0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Які бувають дзеркала заднього виду їх типи.

  05.09.2019
  Автомобільне дзеркало - це пристрій, який призначений для забезпечення безпеки автомобіля. Воно має компактну і зручну конструкцію, за рахунок цього не займає багато місця. Дзеркала бувають різноманітної форми, але поєднуються з зовнішнім виглядом автомобіля. Автомобільні дзеркала покращують видимість на дорозі і піклуються про вашу безпеку. Дзеркала допомагають рухатися заднім ходом і здійснювати різні маневри. Дзеркала діляться на два види:
  · Внутрішньосалонна дзеркала заднього виду.
  · Зовнішні бічні дзеркала заднього виду.
  З чого складається дзеркало заднього виду, чотири головні частини:
    Основне - корпус буває різної форми овальної прямокутної або іншої. При виготовленні враховується те, що форма повинна бути безпечна і обтічна, без гострих країв.
  Відображаючий оптичний елемент використовується для того, щоб передати інформацію водієві. Це скло з відбиваючим і захисним покриттям. За правилами на ньому не повинно бути ніяких відколів або потертостей. Також воно не повинно спотворювати картинку або відстань до об'єктів.
  Спеціальний пристрій, за рахунок якого можна налаштовувати відображає елемент для кращого огляду на дорозі.
  Кріплення заднього дзеркала - дозволяє прикріпити дзеркало в потрібне вам місце в автомобілі. Кріплення повинно бути дуже надійним і не пошкодитися, як по рівній дорозі, так і по бездоріжжю.
  Внутрісалонного дзеркала заднього виду
  Дане дзеркало встановлюється в салоні автомобіля, за рахунок спеціального надійного кронштейна. Воно регулюється дуже просто і за рахунок цього можна побачити всю ситуацію на дорозі. Дзеркала в автомобілі також виконують декоративну функцію, вони доповнюють інтер'єр автомобіля.
  Дзеркала по типу відображаючого елементу діляться на:
  · Плоскі - такі дзеркала хоч і забезпечують невеликий кут огляду, зате вони не спотворюють зображення і відстань до предметів.
  · Панорамні - такі дзеркала значно збільшують кут огляду і зменшують кількість мертвих зон, але вони трохи спотворюють зображення і відстань до перешкод.
  · Багатосекційні - дзеркало складається з декількох секцій: основної та допоміжної, за рахунок цього усуваються мертві зони.
  Налаштування салонного дзеркала заднього виду, полягає в тому, що потрібно знайти центральну точку дзеркала і співвіднести її з центральною лінією заднього скла.
  Автомобільні дзеркала - це дуже важливий елемент автомобіля. Вони повинні надійно кріпитися і бути правильно налаштовані. Для повної безпеки цього недостатньо. Їх потрібно постійно тримати в чистому вигляді, своєчасно видаляти всі забруднення, не допускати обмерзання в зимовий період. Для цього використовуються, спеціальні миючі та протівозамерзающіе речовини для дзеркал. Також наносяться засоби проти прилипання пилу і бруду.
  Від правильного вибору дзеркала заднього виду залежить дуже багато, так як це єдиний спосіб, безпечно бути в курсі ситуації на дорозі. Тому, при виборі дзеркала, потрібно звернути увагу на всі параметри, описані вище і тоді ви не помилитеся.
  Завершена