0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Сама бюджетна Мінімийка Voin VС-327. Мийка високого тиску для авто

  30.07.2019

  Автомобільні мінімийки або апарати високого тиску нерідко називають портативними мийками. Портативність даних пристроїв досить умовна, так як в більшості випадків при їх використанні знадобиться підключення до водопроводу і мережі 220 вольт. Але все ж, надія на повну портативність і автономність існує:

  • по-перше, у компанії KARCHER є моделі оснащені акумуляторними батареями;
  • по-друге, існує більш бюджетна мінімийка від компанії VOIN, яка має вбудовану ємність для води і підключається не до мережі 220 В, а до бортової мережі автомобіля.

  Подробиці про мінімийку від компанії VOIN

  Апарат від VOIN має дуже нетипову конструкцію, але зате він підкуповує високою компактністю і дуже низькою ціною. Портативна мийка VOIN VC 327 складається, безпосередньо, з розкладного тканинного відра з вбудованою помпою і комплектується мікрофіброю, мочалкою, кабелем живлення і шлангою високого тиску з розпилювачем. Довжина шланга високого тиску становить 7 м, а кабель живлення 3,5 м, сумарної довжини більше 10-ти метрів буде досить для того, щоб залишити мийку в одному місці і за допомогою шланга обійти навколо автомобіля.

  Так як апарат підключається безпосередньо до прикурювача, то його потужність буде обмежена потужністю бортової мережі, зазвичай це 120-140 Вт. Загалом, за конструкцією і потужністю даний девайс навряд чи може називатися мінімийкою в класичному розумінні, але зате всі вищезгадані аксесуари і комплектуючі збираються в дуже компактний чохол, в якому мінімийка на постійній основі може зберігатися в багажнику автомобіля до першої необхідності помити автомобіль.

  Експериментуємо з мийкою

  Перевіряти мийку VC 327 в роботі ми вирішили відразу двома способами. Незважаючи на те, що виробником рекомендована безпосередньо ручна мийка за допомогою губки, ми поекспериментуємо ще і з безконтактним способом мийки, так як такий спосіб більш привабливий.

  Для безконтактної мийки був приготований шампунь для попереднього миття він готується на основі шампуню для безконтактної мийки, який розбавляють з водою в досить сильній концентрації, на 1 частину шампуню беруть 4 частини води. Ручне миття вирішили проводити за допомогою одного з самих бюджетних ручних шампунів і пористої губки, така губка найкраще змиває комах та інші подібні забруднення.

  Шампунь для попереднього миття залили в садовий розпилювач і цією сумішшю обробили передні праві двері, шампуні потрібно дати попрацювати близько 2 хвилин, щоб він встиг пом'якшити сильні забруднення, цього часу якраз достатньо для складання мінімийки.

  У нижній частині апарату високого тиску обладнано роз'ємом для кабелю живлення поруч з яким розташоване різьбове з'єднання для шланга високого тиску.

  З метою безпеки, підключення до бортової мережі було проведено не через роз'єм прикурювача, а за допомогою спеціального перехідника безпосередньо від акумуляторних клем.

  Після наповнення мийки водою, а також підключення кабелів живлення і шланга високого тиску вона повністю готова до роботи. Апарат подає воду під умовно-високим тиском, якого достатньо, щоб змити шампунь і розчинені ним забруднення, глибокі забруднення виявилися цієї митті не по зубах. На пістолеті високого тиску передбачена можливість регулювання потужності струменя, ми використовували середню потужність, але якщо навіть встановити максимальну потужність, то тиск не змінюється.

  Саме в даному випадку, безконтактна мийка, на жаль, вийшла не зовсім якісна. У деяких місцях залишилися брудні розводи і патьоки, тому безконтактну мийку за допомогою апарату VOIN VC 327 можна використовувати при необхідності швидко освіжити зовнішній вигляд автомобіля.

  По витраті води, ситуація теж не сама задовільна, на рясну мийку передніх дверей пішла приблизно третину обсягу мийки, близько 5 л, тут відразу можна зробити висновок, що одного відра для повноцінної мийки машини навряд чи вистачить.

  Для ручного миття перед нанесенням автошампуня ЛКП бажано злегка змочити водою це трохи розм'якшить забруднення, потім за допомогою губки і піни слід змити всі забруднення. Щоб лакофарбове покриття не дряпалось, нижню частину машини рекомендується мити зворотною стороною губки, таким чином, пісок з нижньої частини автомобіля не потрапить на верхню.

  Залишки піни після ручного миття змиваємо мінімийкою VC 327, в даному випадку її функція, як можна швидше, змити піну з лакофарбового покриття автомобіля і не дати автошампуню засохнути на кузові машини.

  На ручну мийку задніх дверей і заднього крила пішло ще близько 5 л води, відповідно, повного обсягу мінімийки 15 л вистачить максимум на 4 двері, якщо мити машину дуже економно, то повне миття можна виконати, використавши близько 30 л води.

  Ручна мийка виявилася більш трудомісткою і більш ефективною, хоч на ЛКП і залишилися невеликі, практично непомітні бітумні точки, правда, ці забруднення краще змивати спеціальними очисниками.

  Що стосується самої мінімийки, то її можна охарактеризувати, як відмінний спосіб максимально ефективно розпорядитися мінімальним обсягом води. За допомогою звичайного відра і садового розпилювача домогтися аналогічного результату буде вкрай складно.

  Завершена