0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Автомобільна камера, автомобільна відеокамера - установка

01.01.2012

В життя сучасного автомобіліста, в незалежності від його на те бажання, поступово входять різноманітні новинки автоелектроніки, які прагнуть спростити життя водія, зробити процес управління авто більш приємним і захищеним. Серед таких пристроїв особливо виділяється автомобільна камера, або як її ще називають автомобільна відеокамера. Давайте визначимо принципове призначення даного пристрою і обговоримо основні нюанси пов'язані з його використанням.

Звичайна відеокамера давно не викликає подиву. Тут досить складно зачепити когось невеликими габаритами або високим разширения матриці, не якимось б нібито іншими (досить важливими) характеристиками, включаючи і кінцеву вартість. Ну а якщо використати таку, здавалося б, звичайну камеру в авто, назвемо її автомобільна відеокамера та й застосуємо її при парковці або їзді заднім ходом у великому мегаполісі ... Погодьтеся, отримаємо новий, досить цікавий і головне корисний пристрій.

Ну якщо ж ви, звичайно, не автомобіліст і звикли до громадського транспорту, то ідея установки камери в авто вас навряд чи зачепить. Але якщо ви щасливий власник автомобіля, та ще й досить значних габаритів, то ви (ймовірно) відразу ж згадайте випадок, коли, включивши задню передачу, не помітили високий бордюр, вибоїну або шматок виступаючої арматури. Виходить, що автомобільна камера виявляється по-справжньому незамінним пристроєм, тільки недавно ввійшла в життя сучасного автомобіліста, хоча ідея її створення завжди, здавалося, витала в повітрі.

Розрізняють провідні та безпровідні автомобільні відеокамери. Якщо ви стали володарем саме провідного пристрою, то вам варто задуматися над оптимальним варіантом його установки. Можливий варіант, коли у відповідній частині вашого авто доведеться свердлити отвір, по діаметру такий ж як і частина вашої камери, яка вкручується. Далі процедура зводиться до прокладання в салоні двох кабелів: інформаційного (по котрому буде проходити відеосигнал) і безпосередньо самого кабелю живлення. Або ж, можете встановити в потрібне місце спеціальний кронштейн, ну і на ньому вже далі зміцнювати саму камеру. Ну а далі зображення з камер виводяться на дисплей з вхідним відео. Якщо ж у вас бездротова автомобільна камера, то установка і розгортання такої системи не має викликати у вас таких труднощів. Передача даних в цьому випадку буде проходити по радіо-каналу, ну і відповідно відпадає необхідність тягнути кабель через салон власного автомобіля.

Як правило, автомобільна камера дозволяє записувати відео з накладенням дати і часу. Існують різні режими запису і відображення даних. Існують також камери, які не підтримують запис відео, який відображується тільки в поточний момент часу. У комплект такого обладнання зазвичай входить: сама бездротова камера, радіо приймач, який працює на певній частоті, провід живлення (під прикурювач), дисплей з діагоналлю від 3 дюймів. Діапазон робочих температур для автомобільної відеокамери становить від -15 до +45 градусів Цельсія. Напруга живлення як правило складає 12В або 24В.

В останній час стали з'являтися автомобільні камери, стилізовані під різні цільові споживчі групи. Наприклад, вражаючі камери із забарвленням хакі для позашляховиків. Або невеликі камери для дам, відмінно дивляться в малогабаритних авто. Будь-яка автомобільна відеокамера хороша по-своєму. У будь-якому випадку, володарем якої б камери ви не стали, цей пристрій значно полегшить вам життя, вбереже від можливих неприємностей на парковці, подарує процесу керування автомобілем нові фарби.

Завершена