0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Все про мультитули, як правильно вибрати

  19.11.2019

  Мультитул - це крихітний набір інструментів у вашій руці, компактний і універсальний багатофункціональний інструмент, який може виконувати величезну кількість різних завдань, діапазон яких набагато ширше, ніж у звичайного кишенькового ножа. Хоча при зменшенні ергономіки та розміру мультитули менш надійні ніж звичайні інструменти, вони здатні виконувати різні завдання в плані дрібного ремонту, з якими ви можете зіткнутися в турпоході та повсякденному житті.

  Деякі моделі таких інструментів пропонують специфічний набір знарядь для конкретних ситуацій, наприклад набір інструментів для ремонту велосипеда. Перед вибором необхідного комплекту продумайте список ситуацій, з якими ви можете зіткнутися. Це допоможе вам швидше і правильно зорієнтуватися, який саме мультитул вам підійде, якого він повинен бути розміру, якості, та які функції повинен виконувати.

  Інструменти.

  Мультитул, як правило, являє собою комплект, що складається з певної кількості різних дрібних інструментів, які фіксуються навколо складних плоскогубців, будучи головною частиною у функціональному дизайні. В якості стандартного інвентарю можна виділити наявність одного або декількох ножів, стандартної і хрестоподібної викрутки, ножиць, кусачок, пилки, напилка, відкривачки для пляшок і консервного ножа. Інші варіанти мультитулов можуть містити штопор, пінцет, зубочистку, кліщі для зачистки проводів, лінійку і шило.

  Розмір.

  Комплекти таких універсальних інструментів представлені у різних розмірах, від надлегких невеликих наборів, тільки з найнеобхіднішими інструментами, до масивних величезних наборів, повнорозмірних ручних інструментів.

  Маленькі набори мультитулів у якості брелока для ключів дозволять вам здійснювати всі необхідні процедури практично в будь-якому місці, але все ж, ви будете гостро відчувати брак багатофункціональності та універсальності у порівнянні з великими комплектами. Але головна перевага в тому, що закинувши такий мультитул в кишеню коли ви збираєтеся в похід або кемпінг, ви завжди зможете мати інструмент першої допомоги в будь-який момент і в будь-якій ситуації.

  Кишенькові мультитули поєднують компактний розмір з великим набором інструментів. Вони ідеально вміщуються в кишеню брюк, але значно легше і менш ергономічні ніж великі моделі. Такі середні багатофункціональні інструменти також ідеально підійдуть для пішого туризму та інших заходів, коли вага і розмір мають значення.

  Створені, щоб виконувати складні завдання, мультитули великих розмірів забезпечують більший момент сили, відрізняються довговічністю та ергономікою. Ідеально підійдуть для автомобільного кемпінгу, так як важать більше і займають більше місця, ніж дрібні варіанти. Найчастіше такі комплекти продаються в спеціальному чохлі і з кріпленням для носіння на поясі.

  Інструменти для кемпінгу.

  Досить часто, насолоджуючись відпочинком на природі, ви можете зіткнутися з ситуацією коли ніж або багатофункціональний інструмент не зможе впоратися з поставленим завданням. З цього спробуємо привести список ще кількох інструментів для кемпінгу, які вам можуть стати у нагоді.

  Сокири і топірці ідеально підійдуть для того, щоб розвести багаття, нарубавши дров або гілок та допоможуть забити кілочки для намету.

  Легка складна пила допоможе розрізати дрова і дошки до потрібного розміру.

  Варіюючи від невеликих портативних садових совків, до великих і складних моделей, сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість різноманітних лопат, які легко помістяться в автомобільний багажник і з легкістю прийдуть вам на допомогу якщо буде потрібно окопати місце для багаття, або згладити грунт в горбистій місцевості під встановлення намету.

  Завершена