0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Вибираємо магнітний Wi-Fi відеореєстратор. Який краще?

  01.08.2019

  Wi-fi відеореєстратори на магнітному кріпленні з розряду WOW новинок потихеньку починають переміщатися в розряд простих буденних. Тренд на такі пристрої підхопили різні виробники і сьогодні в нашому магазині сформувався асортимент новомодних відеореєстраторів. А це означає, що любителям безпечної їзди вже зараз потрібно починати знайомиться з Wi-fi відеореєстраторами на магнітному кріпленні і розбиратися в їх відмінностях.

  Якщо ви замислюєтеся над придбанням магнітного відеореєстратора, то, швидше за все, вибирати доведеться приблизно з 5 моделей. У нашому випадку це 3 моделі від Incar і по одній моделі від Globex і Aspiring. Побіжно глянувши на дані відеореєстратори, неважко помітити візуальну ідентичність між Incar VR X-12 і Aspiring Expert 4, а також між Globex ge-301w і Incar VR X-15.

  Вибивається із загальної компанії тільки Incar VR X-10, він має унікальний дизайн і унікальне кріплення, яке в якійсь мірі компенсує всі недоліки магнітних відеореєстраторів.

  Кріплення VR X-10 дозволяє обертати пристрій навколо осі і змінювати кут нахилу відеореєстратора щодо нахилу лобового скла, інші чотири моделі не мають можливості обертання навколо своєї осі, передбачена тільки можливість вибору кута нахилу відеореєстратора.

  Але, зате конструкція даних девайсів має додатковий фіксуючий виступ, який страхує магніт, завдяки цьому відеореєстратор тримається надійніше, але в деяких моделях таке кріплення клинить при установці пристрою і найсильніше від цього страждають VR X-15.

  Всі 5 відеореєстраторів виявилися однаковими не тільки по зовнішньому вигляду, але і практично за всіма технічними характеристиками. Наприклад, вони записують відео з роздільною здатністю Full HD 1920х1080 і тільки для Globex заявлено більш високу роздільну здатність 2304x1296, але в даному випадку є невеликий нюанс, фактичний дозвіл складає 1728 X 1296, а співвідношення сторін 4: 3.

  Тобто, компанія Globex в даному випадку пішла на невеликий обман, заявивши більш високу роздільну здатність і нічого не сказавши про співвідношення сторін. За допомогою Globex GE301W ми записали кілька файлів в дозволі Full HD і урізаним 2К, порівнявши ці файли між собою не було виявлено будь-якої різниці в якості зображення, тому для порівняння з іншими відеореєстраторами ми вирішили використовувати Full HD дозвіл з співвідношенням сторін 16: 9.

  Коли говорять про якість зйомки відеореєстратора, то прийнято озвучувати модель матриці і модель процесора, у всіх п'яти пристроях використовується матриця Sony IMX 323 і процесор NTK 96658, але, при цьому, відеореєстратори відрізняються за особливостями зображення. Наприклад, Globex при денній зйомці трохи застосовує картинку, в ясний день це не критично, але при похмурій погоді зображення буде дуже темним, що позначиться на деталізації.

  Приблизно така ж історія спостерігається з відеореєстратором Incar VR X-15, він як і Globex трохи застосовує денну картинку.

  Притемнення картинки спостерігаються і у Incar VR X-10, правда, в даному випадку, це обумовлено тим, що відеореєстратор спрямований трохи вгору, на об'єктив потрапляють прямі сонячні промені і відеореєстратор змінює налаштування експозиції, при горизонтальній орієнтації картинка трохи світліша.

  Найоптимальніші налаштування або параметри зображення мають відеореєстратори Incar VR X-12 і Aspiring Expert 4.  Під час нічної зйомки Globex ge-301w і Incar VR X-15 також сильно затемнюють картинку, в якійсь мірі це знижує засвітки і відблиски від штучних джерел дорожнього освітлення, але з іншого боку, при недоліку освітленості картинка стає занадто темною і для того, щоб зняти номерний знак доводиться під'їжджати максимально близько до інших авто.

  Набагато краща ситуація з нічної картинкою йде з Incar VR X-12 і Aspiring Expert 4.

  Incar VR X-10 теж не відстає за якістю картинки, але так як він піднятий трохи вгору, йому складно справлятися з світлом ліхтарів дорожнього освітлення.

  Для боротьби з засвітками від яскравих джерел світла таких сонце або фари зустрічних авто у всіх 5 моделях є функція WDR, побачити, як вона справляється з засвітленнями, можна на даному зображенні.

  Не дивлячись на однакові процесори, однакові матриці і однакові лінзи, можна точно сказати, що тестовані моделі відрізняються за особливостями запису відео. А ось до нових параметрів освітленості при виїзді з паркінгу всі пристрої підлаштовуються однаково швидко.

  Ще одна важлива характеристика при виборі автомобільного самописця це кут огляду. У Incar VR X-10 ми можемо бачити найменший заявлений кут 140 градусів, у Incar VR X-12, Incar VR X-15 і Aspiring Expert 4 кут 150 градусів, а найбільший кут у Globex GE301w становить 160 градусів. Правда, у випадку з кутом огляду, як і в разі дозволу, нам здалося, що компанія Globex знову перебільшила розміри своїх характеристик.

  За максимального обсягу підтримуваної пам'яті самими слабаками виявилися Incar VR X-12, Incar VR X-15 для них максимальний рекомендований обсяг карти пам'яті становить 32 ГБ, Globex GE301w і Aspiring Expert 4 підтримують карти до 64 ГБ і тільки Incar VR X-10 підтримує карти об'ємом до 128 ГБ. При цьому, у VR X-10, як і у VR X-12 і Aspiring Expert 4 найменша діагональ дисплея всього 1,54 ", в той час, як у Globex і VR X-15 діагональ 2".

  Звичайно, питання про розмір діагоналі для даних пристроїв є другорядним. Всі 5 моделей, завдяки вбудованому Wi-Fi модулю, підтримують підключення до смартфону через спеціальний додаток. На жаль, ні для однієї з цих моделей не передбачено фірмова пропозиція, розроблена виробником відеореєстратора. Для відеореєстраторів Incar виробник рекомендує сторонній додаток HQBking, а для Globex і Aspiring RoadCam. Рекомендовані додатки мають практично однаковий функціонал без будь-яких нововведень і цікавих функцій, тому зупинятися на огляді конкретних додаток, тим більше, що вони не фірмові, ми не будемо.

  У комплектацію всіх відеореєстраторів, крім VR X-10, входить адаптер в прикурювач на 2 USB порту з струмом заряду 2А для одночасного підключення відеореєстратора і мобільного телефону, у VR X-10 адаптер не має можливості підключення додаткового кабелю.

  В кінцевому підсумку можна сказати, що всі 5 моделей мають приблизно однакову технічну базу, тобто, зібрані на однакових основних компонентах. Але, настройки зйомки відео у них відрізняються і, на наш погляд, найбільш оптимальні параметри мають відеореєстратори Incar VR X-10, Incar VR X-12 і Aspiring Expert 4, при цьому VR X-10 має підтримку карт пам'яті найбільшого обсягу до 128 ГБ і можливість коригування відеореєстратора по повороту і куту нахилу.

  Завершена