0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Реставратор і поліроль для пластику. тест 2

  19.11.2019

  Тема догляду за пластиком дуже актуальна, тому ми вирішили протестувати для Вас кілька спеціальних засобів.

  Нас зацікавило, засіб від компанії Atas під назвою Plak. Це прозора ємність у вигляді тригера в якій знаходиться бирюзово-синювата рідина, по консистенції схожа на молочко. Саме це засіб ми вирішили порівняти з переможцем минулого тесту, полиролем для пластику від компанії Runway, про який писали в статті раніше.

  З новачків, в тесті беруть участь нано-поліроль від компанії Nanox, всім відомий засіб Turtle Wax, поліроль DYNAMAX, поліроль Mannol і анти-силікон.

  Анти-силікон знадобився для того, щоб знежирити поверхню, а також змити з неї залишки полироля. У нас вийшла очищена поверхня для тестування всіх вище перерахованих коштів.

  Очищувач пластика Nanox

  Почнемо з очищувача пластика від компанії Nanox, який згідно опису містить спеціальні нано компоненти з підвищеною поверхневою активністю. Слово "нано" зараз багато де використовується, по суті, в нашому розумінні, воно має означати розмір часток діючої речовини, тобто, діючі речовини мають такі мінімальні розміри, що взаємодіють з пластиком на молекулярному рівні. З цієї причини, цей американський склад повинен відновлювати потьмяніли або злегка подряпані поверхні. Склад очисника Nanox, досить хитрий, в більшості засобів по догляду за пластиком, присутній силікон, тут він називаеться силіконова нано-емульсія

  Nanox-79, а також є функціональні добавки, які становлять ноу-хау компанії.

  Після нанесення спрею, його потрібно відразу располировать. Хочеться звернути вашу увагу, що ефект є вже після першого нанесення. Був відсутній жирний блиск і пластик дійсно відновився, вся павутинка практично зникла, залишилися тільки великі, великі подряпини. В цілому результат дуже порадував і навіть здивував, так як зазвичай такий ефект спостерігається у більш дорогих полиролей професійної серії.

  Поліроль Turtle Wax

  Наступні засіб Turtle Wax. До його складу входять воски, силікони, а також ще п'ять спеціальних речовин. Після нанесення потрібно почекати 1-2 хвилини і располировать все сухою м'якою тканиною. Результат нам дуже сподобався, так як, за рахунок більшого вмісту воску, заповнилися і замаскувалися навіть досить глибокі, великі подряпини, але цікаво наскільки тривалий такий ефект.

  Засіб DYNAMAX

  До складу полироля DYNAMAX, також як і у Turtle Wax, входить силікон і віск, але є ще два додаткових переваги. Перше - це антистатичні властивості, тобто, до оброблених поверхнях не буде прилипати пил. По-друге, розпилювач сконструйований таким чином, що його можна розпорошувати навіть догори дном. На відміну від попередніх трьох засобів, DYNAMAX потрібно нанести на мікрофібру, а потім вже тканиною располировать по поверхності.После застосування пластик помітно почорнів, з'явився природний блиск, вся павутинка в принципі зникла, але великі подряпини залишилися помітними. На нашу особисту думку DYNAMAX гірше замаскував подряпини, ніж Turtle Wax, але при цьому колір дуже природний і натуральний.

  Поліроль Mannol

  Поліроль для панелі приладів Mannol вже далеко не перший засіб від цього виробника, яке потрапило до нас на тест. За традицією, на ньому відсутній як опис, так і склад. При тестуванні ми використовували засіб на свій розсуд. Єдиний плюс, який відразу хочеться відзначити, то що в комплект входить поролонова губка. Після рясного розпилення кошти Mannol, ми почекали 1-2 хвилини і рівномірно Располіровав його по поверхні. Судячи з написів на упаковці Neo Car, ми повинні були отримати ефект нового автомобіля. Ефект від полироля Mannol можна охарактеризувати, як один з найгірших. По-перше, колір пластику не такий чорний і глибокий, як у попередніх полиролей. По-друге, маскування подряпин теж не на найвищому рівні.

  Засіб для полірування Plak

  Уже після тестування попередніх варіантів, прийшов час всіма улюбленого і довгоочікуваного Plak. Італійське засіб на основі воску - по консистенції така собі емульсія або молочко. З додаткових корисних властивостей можна відзначити антистатична дія. Після розпилення по поверхні ми Располіровав засіб мікрофіброю. В принципі, ефект дуже схожий на ефект від кошти Mannol. Єдине, ми помітили добре затерту грань, яка у Mannol вийшла рівномірного кольору з усією поверхнею, а ось Plak впорався з цим завданням гірше, так як сильну потертість було видно навіть після обробки полиролем.

  Як ми і обіцяли на початку статті, порівняємо поліроль Plak з переможцем минулого тесту полиролем пластика Runway. Поліроль виглядає як жир, оранжевого кольору і складається з дистилятів нафти. З власного досвіду хочеться відзначити мінімальний витрата цього полироля, так як приблизно однієї двадцятої частиною від загальної місткості, можна обробити два салону автомобіля. Як і минулого разу, ми побачили досить хорошу маскування подряпин, крім цього хороший блиск, але вже використовувалися кошти які давали більш глибокий і природний чорний колір пластику.

  Підіб'ємо підсумки тесту

  Отже, ми протестували всі шість засобів і прийшов час зняти завісу і порівняти результати. Нам відразу в очі кинулися другий і третій варіант, які ми обробляли полиролем Turtle Wax і DYNAMAX. Видно глибокий насичений чорний колір, єдине що Turtle Wax краще впорався з маскуванням подряпин. Також, дуже добре виглядає ділянку який ми обробляли засобом Runway, але по глибині кольору він поступається Turtle Wax і DYNAMAX, хоча подряпини замасковані мало не найкращим чином.

  Перша ділянка який ми обробляли нано засобом виглядає досить посередньо, колір не такий глибокий і насичений так у Turtle Wax і DYNAMAX, є подряпини які добре помітні.

  Засіб Plak, з поставленим завданням впоралося, на наш погляд, мало не найгірше. Результат дуже схожий з Mannol, але не дає спокою потертий край, який у Mannol заполірований в колір з усім пластиком, а у Plak він все таки залишився білуватим, тому сильно потерті ділянки Plak маскує погано.

  Підводячи підсумки, за результатами другого тесту у нас з'явилися нові фаворити. По-перше це поліроль Turtle Wax - дуже хороший засіб, яке дає глибокий чорний колір пластику, при цьому добре маскує подряпини. Тим не менш, Runway маскує подряпини краще, але при цьому колір пластика не настільки чорний і глибокий. Свого роду золотою серединою може стати засіб DYNAMAX. Воно трохи гірше, ніж Runway, полірує подряпини і трохи гірше чорнить пластик, ніж Turtle Wax. Склад від Nanox особливо здивувати не зміг. Спочатку здалося, що ефект хороший, але в порівнянні з іншими полиролями результат виявився гіршим. Поліроль Mannol не вразив, не дивлячись на приємний бонус у вигляді поролоновою губки. Найбільшим розчаруванням нашого тесту стало засіб від компанії Atas під назвою Plak, яке показало найгірший результат.

  Завершена