0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Найкращі поліролі для чорного пластику. Як відновити пластик? MOTHERS. Sonax. Armor All. TURTLE WAX

18.08.2021

Цього року даному тесту передували 4 проміжних теста в кожному з яких ми визначали кращий поліроль для пластику та вінілових поверхонь. Такими засобами виявилися:

Всі ці поліролі аж до складу і специфіки нанесення ми вивчали в проміжних тестах, тому в фінальному порівняльному огляді, ми не будемо акцентувати увагу на цих моментах, так як в даному випадку, нас цікавить виключно результат.

Після обробки пластикового порогу ми почекали 10 хвилин для повного висихання і вбирання всіх полиролей. Найгірше проявив себе поліроль Armor All, ділянку оброблену цим засобом виявилась сірою і на ньому найгірше замасковані подряпини, але при цьому він самий матовий.

Ділянка оброблена TURTLE WAX по глибині і насиченості чорного кольору, а також маскування подряпин виглядає набагато краще, але все одно, не дотягує до лідерів тесту MOTHER'S і Sonax. У TURTLE WAX спостерігається виражений глянцевий ефект, який можна "пригасити", просто протерши поверхню вологою мікрофіброю, гасити глянець подібним способом можна і з іншими засобами, але важливо розуміти, що на глянцевій поверхні найкраще маскуються подряпини.

На ділянках оброблених MOTHER'S і Sonax ситуація дуже спірна, поверхні виглядають прекрасно, але все ж у Sonax глибший чорний колір і краще маскування подряпин, тому Sonnax сподобався нам найбільше, а приз глядацьких симпатій можна віддати TURTLE WAX, який при помірній ціні показує непогані результати.

Завершена