0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Мийка авто своїми руками. Як правильно мити авто. Ручна мийка

  19.11.2019

  Банальна мийка автомобіля, здавалося б, що може бути простіше. Запінили машину, дали піні час попрацювати, потім змили все це водою, висушили насухо і поїхали. Але не так сталося та було. Навіть фахівці детейлінгових центрів, які сповідують виключно безпечну і якісну мийку, розходяться в думках щодо того, як правильно мити автомобіль. Одні вважають, що це потрібно робити виключно за допомогою апаратів високого тиску і не сприймають використання будь-яких губок, інші, навпаки, говорять про те, що тільки двухфазная мийка за допомогою губки допоможе якісно помити автомобіль, при цьому мінімально пошкодивши лакофарбове покриття. Але існує ще одне віросповідання, в плані мийки автомобіля, під назвою ручна мийка. Подібну послугу дуже важко зустріти на автомийках, так як вона займає багато часу, тому найчастіше метод ручного миття використовують ті люди, які самостійно доглядають за своїм автомобілем.

  Етапи ручного миття і бюджетні кошти для її здійснення

  Сама мода на ручну мийку, швидше за все, прийшла до нас з США, так як саме виробники американської автомобільної хімії мають дуже широкі лінії всіляких аксесуарів і хімії саме для ручного миття.

  Комплект для самостійної ручного миття може складатися з різних аксесуарів. Це і спеціальні хутряні рукавички, і відра з подвійним дном. З автохімії, це можуть бути шампуні для попереднього миття.

  Спираючись на досвід спілкування з фахівцями різних детейлінгових центрів, а також на особистий досвід по догляду за лакофарбовим покриттям, ми опишемо один із способів самостійної ручного миття автомобіля, який допоможе підтримувати машину в чистоті і при цьому завдавати мінімальної шкоди лакофарбового покриття.

  Для початку нам знадобився садовий розпилювач і шампунь. Для попереднього миття, вирішили використовувати шампунь для безконтактної мийки. Він має високий вміст лугу, тому краще впорається із завданням попереднього миття. Природно використання безконтактного шампуню для ручного миття, в якійсь мірі, може принести шкоду лакофарбового покриття. Тому, перше - потрібно дотримуватися дозування і концентрацію. По-друге, автомобіль потрібно мити в тіні під навісом, ну або в вечірній час, коли немає потрапляння прямих сонячних променів, що сприятиме швидкому висиханню шампуню на поверхні. По-третє, якщо поверхня автомобіля сильно нагрілася, їй потрібно дати охолонути. І останнє, наносити шампунь варто з задньої частини до капота. Капот це найгарячіша точка кузова автомобіля, він прикриває двигун, тому поки ми опрацюємо задню частину, передня ще сильніше охолоне.

  Наше завдання - за допомогою садового розпилювача обробити автомобіль, таким собі, імпровізованим шампунем для попереднього миття. На 1.5 л ємність ми взяли приблизно два ковпачка безконтактного шампуню і змішали з водою. Після обробки шампунь потрібно змити, не допускаючи висихання, інакше на лакофарбовому покритті можуть залишитися опіки.

  Далі, мийка проходила по, так званій, технології двох відер. В одному знаходився шампунь для ручного миття, а друге відро потрібно для ополіскування. Природно, вода у відрах повинна бути чистою, без піску і бруду, так як можна захопити пісок губкою, розтерти і нанести шкоду лакофарбового покриття.

  Для ручного миття був обраний досить бюджетний шампунь від компанії Danneo.

  Після приготування шампуню у нас вийшло відро досить густої піни, якою можна мити автомобіль. Для миття ми не використали губку, а замість неї взяли рукавичку мікрофібру, точніше дві рукавички, однією мили верхню частину автомобіля, а другий мили пороги і низ дверей.

  Технологія мийки дуже проста, потрібно набирати піну, з відра з водою, на рукавичку і злегка вичавлюючи її, робити одне вертикальне рух зверху вниз. Після чого обов'язково обполіскувати рукавичку і повторювати. Ретельно і дбайливо промивши всі деталі автомобіля залишки шампуню потрібно змити чистою водою.

  Змив залишки шампуню, залишиться виконати ще один важливий етап в самостійної миття автомобіля, а саме сушку кузова. Зазвичай для цих цілей використовують штучну замшу, але останнім часом, все більше і більше людей схиляється до того, що мікрофіброва серветка теж дуже добре вбирає вологу і при цьому менше пошкоджує лакофарбове покриття. Для сушки ми взяли дві серветки, однією видаляли великі краплі, тим самим забираючи основну вологу, а другий мікрофіброю висушували кузов до кінця.

  Для миття автомобіля нам знадобився садовий розпилювач, два самих бюджетних шампуню, дві мікрофіброві рукавички і дві мікрофіброві серветки для сушки, це самий бюджетний комплект, якого вистачить мінімум на півроку, а то й на рік.

  Завершена