0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Чи можна відновити блиск без фарбування

  19.11.2019

  Незалежно від року випуску і стану, якщо автомобіль потрапляє до дбайливому автовласникові, то той неодмінно почне не шкодуючи сил приводити залізного друга в порядок.

  Однією з частих проблем яка зустрічається у сильно старих машин є втомлене лакофарбове покриття, або зовсім облізлий лак. Звичайно ж, в подібній ситуації буде правильно пофарбувати автомобіль, вирішивши проблему мінімум на 10-20 років. Але фарбування це дороге розвага, тому автомобілістам доводиться придумувати більш бюджетні способи, наприклад, використовувати автомобільну поліроль або твердий віск.

  Серед безлічі автомобільної хімії ви знайдете різні поліролі, в тому числі спеціальні цветообогащенні, які, на думку виробників, найкращим чином підходять для відновлення кольору і блиску ЛКП.

  Але чи здатний такий поліроль повернути ЛКП в первозданний або близьке до первозданного вигляду стан про це виробники автохімії замовчують.

  Ми вирішили перевірити цей момент самостійно!

  Експерименти свідчать істину

  На нашому піддослідному автомобілі утворилася одна деталь, на якій геть сліз лак і ми вирішили протестувати поліролі на ній. У разі успіху деталь не доведеться перефарбовувати, що дозволить заощадити гроші.

  Правда у подібних полиролей є одна слабка сторона не дивлячись на те що в їх складі зустрічаються воски та полімери, цветообогащенні склади не відрізняються тривалим періодом експлуатації. Для досягнення більш стійкого ефекту такий поліроль потрібно перекрити твердим воском, до того ж, твердий віск додасть ЛКП додатковий блиск.

  Для відновлення деталі ми взяли відразу кілька засобів:

  • DoctorWax Кольорова поліроль з поліфлоном Червона DW8417
  • Sonax 296441 NanoPro - поліроль з воском червоний
  • твердий віск SOFT99 00300 Fusso Coat 12 Months Protection for Dark.

  Що ми зробили, щоб зрозуміти якого ефекту можна домогтися за допомогою кожного кошти окремо і в поєднанні один з одним ...

  Облізла деталь була розділена на шість секторів:

  • перший сектор залишився необробленим і буде виконувати роль контрольної зони;
  • другий ми покрили твердим воском;
  • третій цветообагощенной поліролью Sonax;
  • четвертий Sonax + твердий віск;
  • п'ятий червона поліроль DoctorWax;
  • шостий Doctor Wax + твердий віск.

  При виборі цветообагощенного полироля, зверніть увагу на збіг його відтінку з відтінком вашого авто, так як в нашому випадку хоч Sonax і Doctor Wax називаються червоними полиролями, за фактом вийшло, що Sonax мав більш бордовий колір, а Doctor Wax малиновий який менше підходив під колір автомобіля. Але на практиці, що бордовий, що малиновий поліроль ніяк не вплинули на колір ЛКП, крім того що колір став глибше і з'явився невеликий блиск.

  Нанесення твердого воску поверх кольоровий поліролі ще трохи посилило блиск і глянець, але отриманий ефект не зміг навіть наблизитися до заводської забарвленням. Сектор покритий просто воском по глибині кольору трохи програвав секторам "віск + поліроль", але глянець був однаковим.

  Якщо порівнювати між собою всі шість секторів то найбільш виграшним виявився Doctor Wax + твердий віск, саме поєднання цих двох компонентом допомогло домогтися максимальної глибини кольору і блиску. До того використання твердого воску, як самостійного покриття, так і в парі з іншими полиролями, дозволяє отримає хороший гідрофордний ефект, що не дозволить краплях води довго затримуватися на ЛКП.

  Висновки експерименту

  В підбиття підсумку можна сказати, що для самостійного відновлення сильно зношеного ЛКП оптимальним поєднанням стане цветообогащенні поліроль + віск.

  Але потрібно розуміти, що дана хімія лише наблизить стан старого ЛКП до стану свіжопофарбованого.

  Завершена