0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Набори автомобіліста, що туди входить і для чого вони потрібні?

  06.08.2019
  Автомобіль - це не просто засіб пересування для більшості людей - це місце, в якому доводиться проводити велику кількість часу. Важливо знати, що повинно знаходитися в автомобілі, відповідно до законодавства, а також наявність яких предметів, допоможуть вам, при виникненні непередбаченої ситуації.
  Що ж таке набір автомобіліста? Згідно з правилами, кожен автомобіліст повинен мати в машині певний набір техдопомоги. Ця вимога правил дорожнього руху. При відсутності певних речей, можна отримати штраф. Набір техдопомоги необхідний під час непередбачених випадків в дорозі, поломки або аварії і т.д.
  Основні компоненти набору автомобіліста:
  Вогнегасник - при виборі звертайте увагу не на ціну і зовнішній вигляд, а на те, чи можна його транспортувати і чи підходить він для використання в автомобілі. Термін придатності - один з важливих параметрів, на який потрібно звернути увагу. Найкраще підходить порошковий або вуглекислотний вогнегасник. Також потрібно ознайомитися з його інструкцією експлуатації - це може знадобиться в непередбаченій ситуації.
  Аптечка. При її покупці, в першу чергу, зверніть увагу на комплектацію. Вона повинна відповідати правилам дорожнього руху. Також зверніть увагу на дату виготовлення і термін зберігання медикаментів. Аптечка повинна зберігається в темному місці, найкраще під сидінням автомобіля. У комплект повинні входити ліки першої необхідності. Кожна автомобільна аптечка підходить під певний тип автомобіля, при виборі звертайте на це увагу.
  Знак аварійної зупинки знадобиться при непередбаченої ситуації, якщо автомобіль поламається або іншої проблеми. Він ставиться на дорозі і повідомляє оточуючим про проблему. Також звертайте увагу на те, з якого матеріалу виготовлений знак, за рахунок чого він встановлюється на дорозі, для того, щоб він надійно стояв і при найменшій вібрації не падав.
  Провід для прикурювання допоможуть в разі, коли ваш акумулятор сідає при низьких температурах або в інших ситуаціях. При їх виборі звертайте на якісну оригінальну продукцію.
  Трос буксирування автомобіля - це один з важливих компонентів набору техдопомоги. За допомогою його, ви в разі поломки, зможете попросити іншого водія транспортувати ваш автомобіль на СТО або інше місце. При виборі троса, звертайте увагу на довжину, і його максимальне навантаження. Ці вимоги повинні відповідати параметрам вашого автомобіля. Як правило, матеріал виготовлення - капрон і сталь.
  Жилет світловідбиваючий послужить в темний час доби. З його допомогою, ви будете добре помітні іншим автомобілістам, в разі аварійної зупинки на дорозі.
  У більшість наборів також входять спеціальні рукавички. За рахунок них, ви не забруднити руки, а також вбережете себе від інших пошкоджень під час роботи з автомобілем.
  Набір техдопомоги зазвичай упакований в сумку-органайзер. Якщо вам потрібно докупити її окремо, то звертайте увагу на якість матеріалу і місткість, щоб всі елементи набору, при нагоді, можна було легко знайти.
  Набори техдопомоги - це дуже важливі складові будь-якого автомобіля. У разі виникнення непередбаченої ситуації на дорозі, вони можуть допомогти вам і навіть врятувати життя. Вибираючи собі набір техдопомоги, дуже серйозно звертайте увагу на всі перераховані вище деталі.
  Завершена