0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Знімачі масляного фільтра, види та особливості.

  05.09.2019
   Знімач масляного фільтра
  Дуже важливим етапом під час експлуатації автомобіля є регулярна заміна масла у двигуні. Під час його заміни, виникає нюанс - зняття фільтра. При його установці, складнощів не виникає - головне дуже щільно прикрутити, щоб уникнути витікання масла або проникнення сторонніх рідин всередину механізму. Саме через те, що кришку фільтра обов'язково встановлюють дуже щільно - і потрібно при розкручуванні використовувати спеціальний інструмент.
  Знімачі застосовуються при установці і заміні масляних фільтрів автомобілів та інших транспортних засобів. Їх використовують на ремонтних СТО та в автосервісах. Автомобілісти любителі так само можуть і самостійно зробити такі операції при виконанні профілактичних і ремонтних робіт зі своїми автомобілями.
  Знімачі мають різні конструктивні особливості, та мають кілька типів будови. 
  Види:
  • краб;
  • ременні;
  • ланцюгові;
  • стрічкові;
  • серпоподібні і у вигляді кліщів;
  • з двома захватами з можливістю регулювання. 
  Знімач «чашка»:
  Цей вид знімачів налічує ключі для всіх фільтрів, але кожна чаша призначається для фільтра тільки певного діаметру. Виходячи з цього при виборі чаші потрібно проявити уважність. Чаша повинна відповідати розміру фільтра, або фільтрів, з якими ви збираєтеся працювати. Якщо працювати з очисниками доводиться багато, автосервіси зазвичай купують великий набір, де є чаші всіх розмірів.
   
  Даний вид знімачів управляється завдяки торцевому або шестигранному ключу. У центрі є спеціальний роз'єм для даних ключів. У деяких наборах ключі входять в комплектацію. 

  Знімач «краб»:
  Знімач являє собою дві пластини і затискної механізм. На внутрішній стороні захоплень є насічки, утримуючи фільтр і перешкоджаючи вислизанню. Захоплення працює завдяки затискного механізму, який приводиться в рух обертанням ключа та одночасним затягуванням фільтру.
  У даного виду знімача повністю виключено прослизання, так як сила відкручування дорівнює силі затиснення фільтра, все це відбувається одномоментно.
   
  Ланцюговий знімач:
  У даному типі знімача як затиск застосовується ланцюгова петля. Ланцюгові знімачі здатні працювати з діаметром фільтру від 60-140мм.
  Перед маніпуляцією з очисним фільтром, ланцюг накидається на фільтр використовуючи всю її довжину і кріпиться до рукоятки, далі методом важеля відкручується фільтр. Є види даних знімачів з фіксованим розміром ланцюга під певний фільтр.

  Ремінний знімач:
  Даний вид знімачів працює з діаметрами 25-160 мм. Для міцного захоплення фільтра використовується ремінь, який утворює петлю. Після намотування ременя на прут його накидають на фільтр.
  Знімач стрічковий:
  Даний вид знімача має найвужчий робочий діапазон. Стрічкові знімачі мають пластикову або металеву петлю з чіткою фіксацією, і лише в деяких інструментах діаметр петлі незначно регулюється. Після накидання петлі, залишається просто впливати на важіль для відгвинчування очищувача. Сила затиснення регулюється спеціальним гвинтом, а в інших знімачах ступінь затиснення регулюється силою самого відкручування. Даний вид не дуже добре підходить для дуже сильно затягнутих фільтрів.
   
  Серповидні знімачі і кліщі:
  Серповидні працюють за принципом плоскогубців, вони мають одну або дві рукояті, а так само кліщі з насічками. Відкручування виконується завдяки затисканню фільтра у кліщах. Даний вид знімачів має досить скромне регулювання діапазону.
  Завершена