0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Навіщо потрібні органайзери? Органайзери для салону автомобіля. Типи органайзерів

  30.08.2019

  Не дивлячись на те, що всіх автовласників можна назвати одним загальним словом автомобіліст, у кожного з нас є своє індивідуальне уявлення про правильну організацію внутрішнього простору автомобіля. Когось ергономіка салону авто влаштовує в первозданному вигляді, тобто, в тому вигляді, в якому машина виїхала з автосалону, а комусь постійно не вистачає всіляких кріплень, тримачів і кишень. Необхідність в додатковому записнику можна з'явитися не відразу, а з появою дитини або зміною роду діяльності, коли машина стає робочим інструментом.

  У даній статті ми розповімо про декілька незвичайних органайзерах, які допоможуть зробити салон автомобіля більш комфортним.

  Перший варіант це органайзер на сонцезахисний козирок, він виготовлений зі шкірозамінника і встановлюється на сонцезахисний козирок з допомогою липучок для одягу.

  З корисних особливостей такого органайзера можна відзначити 8 кишень, кріплення для ручки і серветниці. І саме серветниця, в даному випадку, є дуже зручним доповненням, так буває, що за кермом руки брудняться, а серветки знаходяться в бардачку або підлокітнику, відкриваючи бардачок брудними руками він брудниться. В даному випадку серветки будуть знаходитись завжди під рукою.

  Також під рукою знаходитимуться необхідні документи, паливні талони і можливо компакт-диски.

  Після використання серветок виникає необхідність кудись їх викинути для цього можна використовувати спеціальний автомобільний смітник, який вішається на кишеню розташований на спинці передніх сидінь.

  Після заповнення смітник витягуються з автомобіля і переноситься до найближчого сміттєвого бака, де він випорожнюється. Комплектом поставки також передбачені сміттєві пакети, які фіксуються в смітнику за допомогою спеціальних магнітних затискачів.

  Усередині смітник має гладку прогумовану поверхню, яка добре очищається і відмивається від забруднень.

  Крім вживання їжі, в машині іноді доводиться і попрацювати для організації мінімального робочого місця можна використовувати розкладний столик, який кріпиться на підголівник.

   

  У нижній і верхній частині столика є опори, які дозволяють налаштувати столик по висоті і куту нахилу.

  З додаткових особливостей столик має фіксатор для пляшки з водою або гуртки, а також вбудований магніт, який дає можливість зафіксувати на стінці столика смартфон.

  Ще один варіант це органайзер-накидка.

  Виріб має чотири дуже місткі кишені, двома власниками для пляшок і холдером для серветок. Розкладний столик знаходиться у верхній частині органайзера, він фіксується за допомогою липучки і відкидається при необхідності.

  За столиком ховаються ще дві кишені під блокнот і мобільний телефон. Забезпечити додаткову фіксацію столика і відрегулювати кут нахилу можна за допомогою ременів на спеціальних затискачах.

  Столик досить компактний і навряд чи підійде для повноцінного розміщення ноутбука, а ось для блокнота і продуктів харчування він в самий раз. Щоб продукти та інші речі не падали під час руху по периметру столика передбачений спеціальний бортик.

  Організатор фіксується на сидінні за допомогою декількох ременів і липучок, верхня точка кріплення має фіксацію за підголівник з допомогою липучок.

  Середня точка кріплення знаходиться в грудному відділі спинки сидіння.

  В нижній частині органайзера передбачено два карабіна на гумках, які фіксуються за нижню частину сидіння.

  Завершена