0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Холодне зварювання - універсальний клей для швидкого ремонту.

  01.10.2019
  Холодне зварювання це високопластичний клей, який виготовлений на основі епоксидних смол і призначений для швидкого склеювання або відновлення різних деталей, в тому числі металевих, пластмасових, полімерних і багатьох інших. За структурою буває однокомпонентним, який вимагає максимально швидкого застосування, так як з часом втрачає свої властивості або двокомпонентним, з тривалим терміном зберігання. Двокомпонентне зварювання, як правило, випускається у вигляді двошарового циліндра, у якого зовнішня сторона - це затверджувач, а внутрішня - смола, змішана з наповнювачем, наприклад, металевий пил, і іншими добавками, які гарантують високу міцність з'єднання.

  Області застосування клейового складу

  Основною перевагою холодного зварювання є можливість склеювання металевих поверхонь, які піддаються різним впливам, таким як:
  • електрична напруга - клей підходить для відновлення корпусів блоків живлення, трансформаторів, генераторів;
  • рідини - це дозволяє зупиняти течі в радіаторах, бензобаках, розширювальних бачках, металевих труб і багато інших, в тому числі що знаходяться під водою.
  • високі температури - клей можна використовувати навіть для латання наскрізних пошкоджень у вихлопній системі.
  Крім металевих деталей, склад чудово підходить для різних матеріалів, включаючи: всі види пластмас, крім поліетилену - на відміну від інших клейових складів, забезпечує міцне з'єднання навіть при впливі високого тиску або температур; кераміка, камінь, скло, дерево в будь-яких поєднаннях; ковроліни  та лінолеум - для з'єднання стиків. Стійкість до впливів і чудова адгезія практично до будь-яких матеріалів робить холодне зварювання універсальним продуктом, який відмінно підійде як для ремонту автомобіля, так і для сантехніки, наприклад, при протіканнях в трубах або батареях.
   

   

  Види холодного зварювання

  Холодне зварювання поділяється на два великих види: для металу і для пластмас. Для металу, в свою чергу, підрозділяється на кілька підвидів: точкове, шовне, стикове, таврове і зсувне, однак, поділ носить умовний характер і холодні зварювання для металу взаємозамінні і підходять для більшості завдань по ремонту. Холодні зварювання для пластиків застосовуються рідше, як правило, для оперативного ремонту.
  Окремо варто виділити клейові склади для лінолеуму:
  • Тип А - рідкий склад, з великою кількістю розчинника, призначений для з'єднання нових листів з рівними краями.
  • Тип С - володіє меншою кількістю розчинника і густішою, підходить для заповнення зазорів до 4 мм і з'єднання листів старого лінолеуму.
  • Тип Т - особливий склад, призначений для з'єднання багатокомпонентних видів лінолеуму.

  Переваги

  Висока екологічність - в процесі використання не виділяються шкідливі речовини. 
  Відсутність енерговитрат і необхідності в спеціальних інструментах.
  Висока швидкість і простота ремонту - досить слідувати інструкції на етикетці і гідний результат буде забезпечений, навіть при найпершій спробі ремонту.
  Дозволяє робити ремонт різних ємностей, які забороняється нагрівати або деформувати.
  Відсутність відходів після застосування.
  Невисока вартість клейового складу.
  Стійкість до впливу води - холодне зварювання здатне зупиняти течі навіть під водою.

  Висновок

  Холодне зварювання - це засіб, що дозволяє виробляти екстрений і при цьому якісний ремонт за будь-яких умовах. Холодне зварювання запобігає протіканню, має стійкість до нагрівання, впливу рідин, вібрацій і тиску, завдяки чому знаходить безліч застосувань в автомобілі, на виробництві і в побуті.
  Завершена