  Проте, ми можемо бачити, що компанія Scher-Khan продовжує розробки нових технологій і стежить за сучасними тенденціями.

  Модельний ряд GSM сигналізації Scher-Khan Universe

  Модельний ряд складається з трьох моделей:

  • Universe 1;

  • Universe 2;

  • Universe 3.

  Всі системи мають інтегрований Can інтерфейс, що дозволяє підключати охоронні системи до цифрових шин автомобіля (грубо кажучи, до бортового комп'ютера). Завдяки чому, сигналізація максимально корректно інтегрується в бортову електроніку автомобіля і отримує можливість управління або збору інформації з різних датчиків, вузлів, агрегатів і блоків управління.

  GPS / GSM модулі також відкривають перед водієм широкі можливості, завдяки їм, у автовласника з'являється можливість відстеження:

  • журналу поїздок;

  • пройденого маршруту;

  • швидкісного режиму витрати палива;

  • оборотів двигуна і інших характеристик стану автомобіля.

  Також, завдяки отриманню gps-координат, з'являється можливість пошуку автомобіля при викраденні, або в тих випадках, коли машина була припаркована в незнайомому місці. Здійснити пошук або отримати діагностичні дані можна за допомогою мобільного додатку, або особистого кабінету, крім цього передбачено ще кілька способів управління охоронною системою. Функція slave, управління з телефону в тоновому режимі і управління за допомогою блоку КОМАНДОР. Але керувати всім функціоналом охоронної системи дозволяє тільки мобільний додаток або особистий кабінет, більш того, в один акаунт можна додати кілька автомобілів і відстежувати стан і розташування машини, які входять в невеликий автопарк, аж до швидкості пересування, витрати палива, тиску палива і звичайно ж пробігу.

  Управління за допомогою функції slave і блоку Commander є для всього модельного ряду, slave це можливість постановки і зняття з охорони за допомогою кнопок на рідному ключі від автомобіля (якщо такі є), блок командер вдає із себе провідний Двохкнопковий пульт дистанційного управління світлодіодним індикатором, по суті це вдосконалена кнопка Valet.

  Ще одна особливість систем Universe - наявність функції іммобілайзера. Але, іммобілайзером комплектуються тільки моделі Universe 2 і 3, зате вбудований датчик удару / нахилу / переміщення є базовим для всіх модифікацій.

  Мітки іммобілайзера моделей Universe 2 і 3 мають класичну форму, працюють по радіоканалу 2,4 гГц і мають на корпусі одну кнопку, яку можна використовувати для постановки / зняття з охорони, якогось додаткового функціоналу мітки іммобілайзера не несуть. Тому блокування функції Keyless, яка захищає машину від угону вудкою (ретранслятором), відсутня.

  Різниця в функціоналі міток Universe 2 або 3 полягає в тому, що у старшій версії мітки іммобілайзера можна використовувати для реалізації функції hands-free, ця функція автоматично знімає машину з охорони при наближенні водія з міткою і автоматично ставить машину під охорону, коли водій йде. Така функція є в іммобилайзерів різних виробників, але, на відміну від штатної функції hands-free, вона не завжди працює коректно. Проблема полягає в тому, що штатна система передбачає наявність декількох антен (4-5), які вбудовані в кузов машини, завдяки чому, точно визначається відстань від водія до автомобіля. У додаткових систем антена всього одна і вона не завжди коректно визначає відстань.

  Крім hands-free у Universe 3 є ще одна популярна функція, а саме автозапуск двигуна, але безключовий обхідник іммобілайзера для охоронних систем Scher-Khan недоступний, тому доведеться задовольнятися стандартним ключовим обхідником іммобілайзера.

  Підсумок

  Отже, всі три системи Universe відносяться до охоронних комплексів з Can модулем і GPS / GSM інтерфейсом, правда GSM інтерфейс працює в GSM мережах другого покоління за технологією GPRS, швидкості передачі даних по каналу GPRS буде більш ніж достатньо для коректної роботи охоронної системи. Але, якщо водій бажає йти в ногу з часом, то варто звернути увагу на GPS / GSM системи інших виробників з 3G модемом.

  Версія Universe 1 є молодшою і оснащена тільки CAN і GPS / GSM модулями, в той час, як Universe 2 і 3 додатково комплектується іммобілайзером і тільки Universe 3 має можливість реалізації функцій hands-free і дистанційного запуску двигуна.

  Завершена