0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як прибрати подряпини на пластику? Поліролі для чорного пластику. Відновлюємо пластик

  31.07.2019

  Питання змісту або підтримки автомобіля в первозданному вигляді є актуальним для багатьох автомобілістів. Підтримувати машину в новому стані, коли вона потрапила у володіння новою це одна справа, а придбати старий автомобіль і спробувати відновити його до заводського або наближеного до заводського стану, це вже зовсім інше.

  Зазвичай одним з факторів, який видає вік є стан пластикових деталей салону. Найкращий спосіб відновити їх до нового стану це банальна заміна, що звичайно ж, дуже дорого і не має ніякого сенсу, другий спосіб відновлення пластика за допомогою будівельного фена. До такого способу прибігають тільки найсміливіші автомобілісти, так як розігрітій до високих температур будівельний фен в недосвідчених руках здатний принести більше шкоди ніж користі, або потрібно звертатися до фахівців, які надають послуги з відновлення пластику, що також коштує чималих грошей.

  Тому велика частина автомобілістів віддає перевагу поліролі пластику, які випускаються різними виробниками і дійсно здатні замаскувати пошкодження, повернувши салону первозданний вигляд.

  Але, на жаль, вибрати якісний поліроль просто по упаковці і зовнішнім виглядом неможливо, потрібно знати, які з існуючих на ринку засобів, дійсно відповідає заявленим властивостям. Єдиний спосіб з'ясувати, це провести незалежне тестування, чим ми й займаємося на постійній основі, виявляючи кращих і гірших представників даної категорії.

  Тестуємо і знаходимо кращих

  Ми вирішили протестувати поліролі від таких виробників, як:

  • MOTHERS;

  • Sonnax;

  • Helpix;

  • Grass.

  Тест проводився на пластиковій накладці водійського порога, так як саме ця деталь обшивки страждає і пошкоджується найсильніше, на ній добре видно всілякі подряпини і потертості, які ми спробували замаскувати за допомогою поліролі. Для того, щоб зрівняти шанси всіх засобів накладка була попередньо очищена і знежирена за допомогою антисилікону. Після такої чистки з поверхні видаляються всі забруднення і залишки поліролей, які наносилися раніше.

  Попереднє очищення поверхні і знежирення рекомендується не тільки при тестуванні, але і при використанні різних поліролей, в тому числі і поліролей ЛКП, так як на чистих знежирених поверхнях будь-які поліролі тримаються краще.

  Підготовлену накладку порога ми розділили на п'ять ділянок, 4 ділянки були оброблені вище зазначеними засобами, а 5-й залишився необробленим і послужив в якості контрольного зразка.

  Поліроль MOTHERS M-Tech Protectant MS 25324 710мл

  Першим на тест потрапив поліроль MOTHERS M-Tech Protectant MS 25324 710мл, його досить розпилити на поверхню, почекати кілька хвилин і потім розполіровать мікрофіброю. Даний склад має консистенцію дуже густої емульсії і по тактильним відчуттям, можна сказати, що в складі відчувається висока кількість силікону, емульсія настільки густа, що її надлишки навіть у вертикальному положенні не збираються в краплі, не стікає вниз.

  Через кілька хвилин ділянку оброблену даними засобом було розполіровано сухою, чистою мікрофіброю. Попередній візуальний ефект виявився вельми задовільним, всі потертості і подряпини повністю зникли і тільки під певним кутом можна було розгледіти одну невелику подряпину товщиною в людську волосину.

  Поліроль Sonax Cockpit Pfleger Sport Fresh 357241 500мл

  Поліроль Sonax Cockpit Pfleger Sport Fresh 357241 500мл відрізняється матовим ефектом і антистатичними властивостями, а також іншим способом нанесення. Засіб наноситься на серветку або аплікатор після чого ним обробляється поверхня, поліроль сохне досить швидко не більше однієї хвилини.

  Після висихання дійсно спостерігається матовий ефект і якесь оновлення пластика, пор з маскуванням подряпин у Sonax не все так добре, як хотілося б. На порозі залишилися добре помітні потертості і подряпини.

  Поліроль Helpix AVTOFAN Нове Авто 4823075802883 500мл

  Helpix AVTOFAN Нове Авто 4823075802883 500 мл перед нанесенням, як і інші засоби, вимагає збовтування, потім нанесення на оброблювану поверхню, після чого поверхню можна відразу розполіровать, почекати кілька хвилин згідно з інструкцією не потрібно. AVTOFAN також, як і MOTHERS, має консистенцію емульсії, але вона менш густа, що може вказувати на менший вміст силікону в складі.

  Після полірування перший візуальний ефект мало чим відрізнявся від MOTHERS, поверхня така ж глянсова, спостерігається глибокий чорний колір і хороше маскування подряпин. Якщо придивитися, то можна розгледіти одну-дві подряпини товщиною з людську волосину.

  Поліроль Grass Polyrole Matte professional 110216 1л

  Фінальний зразок Grass Polyrole Matte professional 110216 1л передбачає 2 способи нанесення, за допомогою аплікатора або розпиленням на поверхню. Ми застосували перший спосіб, так як він забезпечує більш точне нанесення.

  Попередній візуальний ефект приємно здивував, з'явився середній матовий ефект і непогане маскування подряпин.

  Але остаточний висновок ми зробили через 5 хвилин після нанесення останнього засобу, цей час потрібно для того, щоб всі склади остаточно висохли, вбралися і полімеризувалися. Після висихання деякі ділянки трохи змінилися, але не ділянка оброблена MOTHERS M-Tech Protectant, він виглядав майже як новий, спостерігався глибокий чорний колір і шикарний, але не сильно виражений глянець.

  У Sonax Cockpit Pfleger Sport Fresh ситуація йде набагато гірше, поверхня дійсно матова, але багато подряпин не замаскувалися, тому виглядає пластик не дуже презентабельно. Ще гірше, ніж Sonnax виглядає ділянка оброблена засобом Helpix AVTOFAN, він теж матовий і подряпини не замасковані, спостерігається чорний, але не глибокий колір, пластик значно чорніший ніж контрольний необроблений зразок, але, тим не менш, такий ефект мало кого потішить.

  І на друге місце після MOTHERS M-Tech Protectant можна поставити засіб від Grass, у нього не такий глянцевий блиск, деякі подряпини все ж залишилися на увазі, але, якщо сильно не придивлятися, то вони не помітні.

  Завершена