0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Захист автомобіля від викрадень «вудкою»: бюджетний варіант. Доступ до авто без ключа

  02.09.2019

  Ті, хто піклується про своє авто і хоча б раз цікавився способами його викрадення, швидше за все, читали або чули про один з варіантів: за допомогою вудки або ретранслятора. Такий спосіб використовується для автомобілів, доступ до яких отримують без використання ключа, оскільки зловмисники навчилися ретранслювати сигнал оригінального ключа на будь-якій відстані.

  Щоб викрасти авто, необхідно для людини. Один з них, маючи спеціальне обладнання, розташовується в безпосередній близькості від авто, і відповідає за передачу сигналу до автомобіля, а інший - біля власника транспортного засобу. Таким чином, все відбувається швидко і безшумно.

  Для захисту від крадіїв можна використовувати іммобілайзер, а також сигналізацію, яка блокує доступ до авто без ключа. Ще простіше - екранований чохол, всередині якого є спеціальне покриття, що заважає доступу радіосигналу. Якщо ключ знаходиться в подібному чохлі, його сканування і ретрансляція неможливі.

  Чохли випускаються різної модифікації, вони можуть оснащуватися додатковими ланцюжками або кільцями, щоб зручно фіксувати ключ, а також мати не одне відділення.

  Якщо провести тестування чохлів, які відрізняються вартістю, можна помітити, що вони будуть різнитися хіба що оформленням і оздоблювальними матеріалами, при цьому їх працездатність практично однакова. Кожен з таких чохлів здатний допомогти з захистом автомобіля вищеописаним способом.

  Мінусом такого пристосування можна вважати габарити, адже чохли створюються таким чином, щоб вони могли бути використані для ключів різної форми і конфігурації. Адже ті створюються абсолютно різними, наприклад, у вигляді карток, і вони повинні поміщатися в чохол.

  До недоліків можна віднести і те, що кожен раз при бажанні використовувати ключ його потрібно дістати з чохла, і тоді принцип доступу без ключа частково втрачає свій сенс.

  Як вже було сказано, є альтернатива чохлам: використання іммобілайзера або сигналізації з блокуванням KeyLess. Недолік такого способу захисту авто - його вартість. До того ж, встановити їх на транспортний засіб може тільки фахівець, і теж не безкоштовно.

  Можна сказати, що чохол може бути бюджетним рішенням, його часто використовують як тимчасовий варіант: наприклад, коли авто вже придбано, а установка сигналізації призначена на іншу дату. Такі ж чохли часто використовуються на службових автомобілях.

  Завершена