0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Ксенон - як вибрати і підключити

  01.01.2012

  У багатьох автовласників склалася помилкова думка щодо особливостей підключення ксенона. Так, багато хто вважає, що досить просто замінити галогенні лампи, які були в стандартній комплектації на сучасні автолампи, всередині яких знаходиться інертний газ ксенон. Однак це не зовсім відповідає дійсності, так як необхідно враховувати конструктивні особливості фар вашого автомобіля. Автомобільні галогенні фари сконструйовані таким чином, що встановлений відбивач виконаний таким чином, щоб враховувати фізичні властивості випромінювання від галогенних лам. Такі технічні особливості прописані у відповідних державних нормативних документах і вимогах до безпеки і технічного стану транспортного засобу. Самостійно налаштувати і відрегулювати випромінювання таких фар, відповідно до необхідних вимог практично нереально і внаслідок такої самодіяльності фари автомобіля будуть засліплювати інших водіїв і таким чином глобально порушувати безпеку на дорозі. Тому якщо Ви вирішили замінити галогенні фари в вашому транспортному засобі на ксенон, то потрібно бути готовим також і до заміни фари повністю, що природно потребуватиме додаткових витрат.

  Також слід згадати ще про одину оману, яка досить часто зустрічається у деяких власників транспортних засобів, а саме про те, що у випромінюванні ксенона досить велика частка припадає на ультрафіолетову ділянку спектра і це погано впливає на зір людини. Хоча насправді це твердження не відповідає дійсності, оскільки велика частина ультрафіолетового випромінювання поглинається склом колби, яка в цьому випадку виконує функцію фільтру.

  Розглянемо тепер більш детально особливості установки ксенон в транспортному засобі. У тому разі, якщо у Вас є достатні знання в області техніки і автомобільного устаткування, Ви можете спробувати самостійно підключити Ксенон. В принципі весь процес займає не так багато часу (зазвичай близько 30 хвилин), проте деякі моделі ксенонових автоламп мають специфічні особливості підключення і процес їх установки може затягнутися на більш тривалий час. Тому після того, як Ви купили Ксенон, варто ознайомитися з інструкцією, в якій виробник вказує всі особливості свого обладнання. Якщо у Вас виникають сумніви в тому, що Ви зможете самі впоратися з підключенням ксенону, краще звернутися до кваліфікованих фахівців, які зможуть максимально швидко та якісно виконати необхідні дії.

  Також відзначимо ще один важливий момент, який слід враховувати при виборі та купівлі ксенонових автоламп. В результаті того, що Ксенон став користуватися підвищеним попитом, деякі компанії-виробники з Китаю і Кореї почали випускати псевдоксенонові лампи. За великим рахунком вони представляють собою звичайні галогенні автолампи, які просто мають випромінювання блакитного кольору і підвищену яскравість в силу великого рівня споживаної потужності самим обладнанням. Тому потрібно пам'ятати, що комплект ксенонових ламп повинен обов'язково мати в стандартній комплектації спеціальний блок ксенону, який служить для запалювання дугового розряду всередині лампи. Природно, що ціна ксенона досить значна, однак ті переваги, які надають власнику авто ксенонові автолампи стоять витрачених на них грошей.

  Завершена