0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

LED підсвічування салону Osram LEDINT103. Smart тюнінг салону. Діодний підсвічування ніг

20.11.2019

Ми вже неодноразово писали, що використання світлодіодних технологій все тісніше входить в життя автомобіліста. І мова йде не тільки про світлодіодних лампах, за допомогою світлодіодів можна не тільки висвітлити собі шлях, а й прикрасити машину, підкресливши її індивідуальний стиль.

Ми маємо на увазі всілякі світлодіодні підсвічування, які до недавнього часу випускали тільки маловідомі китайські бренди. Якщо їх взагалі можна назвати такими. Чому до недавнього часу, запитаєте ви? Та тому що, тепер на цьому полі з'явився ще один гравець, але вже так би мовити, з вищої ліги.

Від недавнього часу, відома компанія OSRAM зайнялася автомобільними підсвічуваннями, представивши відразу три продукти, і сьогодні ми познайомимося з одним з них.

Інтер'єрна підсвічування Osram LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT LEDINT103

Призначена для підсвічування салону автомобіля або багажного відділення. Всі елементи девайса мають заводські з'єднання, завдяки чому він підходить для самостійної установки. Все що потрібно від користувача - це підключити два контакти до будь-якого джерела живлення, наприклад, до акумуляторної батареї.

Умовно комплект можна розділити на три частини це:

 • світлодіодні модулі;
 • блок керування;
 • проводка з контактною групою.

Також в комплекті поставки ви знайдете:

 • двосторонній скотч;
 • стяжки;
 • спиртові серветки.

Всього в підсвічуванні використовується два світлодіодних модуля, в яких встановлено по три світлодіода, як ви вже здогадалися, кріпити ці модулі потрібно за допомогою двостороннього скотча, що з одного боку дуже просто і зручно, а з іншого вкрай не надійно.

Блок управління являє собою монолітну пластикову коробочку, розміром трохи менше мобільного телефону, будь-які органи управління, як на блоці, так і на проводці повністю відсутні.

Як налаштувати підсвічування?

Налаштовується підсвічування з мобільного телефону або планшета за допомогою фірмового додатка LEDambient і технології Bluetooth.

Додаток можна завантажити як з PlayMarket і з AppStore, або просто відсканувавши QR код на коробці. В цілому ні до якості матеріалів, ні до якості збірки претензій не виникло. Породистість пристрою відчувається буквально у всьому, особливо при використанні мобільного застосування, яке в китайських аналогах постійно "лага", то ПІН код не підходить, то пристрій не виявляється, то з'єднання відвалюється, а тут все просто встановив програму, знайшов девайс, підключився і користуйся на здоров'я.

У додатку є кілька вкладок з різними настройками, в першій вкладці можна налаштувати колір підсвічування, користувачеві доступні всі кольори веселки і їх будь-які відтінки, а для тих, хто не може визначитися який колір йому до душі можна налаштувати режим, де один колір буде змінювати інший, за типом новорічної гірлянди. Ще одна вкладка дозволяє настроїти мерехтіння підсвічування в такт з музикою, яка грає на мобільному пристрої або звучить з динаміків аудіосистеми.

І, мабуть, на цьому основний функціонал підсвічування закінчується і сказати, що він зміг здивувати не можна, так як аналогічні функції давним-давно можна було зустріти у "NO NAME" Китаю, хоча з іншого боку китайська продукція не має такої якості.

Також розчарувала яскравість підсвічування, наявність всього двох мініатюрних світлодіодних модулів наштовхувало на думку, що OSRAM встановив в них надпотужні і ультрасучасні світлодіоди, які хоч і маленькі, але молодецькі. За фактом нічого подібного не виявилося, ми побачили самі звичайні діоди по типу SMD 5050, до того ж програма не дозволяє регулювати яскравість підсвічування, що за такі гроші трохи несподівано.

В ідеалі для хорошої яскравого підсвічування доведеться купувати кілька таких комплектів. І тут знову доведеться зіткнутися з продуманістю додатки, яке не може управляти усіма пристроями одночасно, вам доведеться постійно перемикатися між різними девайсами і налаштовувати кожен окремо.

Підсумок

У сухому залишку склалося враження, що компанія OSRAM вирішила взяти продукт, який вже є на ринку. Зробили його на свій манер якіснішим і дорожчим. При цьому, особливо не вникаючи в нюанси ергономіки і зручності експлуатації.

Завершена