0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Розширення функціоналу Штатного головного пристрою за допомогою Мультимедійного інтерфейсу.

  01.08.2019

  У більшості сучасних автомобілів штатні головні пристрої мають обмежені функціональні можливості. Часто у них відсутня навігація, інтернет, можливість підключення додаткових пристроїв, таких як: камера заднього виду, монітори, цифрове телебачення і будь-які інші зовнішні аудіо або відео джерела.
  В даній ситуації є два способи вирішення проблеми, це:

  1. замінити повністю штатний головний пристрій;
  2. встановити мультимедійний інтерфейс (відеоінтерфейс або транскодер) 


  У деяких випадках повна заміна штатної системи, може бути дуже проблематичною або навіть неможливою, через глибоку інтеграцію її в автомобіль. Так як вона розроблена спеціально під певну модель, максимально адаптована, пов'язана з CAN шиною і є невід'ємною частиною всієї електроніки. Це може призвести, згодом, до можливого порушення заводських функцій по візуалізації, управлінні та налаштування обладнання. Також можливо що головний пристрій в принципі Вас влаштовує, за своїм звучанням або інших параметрах. Тому в таких ситуаціях найлогічніше використовувати мультимедійний інтерфейс, для забезпечення максимальної комплектації мультимедійної системи Вашого автомобіля. І ключова перевага такого варіанту, це повне збереження штатної системи, при значному збільшенні її можливостей.
  Мультимедійний інтерфейс - це пристрій, який виконує функцію перетворювача відеосигналу і потужного комп'ютера. Він дозволяє підключити додаткові джерела аудіо-відео сигналів, такі як Т2 приймач, відеореєстратор, DVD і навіть караоке або ігрову приставку. Крім цього встановлюючи інтерфейс Ви ще зможете убезпечити автомобіль підключивши камери заднього і переднього виду, або систему кругового огляду. Додатково в нього може бути інтегрований різний функціонал: GPS навігатор, проектування паркувальних ліній на екран штатного монітора при русі заднім ходом, Bluetooth, функції для підключення смартфонів iPhone (AirPlay) і Android (MHL / MirrorLink), і так далі в залежність від комплектації інтерфейсу .
  Підбирати мультимедійний інтерфейс необхідно конкретно під Ваш автомобіль, враховуючи не тільки марку або модель, а й рік випуску його на ринок. У деяких випадках також треба брати до уваги тип штатного головного пристрою або діагональ дисплея. Тому що виробники можуть кожен раз удосконалювати дозвіл екрана, частоту відеосигналу і різні типи роз'єму. Також буває що одна і та ж модель укомплектовується різними головними пристроями.


  Відеоінтерфейс - це окремий блок у вигляді невеликої прямокутної коробочки з різними роз'ємами і проводами для підключення. Він, як правило, встановлюється за штатним монітором і підключається за принципом Plug & Рlay. Такий спосіб дозволяє провести монтаж без выкористання проводки автомобіля, не порушуючи її цілісність. За допомогою оригінального кабелю інтерфейс підключається до аудіо модуля і CAN шину автомобіля. Так що, при запуску, пристрій перемикає відеоджерела і виводить на монітор, штатної головний системи автомобіля, своє зображення.
  Включення мультимедійного інтерфейсу і перемикання джерел сигналу здійснюється штатними кнопками, наприклад: NAVI, TEL, Voice. А управління відбувається через оригінальні елементи, це може бути сенсорний екран, джойстик, тач-пад, кнопки і так далі. При виключенні інтерфейсу Ви можете повноцінно користуватися штатною системою і всіма її передбаченими функціями.

  Завершена