0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Автомагнітоли Sony. Якісний звук в авто. Магнітола ціна / якість

  30.08.2019

  Компанія Sony по праву вважається одним з лідерів у виробництві електроніки, в тому числі і автомобільний, цього бренду належить багато унікальних і цікавих винаходів. Але також японська фірма має в своєму асортименті і бюджетні пристрої, які поєднують в собі максимальну якість при доступній ціні.

  У даній статті ми розповімо саме про бюджетні головні пристрої, які фірма Sony випускає під моделями cdx -1300, cdx-1302 і cdx-3300.

  Всі три ресивера відносяться до пристроїв початкового рівня, тому в них не використовуються багато фірмових технологій Sony, наприклад, цифрове поліпшення звуку DSEE HX і Clear Audio. Але, одна фірмова технологія від Sony все ж залишилася, це Extra Bass для її використання на передній панелі виділили окрему кнопку.

  Скорегувати звучання магнітоли можна за допомогою попередньо встановлених налаштувань еквалайзера, 10-ти смугового параметричного еквалайзера, а також налаштування сабвуфера і фільтра високих частот. Загалом, кількість аудіо налаштувань у молодшої лінійки Sony мінімальне, при цьому, вартість cdx -1300, cdx-1302 буде близько 100 у.о., а cdx-3300 ще дорожче, близько 130 у.о. У цю вартість спокійно поміщається Alpine UTE-72BT, Alpine UTE-200BT, Pioneer MVH-S310BT, які не оснащені CD приводом, як cdx-3300, але в них більше аудіо налаштувань і є Bluetooth, а так само JVC KD-T801BT c CD приводом, bluetooth і тимчасової корекцією.

  Таким чином, не важко зрозуміти, що в цій ціні у Sony багато більш функціональних конкурентів і єдине, чим магнітоли Sony можуть вигравати це якість звуку, але цей параметр залежить не тільки від самої магнітола, а й від інших компонентів аудіосистеми, тому об'єктивно оцінити цю характеристику неможливо.

  Як згадувалося вище, cdx-3300 трохи дорожче ніж cdx -1300, cdx-1302, на її вартість впливає три фактори:

  • Підтримка iPod / iPhone

  • Мультикольорове підсвічування

  • І USB зі струмом заряду 1А

  У молодших моделей ток заряду всього 500mA, відповідно, зарядка мобільного телефону або планшета від cdx -1300, cdx-1302 стане суцільною мукою. При цьому, всі 3 моделі мають підтримку Android пристроїв, це означає, що до кожної з них за допомогою USB-кабеля можна підключити Android-смартфон і прослуховувати з нього музику.

  Крім мобільного телефону, в якості джерела або носія музики, можна використовувати старі добрі компакт-диски, будь-які програвачі, які підключаються через AUX роз'єм і usb-флешки. Серед доступних аудіо формат виявляться MP3 і WMV, а при прослуховуванні музики з флешки можна розраховувати на FLAC з бітрейтом 24 біта 48 кГц.

  Меню у cdx -1300, cdx-1302 і cdx-3300 однакове і дуже просте, воно складається з трьох розділів:

  • Налаштування звуку

  • Дисплей

  • Головний

  У головних налаштуваннях відключається демо режим, налаштовується RDS, годинник і звук при натисканні кнопок. У розділі звук передбачений фільтр високих частот, 10 попередньо встановлених налаштувань еквалайзера, 10-ти смуговий параметричний еквалайзер, Баланс / Фейдер і настройка сабвуфера. У розділі дисплей включається диммер, налаштовується яскравість дисплея, колір підсвічування дисплея та кнопок. Передбачена можливість настройки підсвічування різного кольору для дисплея та кнопок.

  У підсумку можна сказати, магнітоли Sony cdx -1300, cdx-1302 і cdx-3300 повністю виправдали свій бюджетний статус, але з іншого боку, інші не менш відомі бренди, за такі ж гроші пропонують набагато більш функціональні пристрої.

  Завершена