0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Лампи Philips підробка і оригінал. Як відрізнити підробку? На що звернути увагу?

  19.11.2019

  Нещодавно нам до рук потрапили відразу три підробки галогенних ламп Philips, причому це підробки бюджетної серії ламп. Каже це про те, що китайці намагаються підробляти не тільки якісь дорогі якісні продукти, а й бюджетні серії. Так як такі групи товарів зазвичай продаються більше, то і шанси, продати свою підробку, у цих людей набагато вище.

  Природно, ми не могли обійти подібну ситуацію стороною, і не поділитися з вами цією інформацією, тому давайте розберемося, як відрізнити підроблені лампи Philips від оригінальних, і порівняємо світлові показники оригінальних ламп з показниками підробок.

  В асортименті підробки представлені відразу в трьох цоколях, це Н-11, Н-4 і Н-7, і першою ознакою є сама упаковка, так як відмінностей від оригіналу більше ніж подібності з ним.

  Зазвичай, коли шукаєш інформацію, як відрізнити підроблений продукт від оригінального, причому це стосується не обов'язково ламп, а й будь-яких інших товарів, спливають такі поради, типу зверніть увагу на шрифти і якість друку, а також на якість упаковки. Наприклад, якщо Ви ніколи не тримали в руках ні ті ні інші лампи, то Ви не знаєте куди звернути свою увагу, яке повинно бути якість і з чим його порівнювати, тому, ми постараємося дати такі поради, які допоможуть вам купити оригінальні лампочки, навіть якщо Ви їх ніколи не тримали в руках.

  Основні відмінності підроблених ламп від оригінальних:

  По-перше, визначитеся з назвою продукту, який Ви хочете купити. Наприклад, візьмемо лампочки в Н-11-м цоколі. Модельний ряд светоусіленних ламп Philips називається vision. Це найпростіші лампочки і вони мають плюс 30%, плюс 60% до яскравості, і extreme vision - плюс 130% до яскравості. Всі лампочки з назвами standart vision, super vision, mega vision і тому подібні, є підробкою.

  Друге, що має насторожити при покупці ламп, це шрифти, точніше мова шрифту, на оригінальній упаковці написи з усіх боків виконані або латиницею, або кирилицею. На підробці ж, з тильної сторони упаковки китайські ієрогліфи. Не варто забувати, що Philips - це дуже велика компанія, у якої є безліч заводів і фабрик в різних країнах. Як правило, в Україні у продаж надходять лампочки виробництва або Німеччині, або Польщі. У дуже рідкісних випадках може бути так, що упаковка буде зроблена в Польщі і на ній буде написано зроблено в Польщі, а сама лампа всередині Німецького виробництва. У випадку з підробленими лампами ми побачимо на упаковці, китайські ієрогліфи, буде напис зроблено в Кореї, але якщо ми подивимося на саму лампу, то вже на ній буде напис зроблено в Китаї.

  Третє, після вилучення лампи з упаковки, зверніть увагу на колір ізоляції контактів. У підробленої лампи колір ізоляції коричнево-оранжевий або теракотовий, а в оригіналу ізоляція - чорна, але це стосується суто ламп з цоколем Н-7. У Н-4 ламп, все набагато складніше, тому що зовні лампи виглядають ідентично, єдина відмінність, це те, що на оригінальних лампах буде вказана країна виробник Польща, а у підроблених ламп назва країни виробника відсутній, навіть не вказано Китай. У випадку з Н-11 лампами, китайці добре постаралися, підробка дуже схожа на оригінал, але все ж є свої відмінності. В оригіналі Н11 назва країни виробника Німеччина на лампі, збігається з назвою на упаковці, на підробці зазначено Китай. Також, зелена захисна кришка у оригінальних ламп має потужні засувки, а ось у підробки ці засувки менш надійні, і при установці підробки захисна кришка просто відвалилася. На упаковці підроблених ламп було зазначено назву standart, а вже на самій лампі маркування Н-11 LL, що має відносити ці лампи до моделі Long Life.

  Таким чином назва, модель і країна виробник зазначені на самій лампі, повинні збігатися з інформацією зазначеної на упаковці. І є ще одна відмінна риса, яка допоможе відрізнити підробку від оригіналу, це фірмовий логотип.

  Порівняння підроблених і оригінальних ламп Philips за показниками світла:

  При тестуванні оригінальних ламп Philips vision + 30% в умовах вулиці, де повністю відсутня штучне освітлення, фари світять далеко, колір світіння заявлений 3,200 кельвінів. За фактом відтінок світіння жовтий і навіть злегка йодистий, а ось підроблені лампи не витримують ніякого порівняння з оригінальними лампами Philips vision + 30%. Що стосується світлотіньової межі, то до неї претензій немає як у одних так і у інших ламп, але це більше заслуга не самих ламп, а линзованной оптики, на якій проводили тестування. При вимірі яскравості на підроблених лампах Philips, на відстані чотирьох метрів від фари, вони показують приблизно 138 люксів, в тих же умовах оригінальні лампи показують 1087 люксів.

  Завершена