0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Бюджетна мультимедіа в авто Swat CHR-5140. Мультимедійний центр

  03.09.2019

  Мало хто стане сперечатися, що ми живемо в дуже цікавий час, коли технології розвиваються так, що за ціною бюджетної брендової автомобільної магнітоли можна придбати не такий брендовий, але, тим не менш, мультимедійний 2 DIN ресивер з сенсорним дисплеєм. До таких головним пристроїв можна віднести Swat CHR-5140.

  Огляд мультимедійного центру

  Даний мультимедійний центр з діагоналлю дисплея 7 дюймів має стандартні по висоті і ширині габарити 2DIN (10 на 18 см), але його глибина істотно зменшилася до 7 см, що позначилося на відсутності CD приводу, зменшення глибини зробило установку девайса набагато простіше. CHR-5140 комплектується двома монтажними скобами, чотирма болтами, які знадобляться при його установці і адаптером ISO.

  Крім стандартних акустичних проводів і проводів харчування на адаптері є кілька додаткових проводів для підключення до ручних гальм, камери заднього виду і кнопок на кермі.

  Важливо відзначити, що підключення магнітоли Swat до штатних кнопок на кермі буде можливо для автомобілів, у яких кнопки працюють позитивною схемою, точного списку таких автомобілів, на жаль, немає. Умовно це практично всі японські і корейські автомобілі, а ось якомусь "німцеві" або "французу" підключити 5140 без спеціального адаптера буде неможливо.

  З підключенням камери заднього виду все набагато простіше, ніж з кнопками на кермі. Відео кабель камери підключається до відповідного роз'єм головного пристрою на кабель живлення камери заднього виду і відповідно на кабель на ISO адаптер подається 12 вольт, що служить сигналом для перемикання в режим відображення камери заднього виду.

  Провід під назвою Brake підключається до ручного гальма для того, щоб відео відтворювалося тільки при затягнутому ручнику, але також цей провід можна підключити на масу і відео буде працювати навіть під час руху.

  Відеосигнал можна транслювати на сторонні монітори для цього передбачені два відеовходи і один аудіовихід. Аудіовихід можна використовувати для підключення до аудіо підсилювача.

  І останній, шостий роз'єм призначений для підключення камери переднього виду, його також можна використовувати як відеовхід.

  Магнітола сумісна з різними відеоформатами включаючи AVI, MOV, MPEG2, MPEG4, а ось досить рідкісний WMV виявився магнітоли Swat не по зубах. Незважаючи на невисоку вартість девайса дозвіл складає 1024х600, що є максимумом для сучасних 2 DIN пристроїв.

  Для прослуховування аудіофайлів ми обмежилися форматом MP3, але в списку підтримуваних форматів можна знайти FLAC. Налаштування гучності проводитися поворотом енкодера, при натисканні на енкодер гучність відключається.

  Основне меню виглядає максимально спрощено, його розділи розміщені на одному робочому столі.

  У нижній частині розташовано чотири іконки вибору режиму роботи або джерела звуку, а у верхній іконці швидкої зміни яскравості, поточного рівня гучності, швидкої зміни шпалер робочого столу і розділ з настройками.

  Тут можна вибрати мову і виробити налаштування звуку.

  В налаштуваннях радіо можна змінити регіон, залежно від чого може змінюватися діапазон вловлюються частот, також є налаштування дати і часу в 12-ти і 24-х годинному форматі, відключення контролю ручного гальма, оновлення ПЗ, скидання налаштувань, настройка підсвічування кнопок, вибір системи кольоровості камери заднього виду і калібрування кнопок на кермі.

  І, мабуть, ще один цікавий розділ меню це Bluetooth, який дозволяє реалізувати такі функції, як handsfree c відображенням журналу дзвінків і телефонної книги, а також прослуховування потокового аудіо з мобільного пристрою. Керувати відтворенням аудіо можна як з мобільного телефону, так і з інтерфейсу головного пристрою.

  При Bluetooth з'єднанні звучання музики не гірше ніж з флешки і це приємно радує, також радує чуйність дисплея, ним комфортно і зручно користуватися. Якість відтворення аудіо теж знаходиться на непоганому рівні. Особливо, якщо говорити в контексті бюджетного мультимедіа, але в якісь моменти може не вистачати повітря і деталізації, що для недосвідченого користувача, швидше за все, залишиться непоміченим.

  Завершена