0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Відеореєстратор Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro

  17.11.2020

  Серед компаній набувають або навіть вже набули популярність в сфері відеорегістраторів, серед яких можна відзначити фірму Xiaomi і пов'язані з нею бренди. Наприклад, бренд 70mai прийнято відносити до дочірнього підприємства Xiaomi, також існує і альтернативна думка, що це абсолютно окрема компанія. У будь-якому випадку відеореєстратор від бренду 70mai дисплей у нас на огляді вже вдруге і на цей раз ми знайомимося з моделлю Smart Dash Cam Pro. До сильних сторін, якої можна віднести матрицю Sony imx 335, вбудований Wi-Fi і дозвіл 2592х1944. Але такий високий дозвіл більше відноситься до маркетингових хитрощів і спроб виробника вказати дозвіл більше, ніж у конкурентів. При такому дозволі співвідношення сторін буде 4: 3, що не зовсім відповідає сучасним форматам відео, для переформатування картинку доведеться підрізати зверху і знизу через що виходить дозвіл поменше або в меню можна відразу вибрати здатність 2560 на 1 440, від цього деталізація не погіршиться, а лише обрізане картинка зверху і знизу.

  Крім 5-ти мегапіксельної матриці SONY можна відзначити і двоядерний процесор, який даної моделі дуже навіть потрібен. Smart Dash Cam Pro підтримує підключення GPS модуля і має функції безпеки дорожнього руху ADAS, але, на жаль, ADAS без GPS модуля не працює, а GPS модуль не входить в комплект поставки і його доведеться купувати окремо. Для підключення GPS модуля на пристрої передбачена спеціальна контактна група, але без GPS модуля контактна група абсолютно не функціональна.

  Спосіб кріплення відеореєстратора на лобовому склі як з GPS модулем, так і без нього, передбачений один і той же. Самописець з допомогою швидкоз'ємного механізму встановлюється на монтажний майданчик, який клеїться на вітрове скло двостороннім скотчем (майданчик може мати той самий вбудований GPS модуль).

  У комплект поставки входять 2 монтажні наклейки (вони клеяться на лобове скло, а потім на наклейку з допомогою двостороннього скотча клеїться монтажний майданчик з швидкознімним механізмом), адаптер живлення в прикурювач (на 2 USB роз'єму), кабель живлення довжиною 3,5 м і спеціальний пластиковий інструмент для прокладання кабелю живлення під обшивкою салону. Загалом в комплекті поставки є все, що може знадобитися для установки і експлуатації відеореєстратора, крім карти пам'яті, її природно доведеться купувати окремо.

  70mai Smart Dash Cam Pro підтримує карти пам'яті micro SD об'ємом до 64 Гб.

  Форм-фактор у даного відеореєстратора нетиповий або навіть добре забутий старий, щось подібне можна було зустріти ще 7-8 років тому, Smart Dash Cam Pro виконаний у вигляді датчика дощу / світла і останнім часом пристрої з таким фактором знову виникли з небуття і починають набувати популярності. Завдяки такій формі пристрій відмінно вписується в інтер'єр автомобіля, зовні відеореєстратор практично непомітний і те ж саме стосується виду зсередини. Відеореєстратор повністю закриває дзеркало заднього виду і він не відволікає водія, в цьому також є невеликий мінус, так як дисплей в даному випадку також закритий дзеркалом заднього виду і його функціональність втрачається. Але, тим не менш, дисплей є і якщо потрібно подивитися щось на дисплеї доведеться заглянути під дзеркало і включити дисплей. Це можна зробити вручну або за допомогою голосових команд англійською мовою, голосове управління розрізняє кілька команд:

  • Включення / вимикання дисплея;

  • Запис аварійного відео;

  • Аварійний або екстрений фото знімок.

