0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Маски і кільця підсвічування для лінз. Навіщо потрібні?

  21.11.2019

  При удосконаленні світлових характеристик головною оптики різних транспортних засобів, часто автомобілісти використовують ксенонові або світлодіодні лінзи. Вони служать чудовою альтернативою для галогенних фар зі збільшеним світловим потоком і терміном експлуатації, при цьому стійкі до екстремальних погодних умов. У більшості випадках встановлюють бі-ксенонові або бі-світлодіодні лінзи, які випромінюють дальнє і ближнє світло. Як обов'язкове доповнення з ними встановлюють маски, їх ще називають блендами.

  Маски (бленди) - це простий пристрій з елементарною будовою, який виконує як естетичну функцію, приховуючи провода і внутрішню конструкцію лінз, так і бере участь у формуванні правильного світлового променя. Тому можна сказати, що маски не тільки аксесуар, але і предмет який допомагає направляти світловий потік, фокусувати його, роблячи цілеспрямованим і зібраним. Тому до їх підбору необхідно поставитися уважно, так як і до інших елементів оптики.

  За конструкцією маски представляють собою міцне широке кільце, яке виготовлено з пластмасового матеріалу. Із зовнішнього і внутрішнього боку вони покриті хромованим шаром, для захисту від механічних пошкоджень, що збільшує їх термін експлуатації. При цьому саме внутрішня частина маски служить хромованим відбивачем, який направляє промені на лінзоване скло модуля, таким чином забезпечує зібраний і сфокусований світловий потік.

  При правильному підборі необхідно звертати увагу на діаметр маски, це може бути 2, 2.5 або 3 дюйма. Таким чином внутрішній діаметр бленда повинен відповідати діаметру самої лінзи. Але у випадках якщо діаметр не підходить можна використовувати перехідне кільце, яке дозволить міцно і щільно встановити маску. Також для ідеальної підгонки можна трохи її підпиляти. За зовнішнім виглядом вони можуть бути різноманітної форми: круглої, овальної, напівкруглої або навіть квадратної.

  Монтаж маски дуже простий, Ви це можете зробити самостійно, не докладаючи великих зусиль. Виходячи з назви зрозуміло, що вона встановлюється перед лінзою і замикається за допомогою спеціальних пазів на лінзі. Якщо у неї глянсове покриття, то необхідно скористатися рукавичками, щоб не залишати жирні сліди.

  Для того щоб оптика Вашого автомобіля виглядала більш стильно і сучасно, можна додатково до масок встановити "ангельські глазки".

  Ангельські глазки - це кільця підсвічування, які повторюють коло встановленої маски і виконують як естетичну функцію, так і функцію денних ходових вогнів, що значно збільшує безпеку пересування на дорозі, визначаючи Ваш автомобіль для інших учасників руху в умовах поганої видимості. Кільця світяться яскравим і потужним світлом і помітні на великій відстані. Вони встановлюються на маски які розроблені спеціально під них і мають спеціальний роз'єм.

  За джерелом світла кільця підсвічування діляться на неонові і світлодіодні.

  • Неонове кільце містить в собі інертний газ для його запуску використовується інвертор, які перетворює напругу бортової мережі 12 В в необхідні 900 В. Такий вид ангельських глазок відрізняється високою надійність і довговічність.

  • Світлодіодне кільце складається з безлічі світлодіодних елементів, які розміщені по колу. Вони забезпечують високу інтенсивність світлового променя, що дозволяє їх використовувати як денні ходові вогні або навіть як габарити. Щоб діоди працювали довговічне і стабільно використовується спеціальний драйвер, який як правило входить в комплект. Особливість таких ангельських глазок, є яскраве світіння і невелика споживча потужність.

  Завершена