0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  ISO адаптер: для чого використовується, його основні характеристики та підключення

  18.11.2019

  Адаптер ISO - одна з найбільш корисних і потрібних деталей для автомобіля. Про існування представленого невеликого аксесуара повинен знати кожен автовласник. Так, навіщо ж він потрібен? Якщо коротко, знадобиться він для заміни магнітоли в автомобілі. Рідко, коли власника влаштовує встановлена виробником аудіосистема. Ну, не змінювати ж авто через магнітолу?! А ось тут виникають проблеми, так як підключення може бути досить складним, там дроти підрізати, там щось запаяти. Робити це повинен професіонал. І тут або гроші платити для установки, або самому щось вигадувати. Ось саме для того, щоб вирішити цю ситуацію і були запропоновані дані адаптери.

  У чому їх переваги? ISO адаптери дозволяють підключити будь-яку магнітолу в автомобіль без необхідності різати і впроваджуватися в проводку. Процедура настільки проста, що зробити її може будь-який автомобіліст. Саму процедуру ви можете знайти в інтернеті. Крім того, використовуючи такі адаптери, установка нової магнітоли займе лічені хвилини. Це зручно і швидко. Важливо тільки правильно підключити роз'єми.

  Характеристики ISO адаптерів

  ISO адаптери можуть відрізнятися між собою конфігурацією, можуть мати різні типи роз'ємів і фіксаторів.

  Стандартні адаптери ISO складаються з 8-ми колодок. Кожна з них виконує свої функції і включена в різні електричні ланцюги. Адаптери мають два типи роз'ємів:

   

  • Роз'єм «А». Призначений він для підключення джерел споживання струму.
  • Другий роз'єм «В» призначений для підключення аудіосистеми, зокрема динаміків.

  Зауважимо, що забарвлення штекерів може відрізнятися, а тому перед установкою необхідно уважно вивчити інструкцію, вона надається і виробниками адаптерів.

  Разом з тим, різне забарвлення роз'ємів дозволяє не заплутатися при підключенні. Можуть допомогти в установці і спеціальні пази на корпусі адаптерів.

  Роз'єми також можуть відрізнятися між собою за типом:

  Також колодки можуть бути у вигляді роздільних секцій або об'єднані в одну, розташовуючись паралельно.

  Для зручності монтажу всі дроти виконані в різній колірній ізоляції. Це дозволить не заплутатися при установці і правильно підключити аудіосистему.

  Чим ще можуть відрізнятися ISO адаптери?

  Вони можуть призначатися як для установки універсальної магнітоли замість штатної, так і для установки штатної замість попередньої моделі магнітоли. Наприклад, якщо ви в автомобіль Форд встановлюєте магнітолу автомобіля Ауді, тоді вам знадобитися ISO адаптер для штатної магнітоли. Для кожного варіанту пропонується свій адаптер ISO, який дозволить без проблем підключити проводку до магнітоли автомобіля.

  При покупці, ви можете помітити, що такі адаптери часто виготовляються під певну марку автомобіля або ж магнітоли. Хоча нерідко можна зустріти і універсальні перехідники, які можна використовувати для підключення в будь-якому автомобілі. Який варіант підійде вам, вже залежить від індивідуальних запитів, вибрати відповідну модель не складе проблем.

  Підключення ISO адаптера

  Підключення залежить від магнітоли і автомобіля. І хоча є, здавалося б, універсальні стандарти підключення евро роз'єму, все ж у багатьох виробників магнітол вони можуть відрізнятися. А тому перед тим, як здійснити установку, слід уважно вивчити інструкцію.

  Важливо відмітити. При першому використанні адаптера, найкраще в першу чергу підключити живлення на автомагнітолу. Якщо вона включилася, перемикається, тоді можна підключати і динаміки. Це убезпечить від перегорання всієї аудіосистеми.

  Завершена