0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Відеореєстратор Alpine DVR-F800PRO. Реєстратор з Wi-Fi, GPS і виносної камерою

  03.09.2019

  Ще один світовий бренд зі сфери автомобільної електроніки долучився до виробництва відеореєстратора. На цей раз ми говоримо про компанію Alpine. Поглянувши на їх відеореєстратор, хочеться сказати, нарешті щось новеньке або добре забуте старе. Наприклад, ще 6-8 років тому в продажу можна було зустріти відеореєстратори різних виробників, якщо не з ідентичним, але дуже схожим форм-фактором.

  З того часу ще кілька брендів намагалися виробляти відеореєстратори замасковані під датчик дощу або світла, але практика показує, що такий форм-фактор не до смаку автомобілістам. По-перше, багатьох бентежать габарити подібних відеореєстраторів, а по-друге, в них відсутня можливість повернути реєстратор на водійське скло, щоб спокійно поспілкуватися з поліцейським. Але, тим не менш, інженери і маркетологи компанії Alpine чомусь вирішили йти саме цим шляхом і зайнялися виробництвом габаритних неповоротних відеореєстраторів.

  Як і вся продукція Alpine даний пристрій відрізняється високою якістю і вартістю, яка може шокувати практично будь-якого автомобіліста. Грубо кажучи, DVR F800 Pro це мабуть найдорожчий відеореєстратор з існуючих на ринку. При цьому, сильно потратившись на його покупку ми отримаємо звичайний Full HD відеореєстратор з Wi-Fi / GPS модулем, невеликим набором функцій ADAS і можливістю підключення додаткової камери, яка, до речі, входить до комплекту.

  Звичайно дозвіл Full HD це ще не вердикт. Багато професійні відеокамери записують відео саме з таким дозволом і забезпечує прекрасну якість зображення, тому все залежить не тільки від дозволу, але і від інших характеристик відеореєстратора, наприклад, від моделі матриці. У цьому пристрої використовується матриця Sony STARVIS, у якій є певна перевага під час нічної зйомки. Матриця STARVIS має дуже високу світлочутливість більше 0,002 люкс, а також може фіксувати ближній інфрачервоний діапазон. Тому у F800 Pro відсутні функції нічної зйомки WDR і HDR, їх повинна компенсувати високотехнологічна матриця. Про матриці і якості зйомки ми поговоримо трохи пізніше, а поки пару слів про комплектацію.

  Комплектація

  Так як ми маємо справу з найдорожчим або одним з найдорожчих відеореєстраторів, то комплектація у нього відповідна.

  Комплект поставки складається з:

  • майданчики для фіксації відеореєстратора;

  • кріплень для прокладання кабелю живлення по салону автомобіля;

  • карти пам'яті на 32 Гб;

  • двох проводів харчування.

  Як підключити

  Один кабель живлення призначений для підключення від прикурювача, другий передбачає альтернативний спосіб підключення шляхом врізки в бортову мережу.

  Другий спосіб підключення потрібно використовувати якщо необхідно, щоб відеореєстратор записував відео на парковці в охоронному режимі. Додаткову камеру доведеться купувати окремо і вона обійдеться приблизно в 30% вартості відеореєстратора, але зате друга камера теж Full HD.

  Для фіксації пристрою на скло потрібно приклеїти монтажний майданчик, а потім на майданчик встановити відеореєстратор.

  Об'єктив відеореєстратора має поворотність для коригування об'єктива щодо нахилу лобового скла.

  На лицьовій стороні є кілька кнопок, за допомогою яких можна:

  • включити / відключити запис звуку;

  • відформатувати карту пам'яті;

  • включити / відключити відеозапис;

  • включити / відключити Wi Fi;

  • примусово вимкнути відеореєстратор.

  Для підключення ми скористалися кабелем в прикурювач, при такому способі підключення відеореєстратор працює тільки при включеному запалюванні.

  Після підключення живлення, відеореєстратор російською мовою сповіщає про свій стан і режим роботи, а також дає рекомендації для подальших дій. Наприклад, підключення смартфона по Wi-Fi, для цього потрібно встановити додаток THINKWARE CLOUD.

  Для реалізації підключення на дисплеї можна бачити попередження, що після Wi-Fi з'єднання функція запису відео їх функції безпеки руху ADAS будуть неактивні.

