0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Кілька простих аксесуарів для поновлення салону автомобіля.

20.11.2019

Рано чи пізно, будь-який салон автомобіля вимагає заміну або реставрацію різного роду деталей, так як вони приходять в непридатність. Для цього існують різного виду аксесуари. З їх допомогою можна оновити або захистити салон автомобіля. Аксесуари для автомобіля виконують кілька функцій - це елемент декору, а також захист оббивки салону. Щоб допомогти вам визначитися з вибором і вдосконалити свій автомобіль, розглянемо кілька корисних аксесуарів.

Ручка КПП. Кожен автомобіліст знає, що в машині є коробка передач, вона дозволяє перемикати передачі під час їзди. Один із способів поліпшити дизайн кабіни вашого автомобіля - замінити ручку КПП. Це не зажадає від вас занадто багато витрат, але замінивши ручку коробки передач, ви помітите значну зміну вашого автомобіля.

Заміна ручки КПП не вимагає спеціальних навичок і багато часу, всі необхідні деталі для установки поставляються. Ручка КПП в машині є одним з головних аксесуарів, так як за рахунок її комфорту, залежить ваша безпека. Тому при виборі будьте дуже уважні.

Ручка на кермо. Швидкі маневри на дорозі змушують автомобіліста виконувати велику кількість рухів руками. Наприклад, навіть невелике рульове колесо досить складно швидко перемикати в різні боки при виконанні активних маневрів в обмеженому просторі. Щоб прискорити рулювання і поліпшити комфорт водіння, водії використовують ручки на кермі. Все просто: установка ручки на кермі дає зручну точку опори, що дозволяє швидко повернути кермо однією рукою. Загалом, ручка для керма - це зручний і простий аксесуар, який допомагає водіям у складних ситуаціях, економить їх час і енергію. Даний аксесуар значно спростить управління автомобіля.

Чохол на КПП. Це також один з важливих автомобільних аксесуарів, так як він захищає КПП від пошкодження і забруднення. В подальшому це може призвести до її поломки. За допомогою такого чохла можна дуже просто внести в інтер'єр автомобіля новизну. Чохли виготовляються зі шкіри та інших матеріалів. Основна частина таких чохлів виготовляється універсального типу. Отже, ви з легкістю підберете собі такий чохол. Також є і модельні, які виготовлені під певну марку і модель автомобіля.

Чохол на кермо. Аксесуар, який допоможе вам не тільки захистити рульове колесо від різного роду пошкоджень, а й убезпечить водія від прокручування керма і ковзання рук, після чого це може привести до ДТП. Обплетення на кермо виготовляються з різних матеріалів, але кращими вважаються шкіряні обплетення. Вони більш довговічні і руки не будуть потіти. Вони випускаються різного розміру, дізнатися який можна просто вимірявши діаметр керма або заглянувши в паспорт автомобіля.

Перераховані вище невеликі, але дуже корисні аксесуари допоможуть вам з легкістю оновити салон вашого автомобіля, а також захистити його.

Завершена