0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Применение обезжиривателей перед покраской, полировкой и мойкой автомобиля.

  21.11.2019

  Причин для використання знежирювача безліч - для оброблення поверхонь перед фарбуванням, декоруванням, а також при митті. Засоби-знежирювачі ефективно усувають сліди масел, жиру, силікону, солей і багатьох інших, за рахунок чого істотно підвищують адгезію лакофарбових або захисних складів.

  Перед фарбуванням

  Застосування знежирювачів при проведенні фарбувальних робіт - це обов'язковий процес, який необхідно проводити на всіх етапах, в тому числі при нанесенні шпаклівки, при грунтуванні і перед самим фарбуванням. Це дозволяє виключити появу здуття на лакофарбовому покритті, «кратерів», відшарування грунтовки і фарби, а також появу ефекту «зморщування» ЛФП.

  Знежирювачі для проведення фарбувальних робіт поділяються на кілька великих підвидів:

  • Антисилікони - призначені для усунення з поверхонь силіконів, восків, а також бітумів, масел, смол, відбитків пальців і багатьох інших. Дані засоби є найбільш популярними.
  • Водно-спиртові - відмінно підходять для усунення сольових відкладень. Агресивніші, ніж антисилікони і підходять для застосування на будь-яких етапах підготовки; проте не рекомендується використання даних знежирювачів на ЛФП або пластмасах. Підходять для промивання устаткування від залишків фарби.
  • Для пластиків - менш агресивні, призначені для усунення з пластмасових деталей жир, силікон, солі і багато інших, а також для додання пластикам антистатичних властивостей, завдяки чому знижується налипання пилу і поява жирних плям.

  Перед поліруванням

  Причини застосування знежирювачів перед поліруванням автомобіля одно такі ж, як і перед фарбуванням. В першу чергу істотно знижується адгезія засобів для полірування, вони швидко відшаровуються від кузова і ефект від полірування швидко пропадає. Також, не варто забувати про частинки пилу, які стають причинами появи здуття і появи кратерів.

  Для якісної підготовки поверхні перед поліруванням рекомендовано застосовувати комбінацію з абразивних елементів, наприклад, глини, скраби-рушники, скраби-рукавиці, автоскраби-кола, і лубрикантів, які пом'якшують вплив абразивів і безпосередньо видаляють жири, воски та силікони. При виборі абразивних чистячих елементів для механічної обробки необхідно звертати увагу на розмір абразивних частинок: крупноабразивні рекомендуються для первинної обробки, дрібноабразівни - для фінішної. Правильний підбір складів забезпечує високу ступінь збереження поверхні і довговічність обробки.

  Перед наклеюванням і під час мийки

  Використання антисилікону або універсальних знежирювачів доцільно у випадках, коли шампунь не здатний впоратися зі складними забрудненнями, включаючи плями бітуму, клейкі бруньки дерев, наліт від дорожніх реагентів і багато інших. Також, помитий і оброблений знежирювачем кузов буде готовий для нанесення воску або поліролів.

  Ще одним варіантом використання знежирювачів є підготовка поверхні перед наклеюванням молдингів, захисних плівок або наклейок. Знежирювач дозволяє якісно очистити необхідну ділянку від жирів, плям, солей і інших забруднень, які здатні погіршити якість приклеювання.

  Висновок

  Знежирювач - це багатофункціональний засіб, який знаходить безліч застосувань при проведенні підготовчих робіт перед фарбуванням або поліруванням кузова, а також для догляду за ним в процесі експлуатації.

  Завершена