0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Які є аксесуари салону і для чого вони використовуються.

  02.10.2019
  Автомобіль для багатьох людей - це другий дім, так як там вони проводять дуже багато часу. Для того щоб поїздка була комфортною, кожен водій хоче оточити себе корисними аксесуарами. У наш час, у всьому світі, виготовляють дуже велика кількість різних аксесуарів салону, найкращі з них зібрані в даній статті. Щоб допомогти вам визначитися з вибором і вдосконалити свій автомобіль, розглянемо деякі з них.
  Один з дуже корисних, але поки не дуже відомих автомобільних аксесуарів є автопятка. Це аксесуар, який одягається на ваше взуття, за рахунок чого зберігає її бездоганний вигляд. При водінні взуття може псуватися, протиратися, за рахунок постійного контакту з килимком або оббивкою, з даною проблемою і допомагає впорається автопятка. Такі автопяткі виготовляють зі шкіри, в декількох варіантах для чоловіків, жінок і універсальні. Отже, кожен може вибрати ідеальну автопятку для свого автомобіля і під будь-яке взуття.
   
  Липкі килимки - також один з корисних аксесуарів. За рахунок його властивостей, під час водіння, ви зможете зберегти всі речі на видному місці. Такий килимок, за допомогою своїх липких властивостей, утримує ключі, телефон і інший дріб'язок на приладовій панелі. Навіть при різких поворотах, вони залишаться в одному місці. Це істотно допоможе вам тримати поблизу речі, які можуть знадобиться під час водіння. Килимки легко клеяться і знімаються з приладової панелі за допомогою спеціального силіконового матеріалу. І навіть при втраті липких властивостей, килимок можна промити, що відновить його функцію.
  Під час тривалої дороги, водій і пасажир часто відчувають зниження уваги, апатію. Справа тут не тільки в втоми. Такий стан часто викликає недолік вологи в повітрі, так як системи контролю клімату є далеко не у всіх автомобілях. Для цього використовуються спеціальні зволожувачі повітря. За рахунок них, ви завжди зможете підтримати необхідний рівень вологості в салоні. Такий зволожувач також зможе виконати функцію освіжувача, якщо в нього додати кілька крапель ефірного масла.
  Вентилятор в автомобіль - це незамінний аксесуар в спекотний літній день. Доведено що кількість аварій збільшується в жаркий день. Якщо у вашому автомобілі немає кондиціонера, одним з простих способів пережити літню спеку буде автомобільний вентилятор. В основному вентилятори працюють від прикурювача. Фіксуються вони в потрібному вам місці і положенні. В автомобілі, вони працюють так само, як і стандартні вентилятори. Зазвичай фіксація відбувається за рахунок спеціальної прищіпки або присоски.
  Багато автомобілістів знають, що піч в машині, мабуть, самий проблемний пристрій. Тому існує неписане правило, коли піч працює - до неї не потрібно торкатися. Іноді вона не дає достатньо тепла, навіть при стабільній роботі. Для більшого комфорту і зручності в вашому автомобілі, ми можемо запропонувати портативний компактний тепловентилятор. Це пристрій зроблено для додаткового комфорту і порадує не тільки вас, але і всіх ваших близьких і друзів. Додатковий тепловентилятор буде дуже корисний не тільки для власників класичних автомобілів, але і для власників автомобілів новіших марок. У багатьох сучасних автомобілях вітрове скло іноді сильно нагрівається. Дуже часто повітряний потік спрямовується не на двірники, а над ними, що не дуже зручно в зимовий період. За допомогою додаткового обігрівача ви будете позбавлені від таких проблем.
  Так що якщо ви довгий час проводите в дорозі, то перераховані вище аксесуари відмінно подбають про те, щоб внести більше комфорту в ваші поїздки.
  Завершена