0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Розморожувач замків - зимовий помічник автомобіліста.

  07.08.2019
  Дуже часто автовласники залишають свої автомобілі на вулиці під відкритим небом і в літню, і в зимову пору року. Настання холодів викликає деякі складнощі в експлуатації - стає важко завести автомобіль, необхідно очищати скла від криги, а кузов від снігу. Але також багато водіїв стикаються і з іншою проблемою - замерзлі личинки замків, які сильно ускладнюють процес відкривання автомобіля. Замерзання замкових щілин відбувається в результаті попадання вологи або водного конденсату в личинку замку, де він контактує з металом і кристалізується. Здається, що в даному випадку допоможе центральний замок і система підігріву замків, але при низьких температурах розряд акумулятора відбувається значно швидше і електроніка просто може не спрацювати, та підводить в самий незручний момент. Для усунення льоду з замків і відновлення їх працездатності рекомендується застосовувати спеціальні розморожувачі, які бувають як електричними, так і хімічними.

  Хімічні розморожувачі замків. 

  Хімічні розморожувачі - це особливий вид автохімії, призначений для усунення льоду з личинок замків. Як правило, вони випускаються в двох формах: аерозоль або спрей, проте мають практично ідентичні склади. Розморожувачі в формі спрею більш компактні, але з іншого боку, аерозолі більш ефективні, так як знаходяться під тиском і краще проникають в механізм замка.
  В якості основи хімічного розморожувача використовується ізопропанолові, метанолові або інші спирти, які вступають в реакцію з льодом і розчиняють його, за рахунок виділення великої кількості теплої енергії. Іншим важливим інгредієнтом розморожувача є силікон або тефлон, які витісняють воду з замкової щілини і змащують її механізми, гарантуючи відмінну функціональність замку. Також, багато виробників доповнюють склади маслом, для додаткового змащення рухомих елементів. Сучасні розморожувачі чудово підходять для профілактики замерзання замка.

  Ключові переваги.

  Компактні розміри - розморожувачі випускаються в компактних флаконах, які без проблем поміщаються в кишені одягу, сумку або в будь-яке інше зручне місце, що дозволяє носити засіб з собою і використовувати при першій необхідності.
  Висока швидкість дії - за рахунок використання в складі спиртів, розморожувачі усувають лід всього за 1-2 хвилини, що значно швидше, ніж очищення вручну або при використанні електричних нагрівачів.
  Наявність в складі змащувальних інгредієнтів у вигляді силікону, тефлону або масел - розморожувач не просто видаляє лід, а також змащує механізми, гарантуючи стабільну роботу замка.
  Надійний захист від корозії - при використанні засобу витісняється повністю вся волога, що виключає виникнення іржі.
  Повністю безпечно для замку - не вимагає механічного впливу, а також не містить в складі агресивних інгредієнтів, здатних пошкодити замок, пластикові деталі, гумові ущільнювачі або лакофарбове покриття кузова.
  Легко проникає всередину і рівномірно розподіляє суміш по поверхнях свердловини.
  Можливість використання не тільки для автомобільних, але також і для побутових замків.

  Висновки.

  Наявність недорогого, компактного і ефективного засобу гарантовано позбавить від проблеми замерзлих автомобільних замків в холодну пору року. Розморожувачі прості у використанні, економічні та мають широкий спектр дії, забезпечуючи стабільну роботу замкового механізму і сприяючи економії часу.
  Завершена