0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  оліролі для чорного пластику. Як приховати подряпини на пластику? Автохімія

  14.08.2019

  Асортимент магазину АВТОБАЗА постійно поповнюється різноманітними новинками в тому числі і новинками автомобільної хімії, які ми постійно тестуємо, щоб надавати нашим клієнтам максимально правдиву інформацію про продукцію. В даному випадку ми розповімо про чотири нових поліроля від таких виробників, як:

  Такі засоби підходять для обробки пластику, гуми, вінілу, шкіри та інших схожих поверхонь. Але, для тесту ми використовуємо пластикову накладку водійського порога, так як саме ця частина внутрішнього оздоблення салону пошкоджена найсильніше, і на ній найпростіше порівняти маскучі і оновлюючі властивості полиролів. Накладку порога ми розділили на п'ять ділянок один з них залишиться необробленим, інші чотири по черзі обробляються різними засобами.

  Armor All Cockpit Shine ваніль GAA86500EN 500 мл

  Виробник рекомендує наносити на тканинну серветку, а потім полірувати пластик, відразу після нанесення спостерігається хороше маскування подряпин і, зокрема, це обумовлено тим, що поверхня ще волога, як тільки поверхня почала висихати вологий ефект змінився на виражений матовий. В інструкції зазначено, що крім матового ефекту повинен бути присутній і антистатичний.

  AXIS Natural Wax VSB-089 48021013947 300мл

  Поліроль Axis відрізняється за способом обробки, його потрібно нанести на поверхню і потім відразу розполірувать мікрофіброю, виробник декларує наявність натурального воску в складі, а також антистатичні властивості.

  Консистенція AXIS Natural Wax VSB-089 48021013947 300мл вдає із себе дуже рідку емульсію, яка розтікається по поверхні. Розполірувавши пластик за допомогою сухої чистої мікрофібри в результаті чорний пластик з неяскраво вираженим глянцевим ефектом, маскування подряпин непогане і відразу після обробки жодне з наявних пошкоджень не спостерігається.

  Поліроль Blitz Line вишня 400мл

  Рекомендується наносити безпосередньо на поверхню і потім відразу ж розполірувати за допомогою мікрофібри. Після обробки помітний матовий ефект і хороше, на перший погляд, маскування подряпин, але фінальне порівняння ми проведемо в самому кінці тесту після повного висихання.

  Rheinol Cockpitspray 30592.101 400мл

  Розпорошується на поверхню після чого пластик можна відразу полірувати, після нанесення на поверхні спостерігається утворення дуже густої маслянистої плівки і такий ефект досить незвичний для аерозольних засобів.

  Перший візуальний ефект також можна назвати матовим, але колір пластика не чорний, а, скоріше, сірувато-графітовий.

  Після обробки накладки порога усіма засобами ми почекали близько 5 хвилин для того, щоб всі засоби остаточно вбралися, полімеризувалися і висохли. Через 5 хвилин ми зрозуміли, що порівнювати між собою результати даних полиролів дуже складно, так як поверхні оброблені засобами Armor All Cockpit Shine, Axxis і Blitz мають практично ідентичний вигляд, відрізнити їх один від одного неможливо.

  Ділянка оброблена Rheinol Cockpitspray за кольором практично нічим не відрізняється від контрольної необробленої ділянки, відповідно, ніякого оновлюючого ефекту не спостерігається, незважаючи на те, що перший ефект був дуже задовільним, але після повного висихання засобу, ми можемо бачити його неефективність.

  За першими трьома зразками вердикт буде таким: всі вони мають матовий або напівматовий ефект і чорний, але не глибоко чорний колір, який до того ж неоднорідний, місцями на пластиці можна побачити світліші і темніші плями.

  Після повного висихання здатність цих полиролів до маскування подряпин можна оцінити на середньому рівні, так як нам зустрічалися засоби, які практично повністю приховували подряпини, а в даному випадку, на кожній дільниці залишилися не замасковані подряпини і потертості.

  Завершена