0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Топ 10 автомобільних ламп головного світла

  19.11.2019

  Є одне прислів'я, яка говорить "Немає межі досконалості", і напевно з цієї причини серед автомобілістів утворилося негласне змагання у кого краще і яскравіше світять фари. Але найцікавіше, що поліпшити головне світло намагаються буквально усе. Навіть власники нових автомобілів нерідко поспішають до нас в магазин за комплектом ксенону або LED ламп. І я вважаю, що цього немає нічого поганого. Головне, щоб новий світ не заподіював дискомфорту іншим учасникам дорожнього руху, для цього після установки нових ламп потрібно всього навсього виконати коригування фар. Правда, коригування фар це не першочергове завдання. Для початку потрібно вибрати найкращі лампи, і для того щоб у вас була така можливість я протестував більше 20 ти різних ксенонових, світлодіодних і галогенних ламп, і сформував з них ТОП 10.

  Наш ТОП 10 в зворотному порядку

  10 місце

  У самий кінець мого хіт параду потрапив комплект ксенону Mitsumi, головною перевагою якого є дуже низька ціна. Грубо кажучи, за вартість пари галогенок OSRAM або Philips можна купити два комплекти ксенону Mitsumi. Але і світить такий ксенон на половину гірше, ніж галогенки середнього цінового сегмента. На відстані чотирьох метрів від фари наш люксметр зафіксував показник всього в 500 lux, при цьому заявлена ​​колірна температура не відповідає дійсності і є сильно заниженою, комплект на 5000К за фактом світить на всі 6000К, а то і більше. Загалом, як я і говорив, підкуповує Mitsumi виключно ціною, і бонусними світлодіодними лампами W5W які входять в комплект поставки. Такий ксенон швидше за все підійде тим, хто просто хоче ксенон незалежно від того як він буде світити.

  9 місце

  На дев'ятому місці виявилися галогенки Philips H11 DiamondVision, сильною стороною яких є відрізняється від більшості галогенок білий світ, правда для досягнення більш високої температури кольору 5000К, доведеться пожертвувати яскравістю. На відстані чотирьох метрів від фари DiamondVision дають 750 lux, це трохи більше ніж у ксенону Mitsumi але і стоять лампи Philips в два рази дорожче.

  8 місце

  У певній ситуації можливо доцільніше буде витратити ту ж суму на більш якісний комплект ксенону MI CHI, який займає восьму сходинку. Ксенон MI CHI досить спірне учасник хіт параду, так як якщо спиратися виключно на свідчення люксметра, то MI CHI не повинен був потрапити в десятку кращих. Цей ксенон в деякому роді став для мене загадкою, при показаннях люксметра всього 300 lux, з особистих вражень світить він не гірше ніж комплекти з показником 800 тисячі lux. Розібратися, з чим це пов'язано я так і не зміг, швидше за все на свідчення люксметра може впливати ультрафіолетовий фільтр, який є практично на всіх Галогенка, і іноді зустрічається у ксенонових ламп.

  7 місце

  Але якщо все-таки спиратися виключно на свідчення люксметра, то в одну цінову категорію з MI-CHI потрапляє ксенон SHO ME, з яскравістю 550 lux. І мабуть яскравість це єдина відмінність між цими комплектами, в усьому іншому обидва комплекти мало не ідентичні. Тільки через більш високого показника яскравості SHO ME отримує сьоме місце.

  6 місце

  Шосте місце я з задоволенням віддаю Галогенка Osram NIGHT BREAKER UNLIMITED, які продемонстрували яскравість у 2000 lux, що на одному рівні з хорошим комплектом ксенону і LED ламп. Але, тим не менш у галогенок Osram є і слабкі сторони. По-перше, зараз мало кому подобається коли фари світять жовтуватим світлом, хоча при поганих погодних умовах саме жовте світло забезпечує найкращу видимість. По-друге, багато користувачів відзначають, що через посилену світловіддачі NIGHT BREAKER перегорають швидше, чим звичайні галогенки, а з огляду на чималу вартість цих ламп на їх постійну заміну може йти певна частина бюджету.

  5 місце

  На п'ятому місці у нас знову ксенон і на цей раз від компанії RS. Даний комплект відноситься до цінового сегменту ксенону MI-CHI і SHO ME, але по яскравості світить як Osram NIGHT BREAKER UNLIMITED, при цьому термін служби ксенону буде вище ніж у галогенок. Єдине чим RS трохи засмутила, так це колірна температура, точніше якийсь її невідповідність заявленим параметрам, на тесті у мене був ксенон з температурою 5000К, але світил він ближчий до 4000К.

  4 місце

  У всьому іншому претензій до світла RS у мене немає, і я поставив би його можливо навіть на вищий щабель, але у власника четвертого місця, ксенону Prolumen, показник яскравості виявився вищим. На відстані чотирьох метрів від фари він засвітив на 5700 lux, і це був найяскравіший світло який я коли небудь тестував.

  Але за таке світло доведеться заплатити мінімум в 4 рази більше ніж за той-же RS і така сума, на жаль., Є непідйомною для більшості автовласників, до того ж у ксенонового світла виражена УФ складова світлового спектру, через що часто жовтіє лінза і розтріскується рефлектор фари. Тому в трійці переможців ксенону не буде, все перші місця дістануться більш сучасним і технологічним лід лампам.

  Відразу зроблю застереження що всі три лампи сподобалися мені приблизно однаково і я із задоволенням поставив би собі будь-яку з них, але тим не менш є три лампи і три місця за якими їх потрібно розставити.

  3 місце

  І на третьому місці будуть SHO-ME G 1.4. Це одні з перших протестованих мною світлодіодів, і перші світлодіодні лампи головного світла, які мене дійсно вразили. Світло цих ламп здався мені настільки хорошим, що бажати чогось більш я просто не міг. Але потім пішов завмер яскравості і спочатку отримані результати ввели мене в деяке замішання. На люксметром було зафіксовано всього 580 lux, але світло при цьому був на порядок краще ніж у ксенону. Надалі з'ясувалося, що люксметр трохи по різному реагує на світло ксенону і LED, тому на око LED лампи будуть яскравіше, а по приладу поступаються ксенону.

  2 місце

  Друге місце заслужено отримують лампи Aled, по-перше вони просто виявилися майже на 100 lux яскравіше, а по-друге у цих ламп система охолодження виконана у вигляді сталевих пелюсток, які забезпечує хорошу тепловіддачу, навіть при сильному забрудненні. В якості випромінюючого елемента в лампах Aled, як і в лампах SHO-ME G 1.4, використовується світлодіод CREE.

  І нарешті, 1 місце!

  Повна водонепроникність, корпус з авіаційного алюмінію, світлодіод CREE XHP50, подвійна система охолодження - це основні, але не всі переваги володаря першого місця, LED ламп RS G8. В принципі, світлодіодний елемент CREE XHP50 можна зустріти не тільки в цих лампах, але завдяки подвійній системі охолодження саме ці лапи можуть вичавити зі світлодіода CREE все соки, і забезпечити тисячі lux яскравості.

  Завершена