  Меню налаштувань просте і, в той же час, незвичне. У ньому, на жаль, ми не знайшли налаштувань дозволу, циклічного запису і інших звичних для відеореєстратора функції. Замість них є налаштування карти пам'яті, настройки камери, настройки запису, налаштування дорожньої безпеки, налаштування системи, налаштування про функції мережі.

  В налаштуваннях карти пам'яті, налаштовується безперервний запис і форматування карти.

  В налаштуваннях камери вибирається яскравість і переворот зображення задньої камери, ця настройка може знадобиться, якщо камера була встановлена догори ногами, для того щоб зручно підвести до неї кабель живлення.

  В налаштуваннях записи налаштовується чутливість G сенсора і інші функції, включаючи моніторинг рівня заряду акумуляторної батареї. Можна вибрати мінімальне значення заряду акумулятора, при якому відеореєстратор відключитися і автомобіль вранці можна буде завести.

  В налаштуваннях дорожньої безпеки в основному налаштовується оповіщення про камери фіксації швидкості і функції безпеки дорожнього руху ADAS.

  • LDWS контроль смуги руху

  • FCWS контроль безпечної дистанції

  • FVDW функція контролю початку руху

  Налаштування системи стандартні, в цьому розділі налаштовується час, часовий пояс перехід на літній час і індикація на додатковій камері.

  В налаштуваннях функцій мережі є можливість налаштування автоматичного завантаження аварійних відео файлів, запис при спрацьовуванні вбудованого тривісного акселерометра і т.д.

  Зняті відео зберігаються в окремому розділі, де вони відсортовані по окремих папках.

  Розділ "безперервний запис" це "циклічна зйомка". У цій папці передбачено окреме сортування по передній і задній камері. Зі списку файлів можна вибрати необхідне відео та переглянути його онлайн або завантажити на смартфон.

  На жаль, мініатюри зображень не відображаються і тому шукати потрібний файл припаде до часу запису. При онлайн перегляді відео ми зіткнулися з невеликою проблемою, на жаль, відео пригальмовує, що, швидше за все, пов'язано з низькою швидкістю передачі Wi-Fi модуля, відео відображається ривками і на ньому присутні артефакти.

  Для нормального перегляду відео, файли краще завантажувати на смартфон і дивитися їх через програвач мобільного пристрою. Завантаження на смартфон проводиться за допомогою окремого меню середній розмір одного файлу складає 80 Мб, тривалість фіксована 1 хвилина, вибрати іншу довжину файлу, на жаль, неможливо.

  Альтернативним способом перегляду відео може стати персональний комп'ютер попередньо встановленим ПЗ, фірмова програма перегляду відео дозволяє синхронізувати відео файли з передньої і задньої камери для одночасного відтворення, а також відображається швидкість пересування і маршрут на Google картах, що дозволяє використовувати відеореєстратор в якості трекера.

  При перегляді відео на екрані смартфона і на моніторі комп'ютера можна побачити два принципово різних якості відео. На смартфоні за рахунок невеликої діагоналі дисплея відео хоч якось відповідає заявленому дозвіл Full HD, але на моніторі ПК все набагато гірше. Вдень і вночі, картинка м'яко кажучи не дуже, вдень в ясну і похмуру погоду зображення гучне і злегка розмите, номера читаються дуже важко, з близької відстані на невеликій швидкості.

  При русі назустріч сонцю на більшій частині присутні суттєві засвіти.

  Вночі ситуація ще гірше, до гучного і розмитого зображення додаються засвіти від абсолютно всіх джерел штучного освітлення, функції WDR або HDR, звичайно ж, врятували б ситуацію, але в даному випадку виробник зробив ставку на високотехнологічну матрицю, з новим способом обробки відео.

  Зображення з задньої камери відповідає заявленому дозвіл Full HD, але за якістю трохи поступається основній камері, тобто, картинка з задньої камери ще гірше.

  З іншого боку, задню камеру відеореєстратора Alpine справді можна назвати серед задніх камер інших відеореєстраторів. Правда, вночі у передню камеру, є проблеми, пов'язані з засвітитися від штучних джерел освітлення.

  Тому в номінації відеореєстратор з кращого додатковою камерою Alpine DVR F800 Pro міг би претендувати на лідируючі позиції, але в цілому ситуація менш позитивна. Наприклад, до якості збірки, комплектації і функціоналу претензій немає. Претензій насправді всього 2, це вартість і якість відео. В даному випадку дуже важко що-небудь коментувати, так як вартість і якість відео не відповідають один одному.

  Завершена