0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  LED Лінзи ALED XLP Lens. Лінзи для авто. Світлодіодні лінзи. Автооптика

  21.08.2019

  У даній статті ми будемо розбиратися з світлодіодними лінзами ALED XLP Lens від компанії ALED. Лінзи даного виробника, але іншої моделі ALED XLP 6000К, вже були у нас на огляді і вони змогли здивувати дуже високою освітленістю 83000 Люкс і не дуже гарною геометрією світлотіньової межі.

  У випадку з новими лінзами є велика надія, не втративши світловий потік, отримати поліпшення світлотіньової межі. ALED XLP Lens мають найпростішу і стандартну конструкцію і відрізняються від моделі XLP 6000 К наявністю відкритого простору між корпусом і самою скляною лінзою, а також формою шторки, яка схожа на шторку лінз SHO-ME G1.

  За час тестування різних лінз нами було помічено, що шторки такої форми зазвичай забезпечують нестандартну геометрію СТГ з невеликим інтервалом в районі освітлення полички.

  Що стосується технічних даних, то їх виробник надає самий мінімум, при цьому, наявні характеристики, іноді між собою конфліктують. Наприклад, з різних сторін коробки вказана різна колірна температура. Але потужність лінз нам відома достовірно, вона становить 35 Вт.

  Що показав експеримент

  Перед вимірюванням яскравості ми дали лінзі попрацювати близько 5 хвилин для того, щоб вона вийшла на робочу потужність і максимальну яскравість. На відміну від попередньої версії XLP 6000K світлотіньова межа виявилася рівніша, але, при цьому, вище "полки" присутні істотні засвітлення різних геометричних форм.

  На жаль, установкою маски засвітлення не прибираються, для того щоб повністю від них позбутися, потрібно закрити рукою близько 80% площі лінзи, звісно, при установці фари, цього ніхто не робитиме.

  Тому можна зробити висновок, що домогтися правильної геометрії світлотіньової межі з даними лінзами буде вкрай складно. Разом освітлення "полички" форм світлотіньового кордону має на увазі наявність невеликого провалу, цей провал виключає засліплення водіїв зустрічних транспортних засобів.

  Питання засліплення зустрічних транспортних засобів в якійсь мірі відноситься до максимальної освітленості або яскравості лінз, цей параметр ми виміряли за допомогою люксметра на дистанції 1м, в 4-х контрольних точках. У самому яскравому місці:

  • точка №1 склала освітленість 44300 Люкс;

  • в контрольній точці номер 2 всього 2000 Люкс;

  • в точці №3, трохи лівіше, 7700 Люкс;

  • правіше, посередині між контрольними точками №1 і №2, освітленість впала до 3300 Люкс.

  Як і у випадку з багатьма іншими LED лінзами можна говорити про те, що сама яскрава пляма знаходиться в центрі, ліворуч - праворуч від неї - освітленість суттєво падає, також освітленість падає якщо зміщується вниз.

  На чорно-білому фото видно найяскравішу світлову пляму і зниження освітленості в контрольних точках 2 і 4, в той час, як точки 1 і 3 висвітлені краще.

  Світлотіньова межа ALED XLP Lens виявилося кращою, ніж світлотіньова межа аналогічних XLP 6000K, але, при цьому, ми не отримали половину світлового потоку, замість 83500 Люкс було зафіксовано всього 44300 Люкс. Приблизно таку ж геометрію світлотіньової межі і освітленість мають лінзи SHO-ME G1, але їх максимальна освітленість складає 41400 Люкс, що на 3000 Люкс менше. Крім цього, в даних лінзах не найвища освітленість також бентежить, істотні засвітки вище СТГ, які навряд чи вдасться прибрати установкою маски. Для створення об'єктивної картини ми порівняли ALED XLP Lens з іншими лінзами, які тестували раніше.

  Підсумок

  На наш погляд, в даний момент лідером по геометрії світлотіньової межі залишаються лінзи LIGHTGUARD, при цьому, у них практично найвища освітленість 69700 Люкс.

  Завершена