0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Монітори в підголівник - кому можуть стати в нагоді і чим відрізняються

  02.10.2019
  Монітор в підголівник - це універсальний помічник для водія, якому часто доводиться перевозити пасажирів на задньому сидінні. За своєю суттю, це дисплей з можливістю відтворення різного контенту. Він може виконувати велику кількість функцій або ж використовуватися тільки для показу фільмів, серіалів.
  Кому може сподобатися такий монітор? Абсолютно всім. Якщо ви вирушили, наприклад, в тривалу поїздку за допомогою подібного пристрою можна буде розважити пасажирів. Включити фільми, серіали, мультики можна і дорослим, і дітям.

  Що краще планшет або монітор в підголівник

  З першого погляду, здається, що такі монітори чимось схожі на планшет, а тому виникає питання в їх необхідності. Але в реальності вони сильно відрізняються між собою.
  В першу чергу вони різняться виходами//входами. Монітор в підголівник має набагато більше виходів і входів. Це дозволить підключати широкий спектр пристроїв. Наприклад, багато моделей мають AV-вхід/вихід, HDMI-вхід. Завдяки цьому подібна продукція більше схожа на телевізор, ніж на планшет.
  Інша відмінна риса - наявність додаткових роз'ємів, приводів. Так підключати до монітора можна буде не тільки USB-пристрої. У деяких моделях є ДВД-привід, зовнішній роз'єм для SD-карти. Також монітори можуть мати вхід для навушників. Все це відкриває великі можливості для програвання різного контенту. Ви можете підключати практично будь-який зовнішній пристрій для перегляду фільмів.
  Деякі моделі моніторів мають додатковий функціонал. Так, багато хто з них мають можливість відтворювати ігри, отримувати і передавати файли по Bluetooth, є можливість використовувати FM-трансмітер.
  Тому монітор в підголівник є незамінним в дорозі і не зможе зрівнятися, ні з яким гаджетом за своїм функціоналом і можливостями. Якщо ви шукаєте багатофункціональний пристрій для розваги пасажирів на задньому сидінні, тоді даний варіант саме те, що вам потрібно.

  Як вибрати монітор в підголівник

  Монітор в підголівник може відрізнятися за кількома параметрами, що, звичайно ж, впливає на ціну. Тому важливо визначити для себе пріоритети і підібрати модель, враховуючи індивідуальні потреби. В першу чергу звертайте увагу на метод фіксації. Є два типи кріплення - врізний і на стійки підголівника.
  Врізний монітор складніше встановлювати, але зате він буде надійно закріплений в обраному місці. Такий варіант підійде для тих, хто часто подорожує і змушений регулярно придумувати розваги пасажирам на задньому сидінні авто. У цьому випадку екран завжди буде під рукою, його не потрібно буде заново встановлювати кожен раз. Крім того, такий дисплей менше заважає в автомобілі.
  Монітор на стійки підголівника більш мобільний. Його легко буде переставити, простіше встановити. Він може використовуватися періодично. Такі монітори можна буде встановити в автомобілі всього за кілька хвилин.
  Також іноді в продажу можна зустріти монітори у вигляді підголівника, який має врізний монітор. Такий варіант підходить не для всіх автомобілів, але є досить надійним варіантом фіксації. При цьому немає необхідності тривалої установки, і монітор буде відмінно закріплений.
  Визначившись з методом фіксації, зверніть увагу на входи і виходи. Це дозволяє зрозуміти, які пристрої ви зможете підключити до монітора. Чим більше роз'ємів, тим ширше можливості має монітор.
  Далі дивіться на діагональ дисплея. Великий екран не завжди може поміститися в машині, але і маленькі розміри монітора можуть позначитися на якості відтвореної картинки. Який варіант підійде вам? Залежить від габаритів машини і індивідуальних побажань. Якщо є можливість використовувати монітор з 10-дюймовим екраном, краще надати перевагу цій моделі.
  Також від роздільної здатності екрану залежить якість картинки. Чим більше роздільна здатність , тим краще буде деталізація зображення.
  Ну і останнє на що варто звернути увагу - додатковий функціонал. Це може бути і можливість використовувати ДВД-диски, і функція Bluetooth і ще дуже багато характеристик, якими кожен монітор виділяється по-своєму.
  Таким чином, монітори в підголовник є найкращим способом розважити нудьгуючих пасажирів від довгої дороги.
  Завершена