0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Чим відрізняється підключення USB від AUX

  21.11.2019

  Більшість автомобілістів, використовуючи в своєму транспортному засобі оригінальний радіоприймач, подумують про придбання нового головного пристрою, який, серед усього іншого функціоналу, дозволить відтворювати музику з iPhone або смартфона Android. Давайте дізнаємося, які для цього існують доступні можливості.

  Основна відмінність між USB-підключенням і допоміжними виходами (AUX) в тому, що один посилає необроблені цифрові дані в головний пристрій, а другий передає оброблений аналоговий звуковий сигнал. Простіше уявити це як USB-кабель, що передає дані на комп'ютер, і AUX-кабель, який передає звуковий сигнал на навушники. Хоча, кожен з даних роз'ємів підключення має свої переваги. При підключенні через USB ви отримуєте кращу якість звуку, а AUX пропонує вам велику корисність при використанні з великою кількістю пристроїв. Але при передачі звуку через USB до головного пристрою відбувається його обробка, а іноді вам навіть надається можливість управляти відтворенням (і інші функціональні можливості) з головного пристрою.

  Переваги та недоліки AUX

  AUX-роз'єм найпоширенішого типу - це 3.5 мм роз'єм, який, по суті, є тим же роз'ємом підключення TRS / TRRS, який використовується на навушниках. Тому, якщо в переліку технічних характеристик головного пристрою ви бачите «AUX-вхід», насправді йдеться про роз'ємі, до якого ви можете підключити навушники або ваш iPhone (iPod або будь-який інший джерело звуку) за допомогою 3.5 мм TRRS кабелю, способом « папа до тата ». Основна перевага AUX-входу в тому, що він може бути використаний практично з будь-яким звуковим пристроєм. Незалежно від того, є у вас iPhone або смартфон Android, ви зможете використовувати його, підключаючи до автомобільного головного блоку. Один кабель зможе працювати практично з усіма портативними пристроями, хоча для деяких потрібно адаптер, і при цьому з його допомогою, також безболісно, ​​ви зможете оновити музичний плеєр.

  Основним недоліком використання AUX є різниця між автомобільної стереосистемою і навушниками. Навушники самі по собі невеликого розміру і не мають механічного приводу, в той час як навіть проста стереосистема має окремі або вбудовані динаміки і підсилювач.

  Питання в тому, що коли ви використовуєте AUX-роз'єм, ваш iPhone виконує всю важку роботу: обробляє цифрові музичні файли, збережені на ньому, і передає отриманий звуковий сигнал через роз'єм для навушників на роз'єм AUX головного пристрою. Так як iPhone розроблений апріорі для роботи з навушниками, він не включає в себе лінійні виходи, і при проходженні звуку з підсилювач до стерео системі, можуть виникати додаткові шуми.

  Переваги та недоліки USB-входів

  Під час підключення iPhone або іншого сумісного пристрою через USB до штатної голові, iPhone, як правило, направляє необроблені дані до головного пристрою, яке, потім, відповідає за декодування / обробку даних треку в аудіосигнал. Так як магнітола вже має підсилювач і динаміки, процес проходить набагато успішніше, ніж при використанні портативного МР3-плеєра або iPhone через AUX. Основна перевага USB в порівнянні з AUX-входом підключення - це якість звуку. Деякі магнітоли можуть приймати безпосередній контроль над iPhone саме при USB-підключенні. Іноді, це називається прямим iPod-контролем, і це набагато безпечніше і зручніше, ніж возитися з телефоном, якщо ви хочете вибрати пісню для відтворення або відрегулювати гучність. Не варто забувати, що рівень інтеграції може змінюватися від моделі до моделі, і деякі головні пристрої, як AppRadio Pioneer, можуть містити елементи управління з сенсорного екрану для IOS. І хоча USB-підключення забезпечує більш високу якість звуку, ніж AUX, воно не є універсальними. У той час як AUX IN можна використовувати практично з будь-яким портативним аудіопристроєм, сумісність з USB головного пристрою, як правило, обмежується. Наприклад, мультимедіа AppRadio 1-го покоління від Pioneer несумісна з iPhone 5.

  Завершена