0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Пістони і кліпси

  20.11.2019

  Асортимент. На нашому сайті з'явився окремий розділ з величезною кількістю кріплень і фіксаторів - понад 5 тисяч окремих товарів для внутрішнього оздоблення автомобілів, ущільнювачів, молдингів, решіток радіатора, підкрилки, бризковиків, бамперів і інших деталей кузова. Їх називають по різному: кліпси, пістони, власники, фіксатори, кріплення, андапкі, автокрепеж та інше; головне, що вони все у нас є.

  Багато майстрів і автолюбителі помітили, що елементи кріплення, призначені для використання в різних частинах кузова, можуть мати зовсім незначні відмінності. Навіть кріплення у різних марок автомобілів дуже схожі і їх часто замінюють один одним. Наприклад, кліпсами обшивки від Chevrolet і Daewoo вийде закріпити обшивку на більшості автомобілів. Навіщо ж тоді потрібен такий величезний асортимент унікальних кріплень?

  По-перше: все більше автовиробників починають використовувати кріплення хитромудрої форми і змінюють розміри кріплень в кожному новому поколінні моделі авто (часто навіть в рестайлинге), що дає їм можливість якийсь час реалізовувати на станціях обслуговування тільки оригінальні елементи з "унікальними" характеристиками і заробляти навіть на дрібницях, які при ремонті витрачаються в великій кількості і мають невиправдано високу ціну, враховуючи їх собівартість.

  По-друге: завод-виробник автомобіля зобов'язаний підтримувати поставки комплектуючих для автомобіля протягом 12 років після закінчення виробництва. Після цього він може вже не надавати обслуговування. А саме в таких автомобілях особливо часто виникає потреба в нових кріпленнях, так як старі непридатні для повторного надійного і безпечного використання.

  По-третє: навіть незначні відмінності в розмірах схожих кріплень можуть дати про себе знати через якийсь час. Наприклад, використання кліпси для кріплення обшивки з різницею у висоті шийки всього 1мм вже дуже скоро призведе до скрипам або дребезжанию пластика. Раніше такі незручності автолюбителі вирішували завдяки майстерному вирізання і проклейке різних проставок з антискрип. Це дієвий, але витратний за часом метод. Він працює і в тому випадку, якщо з часом рідне кріплення розхиталося в кріпильному отворі. Багато виробників кріплень випускають їх відразу з протівоськріпниє прокладкою. При використанні зламаних кріплень можливі стуки і зазори між деталями. Тому наші стенди з асортиментом кріплень і зазначеними в десятих частках міліметрів таких розмірів, як діаметр і висота підстави автокрепежа, висота шийки, розміри кожної з капелюшків і загальна висота кріплення у багатьох "бувалих" викликає легку ейфорію від передчуття зручної роботи з відповідним інструментом.

  Якість. Кріплення стають необхідні після пошкодження частин автомобіля або після демонтажу закріплених елементів з метою ремонту і різних доробок, таких, наприклад, як обесшумліванія автомобіля. І в тому, і в іншому випадку кріплення губляться або ламаються. Поломки кріплень найчастіше відбуваються не з вини наших невмілих рук, а як не дивно, з вини сонця, повітря, часу і автовиробника. Через перепад температур, впливу сонячного світла, сухості і природного старіння пластикові кріплення з пружних стають крихкими і при додатковому навантаженні, під час демонтажу деталей, вони швидко ламаються. Це відбувається з усіма кріпленнями. Різниця в якості матеріалів і методу виготовлення впливає лише на термін, протягом якого кріплення втратять свою пружність, а він може відрізнятися від 2 до 10 років у товарів різної якості. Варто враховувати, що деякі кріплення, як, наприклад, в Mercedes-Benz, спеціально зроблені крихкими в місці кріплення до обшивки. Це зроблено для того, щоб не зламати кріплення на обшивці, якщо при демонтажі пістон НЕ висмикається з кузова. А інші швидше обшивку зламають, ніж самі лопнуть.

  Ми працюємо не з доступними в нашій країні виробниками і кооперативами прессформ в Росії і Україні, які випускають кріплення, аналогічні за якістю "жигулівським" і "волговские", а з багатьма заводами в таких країнах як Німеччина, Іспанія, Італія, Китай, Тайвань, Туреччина, Франція, Чехія і Японія. Їх відмінність полягає у використанні спеціальних пластмас з високими показниками пружності та еластичності, а також повільного старіння завдяки стійкості до перепаду температур і впливу сонця. Багато з заводів, з якими ми співпрацюємо, постачають кріпленнями конвеєри відомих автовиробників.

  Також, важливо враховувати умови зберігання пластикових виробів. Навіть якісні кріплення, що зберігаються на холодних складах і прилавках, під відкритим сонцем можуть постаріти ще до їх використання в автомобілі і ламатися навіть при монтажі. Наша продукція зберігається на складах, які опалюються в якісній упаковці, що дозволить вам придбати товар в тому стані, в якому він був випущений виробником.

  Стоимость. Хотя в цену товаров нами закладывается стоимость их транспортировки, проверка качества и тому подобное, сегодняшнее развитие логистики по всему миру помогает существенно снизить эти затраты при работе с большими объемами заказов, не привлекая большое количество посредников. Это позволило предоставить вам крепления по стоимости, не сильно отличающейся от доступных на рынках, но по качеству аналогичных используемым на оригинальных сервисах, где они в разы дороже.

  В асортименті присутні абсолютно однакові кріплення, які можуть відрізнятися за кольором і вартості. Якщо кріплення встановлюється приховано, його колір не має ніякого значення як для покупця, так і для виробника. Якщо ж кріплення видно в салоні, наприклад пістони з текстурної капелюшком, яка повинна підходити під пластик салону, ми підбираємо тільки точно відповідні кольори, текстуру і матовість. Наявність же кількох однакових товарів з незначною різницею в ціні через різні заводів і країн виробництва дозволяє завжди знайти модель-замінник при необхідності замовлення якоїсь моделі у великій кількості.

  Як вибирати. Наш сайт дозволить підібрати вам кріплення по марці автомобіля, зоні використання, точним розмірам кріплення, його малюнку і схематичного зображення. Хоча багато отвори для кріплень робляться стандартними (наприклад, частіше за все, у локеров і бризковиків діаметр 8 мм), дуже важливо підбирати кріплення не "на око", а звіряючи його точні розміри. Велике значення може мати різниця в діаметрі або висоті шийки навіть всього 0,5 мм. У роздрібних магазинах представлені стенди з декількома тисячами одиниць найбільш популярних кріплень. Щоб переконатися в якості кліпси, досить скласти її вусики, імітуючи вхід деталі в отвір, після чого відпустити їх і поспостерігати повністю чи вони повернулися до початкового вигляду. Якщо вони не розпрямилися або побіліли в місці вигину, це кріплення краще не купувати. Якщо ж кріплення повернулося до початкового вигляду, то воно прослужить довго і не зламається при повторному демонтажі.

  Завершена