0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Топові поліролі для чорного пластику. Яка поліроль найкраща? Реставратор пластику

  03.09.2019

  Поліролі пластика, як і втім будь-які інші товари, можна розділити на бюджетний, середній ціновий сегмент і топовий сегмент. На покупку топової продукції зазвичай вирішуються одиниці, так як ціна грає вирішальну роль. Але, тим не менше, ми вирішили протестувати 4 найдорожчих поліроля пластика, щоб з'ясувати стоять вони своїх грошей чи ні. Такими засобами стали:

  Раніше нам вже доводилося мати справу з стандартними або напівпрофесійними засобами від цих виробників, але в даному випадку мова йде виключно про професійні поліролі, які забезпечують максимальний ефект.

  Спосіб застосування

  Всі кошти мають однаковий спосіб застосування, поліроль потрібно нанести на серветку з мікрофібри або аплікатор, а потім обробити пластикову поверхню. Виняток становить поліроль Mothers, в її комплекті є щітка з жорсткою щетиною, щетина настільки жорстка, що в деяких випадках може пошкоджувати делікатний пластик, тому для тесту ми вирішили замінити щітку на аплікатор з мікрофібри.

  Експеримент

  Всі склади були нанесені на зношену пластикову деталь, яку завчасно поділили на 5 ділянок, 4 ділянки піддалися обробці, а 5-й послужив в якості контрольного. Після нанесення всіх засобів і очікуванні певного часу для їх висихання полімеризації ми приступили до порівняння отриманих результатів.

  Як і очікувалося, тест виявився складним, так як всі кошти є професійними і продемонстрували прекрасні відновлювальні властивості і порівнювати результати між собою дуже складно. Але, під певним кутом в деяких місцях на всіх чотирьох ділянках можна було розгледіти невеликі подряпини.

  Також ми помітили різницю у глибині чорного кольору, ділянки оброблені засобами MOTHERS і Wurth не такі чорні, як ділянки оброблені Sonnax і Koch.

  Пластик оброблений Sonnax і Koch має більш глибокий чорний колір і виглядає набагато темніше, при цьому ділянка оброблена засобом Sonnax найчорніша, на ній також спостерігається найбільша глянсова поверхня. Глянець не має жирного блиску його, скоріше, можна охарактеризувати, як впевнений, приємний блиск нового пластика.

  Підсумок

  Тому в даному тесті, нам найбільше сподобався поліроль Sonax ProfiLine PlasticCare 205405 1л, він дійсно відновлює пластик практично до нового стану.

  Завершена