0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Чи варто встановлювати блокіратор КПП і як вибрати відповідний варіант

  05.08.2019
  Механічні блокіратори є універсальним засобом захисту від злому. Вони прості, досить надійні в експлуатації, встановити їх можна власноруч. Звичайно, така система не гарантує 100% безпеку, але все ж вона дозволяє на деякий час затримати злодія, не давши йому легко і просто викрасти автомобіль. Адже як показує статистика, більшість крадіжок здійснюються саме з волі випадку, там, де немає абсолютно ніякого захисту. Та й погодьтеся, встановлювати дорогу сигналізацію на бюджетний автомобіль, буде зовсім нерозумно. В цьому випадку сигналізація обійдеться по ціні як сама машина. А тому водії нерідко віддають перевагу простому, але досить непоганому варіанту - механічним блокіраторам коробки передач.

  Плюси і мінуси блокіратора КПП

  З плюсів механічного захисту варто виділити:
  • Невелика ціна. Вартість такого блокіратора буде невисока, а значить, продукція доступна всім водіям, немає необхідності позбавляти частини бюджету всю сім'ю.
  • Дозволяє затримати злодія. Якщо є основна система захисту (на кшталт двосторонньої сигналізації), то наявність блокіратора змусить грабіжника додатково «попітніти» в спробах розкрити ще і замок блокіратора. У цьому випадку йому доведеться не тільки зламувати охоронний комплекс, але і намагатися відпиляти механічний захист. Часто злодії абсолютно не готові до подібних додаткових «сюрпризів».
  • Такі блокіратори можуть захистити від викрадачів, які бажають просто покататися вночі або на першому ліпшому побаченому автомобілі.
  • Блокіратори на КПП характеризуються хорошою надійністю. А якщо ще і підібрати модель з якісного матеріалу, то зламати такий блокіратор буде досить складно.
  З недоліків механічних блокіраторів можна виділити:
  • Можливість відбуксирувати автомобіль. Нажавши зчеплення і відігнавши на буксирі автомобіль, злодій може потім без проблем уже в тихому і затишному місці зламувати блокіратор КПП.
  • Є можливість дістатися до коробки передач через капот. Досвідчені викрадачі часто користуються цим, щоб зламати систему захисту. Тому в цьому випадку прекрасним варіантом буде установка додаткового замка на капот.
  • Неякісні блокіратори можна легко спиляти.
  • Складність установки
  Таким чином, незважаючи на можливість злому, механічні блокіратори є відмінним помічником для тих, хто дійсно цінує безпеку своєї машини. Вони дозволять затримати злодія на значний час, дозволивши вам або перехожим помітити злодія.

  Типи блокіраторів КПП

  За типом поділяють пристрої блокування :
  • Без штиря.
  • Зі штирем.
  Безштировий блокіратор отримав свою назву зовсім не тому, що немає стрижня. Дана модель має незнімну конструкцію блокуючого стержня. Штир тут хоч і є, але водієві немає необхідності його витягати. Для розблокування в цьому випадку необхідний ключ, який часто йде в комплекті з блокуванням. Такий пристрій встановлюється всередині КП. Плюсом такого блокіратора є його прихована установка, злодій не завжди відразу може зрозуміти причину проблем з передачею. Недоліком буде необхідність більш довгої і складної установки.

  Блокіратор зі штирем характеризується знімною деталлю в конструкції. Штир в цьому випадку є обов'язковою частиною пристрою, яка монтується в отвір, закриваючись автоматично. Для розблокування системи також знадобиться спеціальний ключ, який вставляється в замок блокіратора.

  Чим ще можуть відрізнятися блокіратори?

  Вони можуть бути універсальними, модельними. Універсальні блокіратори можуть бути встановлені на різних автомобілях. Їх легше підібрати, але разом з тим конструкція таких блокіраторів складна, а тому частіше зустрічаються модельні варіанти.
  Модельні конструкції більш надійні, не потребують доопрацювання блокіратора. Крім того, вони легше і швидше встановлюються. А тому такий варіант замку на КПП зустрічається частіше.
  Відрізнятися блокіратори можуть і брендом, і матеріалом. Чим міцніше і надійніше матеріал, тим складніше буде його приховувати. Бренд гарантує надійність самого замку, стійкість продукції. Тому перед тим як зробити остаточний вибір також вивчіть виробника.
  Таким чином, при купівлі блокіратора звертайте увагу і на тип пристрою, і на відповідність з автомобілем, і на матеріал. Все це дозволить відшукати потрібний варіант, з урахуванням запитів і побажань.
  Завершена