0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Туристичні GPS - користь і застосування

01.01.2012

Туристичні GPS навігатори користуються все більшою і більшою популярністю серед мандрівників і в любителів активного відпочинку. Однак величезний асортимент навігаторів на ринку електронних приладів, робить завдання вибору конкретної моделі пристрою досить непростим завданням. Далеко не у кожної людини є досить багато часу для того, щоб прочитати огляди, відгуки користувачів gps навігаторів і підійти до покупки максимально підготовленим і поінформованим. Тому в цій статті ми постараємося коротко описати дуже важливі аспекти експлуатації GPS навігаторів, що допоможе більш чітко зрозуміти, який прилад Вам необхідний і якими критеріями слід керуватися, вибираючи конкретні туристичні GPS.

У тому випадку, якщо Ви вирішили поїхати в досить тривалий похід або подорож, то краще мати заздалегідь складений маршрут. Це Вам дозволить розпланувати свої дії і, дотримуючись його, не вибиватися з графіка, що може бути особливо актуально для людей, який займаються спортивним туризмом. Якщо Ви з собою візьмете для навігації в такій подорожі тільки звичайний компас і паперову карту то, швидше за все, неодноразово будете сходити з наміченого маршруту. А недосвідчені туристи, які не мають достатньо великого досвіду в подорожах і використанні карт місцевості, можуть досить легко заблукати, що доставить багато занепокоєння їм самим і їх близьким. Однак якщо під рукою будуть туристичні GPS, Ви зможете заздалегідь внести в його вбудовану пам'ять як весь маршрут подорожі повністю, так і ряд контрольних шляхових точок, що істотно полегшить орієнтування на незнайомій місцевості. При проходженні по зазначеним подорожнім точкам, Ви ніколи не зійдете з маршруту, а також не доведеться проходити багато «зайвих» кілометрів.

Майже всі сучасні туристичні GPS дозволяють завантажувати у вбудовану пам'ять пристрою спеціальні карти на навігатор. Карти для gps навігаторів - це електронні карти у векторному форматі, які дозволяють дуже точно вказувати місце розташування навігатора і всі його переміщення. Наприклад, Ви прямуєте по якомусь маршруту і маєте достовірну інформацію про те, що для досягнення кінцевої точки шляху необхідно повернути на путівець, але не знаєте конкретного розташування місця повороту. Якщо при цьому Ви йдете з gps навігатором в руках, у внутрішній пам'яті якого завантажені карти GPS, згорнути в потрібному місці на потрібну дорогу буде дуже просто, так на екрані буде відображатися докладна карта місцевості із зазначеними деталями рельєфу та іншими особливостями.

І наостанок відзначимо ще деякі особливості, якими повинні володіти туристичні GPS. Переважну більшість моделей навігаторів не варто використовувати при навігації в якості компаса, оскільки, як правило, в їх стандартній комплектації йде такий вид компаса, які нормально функціонують тільки при русі, а також деякі інші особливості. Також використання такої функціональної можливості досить сильно впливає на рівень заряду акумулятора, що може грати важливу роль при тривалих подорожах. Хоча у таких компасів є і одна досить важлива перевага перед звичайними магнітними компасами - вони завжди показують дійсний напрямку руху.

Сподіваємося, що інформація в цій статті дозволить Вам купити gps навігатор, який буде відповідати всім вашим вимогам і максимально ефективно виконувати свої функції.

Завершена