0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Відеореєстратор для авто Blaupunkt BP 2.5 FHD. Компактний відеореєстратор

27.11.2019

У цій статті ми розповімо про новий бренд реєстратора Blaupunkt 2.5 FHD. В першу чергу, хочеться відзначити нетиповий дизайни самописця, що серед брендових пристроїв зустрічаються вкрай рідко. Зазвичай великі бренди роблять якісь стандартні, квадратні відеореєстратори, які особливо не виділяються із загальної сірої маси і можуть сподобатися більшості споживачів. Тут же ми бачимо принципово інший підхід, пристрій замасковано під датчик дощу / світла, що позбавляє можливості повороту на бокове скло. З іншого боку, це дозволяє добре замаскувати відеореєстратор на лобовому склі. Така ідея не нова, але останнім часом, відеореєстратори замасковані під датчик дощу / світла, з'являються у продажу все частіше і частіше. Можливо це пов'язано з тим, що наші водії нарешті, вдосталь насварилися з поліцейськими і зрозуміли, що відеореєстратор повинен бути максимально непомітним і знімати тільки дорожню ситуацію.

Який спосіб кріплення?

Спосіб фіксації BP 2.5 на лобовому склі можна назвати одним з найбільш вдалих, хоча в ньому немає нічого нового. На лобове скло за допомогою двостороннього скотча клеїться пластиковий майданчик, на яку встановлюється відеореєстратор. У виконанні Blaupunkt, на відміну від аналогічних відеореєстраторів, є потай під настановний майданчик, завдяки чому він максимально близько притискається до лобового скла. Таких майданчиків в комплекті 2, крім них є:

 • кабель живлення без додаткового USB роз'єму;

 • просто кабель USB на Micro USB.

Відеореєстратор всім своїм виглядом натякає на штатну установку, але в комплекті всього один кабель живлення і він призначений для підключення в прикурювач. При такому підключенні самописець автоматично вмикається при вмиканні запалення, і вимикається при вимкненні запалення. Для врізки в бортову мережу знадобиться придбати окремий кабель, або розібрати рідну зарядку, що вплине на гарантію. При прямому підключенні до бортової мережі відеореєстратор буде живитися безпосередньо від акумулятора автомобіля і можна буде реалізувати охоронний режим. У такому режимі при спрацьовуванні датчика удару пристрій записує коротке відео. Але, так як у BP 2.5 немає функції моніторингу рівня заряду акумулятора, то є велика ймовірність, що відеореєстратор посадить акумулятор при тривалому простої автомобіля.

Налаштування

Незважаючи на високу вартість, що нормально для брендового пристрою, Blaupunkt BP 2.5 FHD не обладнано звичними для сучасного відеореєстратора функціями, наприклад, модулем wi-fi або GPS. Тому налаштовувати пристрій доведеться по-старому кнопками під його рідним 2-х дюймовим дисплеєм.

Меню максимально просте, воно розділене на дві вкладки, перемикання між якими здійснюється кнопкою меню. У першій вкладці можна налаштувати:

 • дозвіл (максимальне 1920 х 1080 FHD);

 • циклічну запис;

 • функцію HDR (необхідна для поліпшення нічної зйомки і поліпшення зйомки при перепадах освітлення);

 • експозицію;

 • датчик руху;

 • запис звуку;

 • штамп часу дати та інші типові для відеореєстратора функції.

Друга вкладка меню ще менш цікава, в ній налаштовується час, дата, звук клавіш, мова, автовимкнення і інші допоміжні функції.

Конструкцією пристрою передбачений похилий механізм об'єктива, це необхідно для установки на автомобілі з різним нахилом лобового скла. Кут огляду у відеореєстратора 145 градусів.

Вивчивши меню і назву моделі не важко зрозуміти, що максимальна роздільна здатність BP 2.5 становить 1920 x 1080 FHD, модель матриці і процесора невідомі.

Щодо якості зйомки не можна сказати, що BP 2.5 це найкращий відеореєстратор в своєму класі. Хоча вдень, в похмуру погоду картинка радує хорошою деталізацією і передачею кольору. Номерні знаки читаються на відстані приблизно 10-15 метрів, іноді навіть 20 метрів, читаються номера як автомобілів, що рухаються попереду, так і припаркованих на узбіччі, також можна прочитати всі вивіски і дорожні знаки, які встановлені на узбіччі.

При заїзді з темної вулиці в освітленій паркінг ніяких проблем з будівництвом відеореєстратора до нових параметрів освітленості не виникає, якість зображення, деталізація і перенесення кольорів знаходиться на високому рівні. Вночі картинка трохи погіршується, відстань з якої видно номерні знаки зменшується до 10 метрів, а також іноді картинка шумить особливо сильно це помітно при нестачі освітленості.

Замість широкого динамічного діапазону WDR у BP 2.5 використовується високий динамічний діапазон HDR, ці функції призначені для одного і того ж, але працюють по різному принципом, в будь-якому випадку HDR в цьому пристрої справляється зі своїми обов'язками.

Підсумок

Загалом картинка у BP 2.5 непогана, але і не топова. Частково згладити цей недолік, як відсутність WiFi модуля, допоможе благородне походження пристрою, а також нетиповий форм фактор.

Завершена