0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Багажник на дах автомобіля, методи монтажу та вибору

  06.08.2019
  Базові автомобільні багажники являють собою поперечини овального або квадратного, аеродинамічного профілю зі сталі або алюмінію, які кріпляться на дах автомобіля. Вони підвищують функціональність і ефективність використання авто. Усі елементи автобагажників (поперечини, опори і кріплення) проходять тести та випробування на міцність, жорсткість і навантаження. Практично всі імпортні автомобілі обладнані спеціальними рейлингами, які надають машині естетичного вигляду позашляховика і дозволяють швидко встановити і закріпити на них багажник. Рейлінги встановлюються на заводі виробника або вже після покупки авто. На них при потребі можна змонтувати багажник і різні кріплення для перевезення вантажів.
  Базовий автобагажник на рейлінги - це дві поперечних планки, які кріпляться на поздовжні дуги, розташовані паралельно на даху автомобіля. Для кожного авто він підбирається індивідуально, з урахуванням відстані між рейлингами і довжини поперечини.
  Базовий багажник використовується в якості основи, на яку в подальшому можна навішувати різні додаткові кріплення, багажні бокси або ж кріпити багаж безпосередньо до сітки за допомогою ременів.
  Опори базового багажника виготовляються з металу, зовні вкритого захисною полімерною емаллю або термопластиком. У місцях зіткнення перекладин з кузовом автомобіля, виробником передбачено спеціальні гумові прокладки, які оберігають лакофарбове покриття від пошкоджень в місцях кріплення багажника.

  Після, можна в будь-який момент закріпити безліч додаткових аксесуарів для перевезення вантажу, від вантажних боксів, до різних кріплень для спортивного інвентарю, велосипедів, сноубордів і лиж.
  Є кілька видів і способів кріплень багажника на дах: 
  • Для автомобілів, що мають гладкий дах без кріплень, необхідно придбати монтажний кіт, для встановлення на дверний отвір.
  • Багажник, призначений для автомобілів які мають встановлені заводські рейлінги, кріпиться безпосередньо на них методом обхвату.
  Дуги бувають з різним просвітом між нею і дахом авто, або без просвіту зовсім. Якщо автомобіль оснащений T-образними пазами на даху, то в них і закріплюється штатний багажник. Наявність в машині водостоків дозволяє закріпити багажник на дах безпосередньо за них. В автомобілях зі штатними місцями кріплення відбувається за передбачені для багажника місця.
  Який би багажник на дах ви не вибрали, процес монтажу досить простий. Необхідно тільки вставити монтажний кіт до характерного клацання і закріпити гумову прокладку або опору в проріз дуги відповідно до шкали. Підбираючи багажник на дах авто, слід звернути увагу на дуги, які можуть бути як класичними прямокутними, так і аеродинамічними. Зроблені з алюмінію, аеродинамічні дуги мають меншу вагу, а завдяки зниженому опору вітру, забезпечують зниження шуму в салоні від вібрацій, а так само знижують витрату палива. Це, безумовно, є їх безумовною перевагою.
   

  Перш ніж вибирати багажник на дах, не забудьте виміряти ширину даху вашого авто, саме від неї і залежить довжина поперечних дуг.

  Автобагажники для авто із заводськими дугами - рейлінгами
  Якщо ваш автомобіль обладнаний рейлінгами (заводськими поздовжніми дугами. У більшості упорів багажних систем всі інструменти входять в комплект, тому ви не забудете їх вдома, а встановлюючи багажник на рейлінги автомобіля, ви не зіткнетесь з труднощами взагалі. Дана система багажника проста і зручна в установці і не вимагає додаткових зусиль. Рейлінги бувають декількох видів, звичайний рейлінг - це коли між дахом і рейлінгом є просвіт і його можна обхопити руками або зав'язати навколо нього мотузку. Другий тип - повністью інтегрований рейлінг, тобто вже без просвіту між дахом і самим рейлінгом. Інтегровані дуги часто мають внутрішній або зовнішній проріз (канавку) для зачіпки, або отвори в які встановлюється багажник.

  Багажник для автомобілів з посадочними місцями на даху
  Почніть з опор. Вони повинні чітко відповідати вашому автомобілю. Це залежить від того, який у вас автомобіль. Способи монтажу багажника на авто зі штатними місцями залежить від типу штатного місця. Це може бути одне або кілька отворів під болт, краб, петля, маленький водостік, шпилька і інші. Визначити правильний багажник вам допоможе підбір по автомобілю або продавець консультант нашого магазину. Посадочне місце, воно є штатним, передбачено на автомобілі виробником і значно полегшує життя автомобіліста при виборі та встановленню багажника. Автобагажник встановлюється легко і абсолютно надійно, прикручений наприклад, до посадкового місця під болт, чотирма болтами, даний багажник можна буде вирвати хіба що з частиною даху автомобіля.
  Автобагажники для гладкого даху автомобіля
  Дуже важливо правильно вибрати упор для автомобіля. Вид упору визначається типом його даху, багажники з упором - для автомобілів з гладким (звичайним) дахом. Особливістю кріплення даного виду багажників є індивідуальний монтажний комплект, який кріпиться за арку автомобіля і повторює його кути і контури, щоб ідеально прилягати до кузова. Все що стосується частини багажника з автомобілем мають гумову прокладку або заводське напилення і не псують лакофарбове покриття Вашого автомобіля. Вас не повинен лякати вигляд багажника який зачіпляється за край кузова автомобіля, так як це стандартне кріплення для всіх авто з даним типом даху. Виробник зацікавлений в тому, що б багажник не шкодив автомобілю, не залишав вм'ятин або ушкоджував лакофарбове покриття, і якщо дотримуватися всіх правил експлуатації і слідувати інструкціям, то Вашому автомобілю нічого не загрожує, і Ви можете сміливо купувати багажник даного типу. Усі багажники під гладкий дах з легкістю встановлюються на автомобіль, але якщо все-таки Ви сумніваєтеся в правильності монтажу, тоді зверніться до фахівців.
  Завершена