0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Універсальний мультимедійний центр Fantom FP-7080. Мультимедіа з навігацією

  25.09.2019

  Однією з найбільш затребуваних функцій для сучасних мультимедійних 2 DIN пристроїв є gps-навігація, колись в далекому минулому було складно уявити бюджетний головний пристрій оснащений такою функцією. Сьогодні ж, буквально в бюджеті 100 у.о., можна знайти кілька варіантів одним з яких є Fantom FP 7080, крім GPS навігації це головний пристрій має кілька переваг, а саме велика кількість аудіо / відео входів / виходів, що дозволяє підключати різні камери, монітори та аудіо підсилювачі.

  Комплектація Fantom FP 7080

  У комплектацію Fantom входить:

  • пульт дистанційного управління;

  • полушахта з ключами;

  • декоративна рамка;

  • GPS антена;

  • шина з проводкою для реалізації додаткових функцій.

  Полушахта застосовується для установки головного пристрою, спочатку встановлюють напів шахту, а потім в ній фіксують мультимедійний центр за допомогою двох бічних замків. Технологічні зазори між магнітолою і шахтою закриваються декоративною рамкою.

  На додаткової шині з проводкою знаходяться дроти для управління підсилювачем, передньою і задньою камерою, а також підключення до штатних кнопок на кермі і ручного гальма. Ця шина підключається в спеціальний роз'єм і в разі її втрати знайти заміну буде складно, у інших головних пристроїв дроти підключення додаткових функцій можуть бути реалізовані на більш поширеною ISO шині. Підключення камери заднього виду проводиться дуже просто, у відповідний роз'єм підключається кабель відеокамери, потім живлення камери і масу підключають до ліхтаря заднього ходу, керуючий кабель магнітоли "вішається" на задню передачу, щоб при включенні заднього ходу магнітола автоматично переходила в режим камери заднього виду.

  З передньою камерою все ще простіше, відео кабель підключається в вхід передньої камери, потім живлення камери з'єднується з проводом "F CAM" на магнітоли (маса може йти за лінійним кабелем). Передня камера на відміну від задньої активується не автоматично, а вручну за допомогою іконки на головному меню.

  Крім підключення передньої / задньої камери на тильній стороні є:

  • підключення аудіо підсилювачів для передніх / задніх динаміків і сабвуфера;

  • 2 відеовиходи;

  • 1 відеовхід;

  • 1 аудіовхід.

  Таким чином, до 7080 можна підключити відразу 3 підсилювача, 2 камери, 2 монітори і залишиться ще один аудіо / відео вхід.

  GPS антена за допомогою нарізного сполучення підключається ззаду біля ISO роз'єму, gps-антена компактна і не примітна її бажано не ховати під деталями обшивки салону, так як це може погіршити сигнал, також погіршити сигнал може підігрів лобового скла, навігаційна програма входить в комплект поставки, вона вже встановлена і має стандартний функціонал будь-якого GPS навігатора.

  GPS програма записана на карту micro SD, яка встановлена у відповідний роз'єм, поруч з ним є ще один роз'єм карти пам'яті, формату microSD. На додаткову карту можна записати будь-які аудіо і мультимедійні файли. В якості носіїв або джерел аудіо / відео файлів можна використовувати AUX вхід, FM-тюнер і usb-флешку.

  На жаль, флешки відформатовані в файлову систему NTFS не підтримуються, ця файлова система необхідна для для того, щоб на флешку можна було записати файли об'ємом більше 2 Гб, флешки відформатовані в системі FAT32 нормально працюють.

  З аудіофайлів магнітола підтримує MP3, з відеофайлів mov, MPEG4, MPEG 2, AVI і Windows Media Video. Переглядати відео припаде на 7-ми дюймовому TFT матриця з дозволом всього 800х480.

  Функція Bluetooth дозволяє обробляти дзвінки, відображає журнал дзвінків і умовно відображає телефонну книгу. Головне призначення Bluetooth модуля - прослуховування потокового аудіо з мобільного телефону. Вбудований мікрофон, який виробник пропонує використовувати для гучного зв'язку, коректно працює на дистанції буквально на 30-40, тому функція hands free, в даному випадку, теж умовна, але в критичних ситуаціях, коли телефон в кишені, нею можна скористатися. А ось прослуховування музики реалізовано на більш якісному рівні, правда, якість звуку при прослуховуванні з флешки і по Bluetooth відрізняється, і не на користь Bluetooth.

  Меню головного пристрою розділене на 2 робочих стола, перемикання між ними проводиться за допомогою свайпа, але іноді через не дуже чутливого сенсора замість перемикання між робочими столами відбуваються помилкові спрацьовування, що активують інші розділи меню.

  Саме меню просте і без надмірностей, в ньому можна знайти мінімальну кількість аудіо / відео налаштувань, регіональні настройки і настройку рульового управління.

  Підсумок

  Незважаючи на бюджетну вартість функціонал Fantom FP-7080 досить широкий, при цьому нас порадували велика кількість входів / виходів, наявність GPS навігації і 10 смуговий еквалайзер. З мінусів можна звернути увагу на невисокий дозвіл дисплея і замислене меню, яке іноді змушує понервувати.

  Завершена