  У такому способі управління є дуже велика зручність, для того щоб зробити запис екстреного відео не потрібно відволікатися від керування транспортним засобом і тягнуться до відеореєстратора рукою, досить просто вимовити вголос голосову команду. На подив голосові команди працюють непогано зазвичай пристрій реагує на них з першого разу, але іноді доводиться повторювати по два рази.

  Вищезазначені функції на всякий випадок продубльовані кнопками, які знаходиться в нижній частині в відеореєстратора під дисплеєм, там же розташовані кнопки:

  • Запис відео

  • Відключення мікрофона

  • Вхід до галереї

  • Меню / встановлення.

  При вході в галерею пристрій не встановлюватиме запис і на дисплеї відеореєстратора можна подивитися аварійні і звичайні відеофайли і фотознімки. Після входу в меню нас чекало невелике розчарування, все меню англійською мовою і немає можливості вибору української або російської. Але розібратися з настройками не складно тут все стандартно і звично. Більш розширені настройки можна побачити вже в додатку для бездротового управління.

  Для того щоб скористатися мобільним додатком в меню відеореєстратора потрібно включити WiFi модуль і встановити спеціальну пропозицію на смартфон. При включенні відеореєстратор автоматично показує qr-код, відсканувавши який, можна завантажити додаток, але тому qr-коду ми потрапили на якийсь китайський сайт з якого щось скачати, потім це "щось" запросило дозвіл про збір персональних даних з мобільного телефону і після отримання дозволу, то саме "щось" кудись зникло і на телефон нічого не встановилося, а ось куди пішли зібрані дані залишилося загадкою. Тому пропозиції ми почали з PlayMarket. З декількох варіантів підійшло однойменний додаток 70mai. Після підключення в режимі реального часу можна побачити, що знімає відеореєстратор відео відображається як в книжковій, так я альбомної орієнтації. У налаштуваннях є кілька основних пунктів:

  • Налаштування WiFi;

  • Звукові оповіщення;

  • Час відключення дисплея;

  • Голосове управління;

  • Чутливість G-сенсора;

  • Режим парковки.

  У режимі парковки запис аварійних файлів включається по G сенсора, але тут важливо не забувати, що час автономної роботи обмежено ємністю вбудованої акумуляторної батареї на 500 мАг і для тривалої роботи в режимі паркування не зайвим буде живити відеореєстратор безпосередньо від бортової мережі.

  При вході в галерею через додаток відеореєстратор так само попереджає, що відеозапис буде зупинена, галерея розбита на кілька папок:

  • Звичайне відео;

  • Відео події;

  • Відео записані в режимі паркування;

  • Фотознімки.

  Всі файли можна подивитися онлайн або завантажити на мобільний телефон з подальшим розшаруванням в соціальних мережах, скачування файлів на смартфон відбувається дуже швидко не дивлячись на високу роздільну здатність запису.

  У денний час відео на висоті кут огляду хороший, передача кольору ідеальна, деталізація теж хороша, номерні знаки та інші дрібні деталі помітні з відстані 10-20 м.

  А ось з нічною зйомкою трохи не склалося, незважаючи на матрицю Sony imx 335, яка підтримує функцію високого динамічного діапазону HDR, яка в свою чергу покликана для поліпшення нічної зйомки, виявилося, що для даної прошивки функція HDR не активна. В меню відеореєстратора через додаток або в самому пристрої відсутня можливість ручного включення функції HDR.

  У сухому залишку ми отримуємо пристойну wi-fi, 2К відеореєстратор з сучасною матрицею SONY, сучасним процесором і чудовою денною картинкою, а також з істотними проблемами в плані нічної зйомки. Вирішити проблему з нічною зйомкою можна просто активацією функції HDR, для цього всього лише потрібно встановити альтернативну прошивку і цим займаються майже всі власники пристроїв від Xiaomi і 70mai, але рекомендувати якусь конкретну прошивку ми, на жаль, не можемо, до речі, існують альтернативні прошивки, які дозволяють русифікувати меню і активувати функції ADAS без використання GPS модуля.

  Завершена