0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Бюджетний відеореєстратор Aspiring Proof 1 з магнітним кріпленням і великим IPS-дисплеєм

  27.11.2019

  У цій статті ми розповімо про новий відеореєстратор Aspiring Proof 1, який зацікавив нас:

  • магнітним кріпленням;

  • величезним, як для відеореєстратора, трьох дюймовим IPS дисплеєм з роздільною здатністю 640x480;

  • доступною ціною.

  Також з цікавих особливостей можна відзначити маловідомий, але досить продуктивний процесор General Plus 6248 і не дуже відому матрицю SC 2363. Величезна діагональ дисплея позначилася на фізичних розмірах відеореєстратора, зазвичай самописці, які володіють такими габаритами мають надлишкову масу, через що на довгому кріпленні під час руху відеореєстратор постійно вібрує і картинка стає нестабільною.

  В даному випадку, пристрій вийшов досить легким і при русі по тих же нерівних дорогах, можна говорити про стабільність зображення.

  Кріплення відеореєстратора

  За надійну фіксацію відеореєстратора відповідає зручне і потужне магнітне кріплення з контактною групою, в кріпленні передбачено відразу два магніти, тому переживати, що відеореєстратор відпаде в дорозі, не варто. Також до кріплення підключається живлення, що позбавляє автовласника від необхідності кожного разу, встановлюючи відеореєстратор, підключати до нього живлення, тим самим збовтуючи роз'єм.

  Проте, рудиментарний роз'єм Mini USB залишився на корпусі відеореєстратора, його можна використовувати для підключення пристрою до комп'ютера.

  Наший тест

  На сусідньому торці є слот під карту пам'яті MicroSD об'ємом до 64 ГБ, карти, такого обсягу, вистачить для запису 300 хвилин відео з роздільною здатністю Full HD 1920 × 1080 це максимально можливий дозвіл для Aspiring Proof 1. Найголовніше, що виробник нас не обдурив, заявлений дозвіл відповідає дійсному, а ось до кута огляду є невелике питання. Для тесту ми взяли трафарет, на якому були вказані кути огляду від 110 і до 180 градусів.

  Якщо подивитися на трафарет, через дисплей відеореєстратора, то можна побачити, що відмітка 110 градусів повністю в полі видимості відеореєстратора. Позначку 120, 130 і 140 градусів видно прекрасно, а відмітка 150 градусів знаходиться за межами зони видимості. Кут огляду в даному випадку склав близько 145 градусів, в принципі, це нормально. Практично всі виробники відеореєстраторів і камер заднього виду заявляють кут огляду по діагоналі, а не по горизонталі.

  Сам дисплей, завдяки IPS матриці, має прекрасні, власні кути огляду і гарну передачу кольору. На такому великому дисплеї зручно, а головне, цілком зрозуміло розмістили все меню відеореєстратора, в ньому немає ніяких спеціальних налаштувань і надмірностей, все гранично просто банально і зрозуміло.

  Першим пунктом меню є нічна зйомка. На жаль, точно невідомо, яка саме технологія використовується для нічної зйомки. Це може бути і WDR і HDR, але, в будь-якому випадку, нас цікавить саме приклад відео.

  Ми почали з денної зйомки. Вдень картинка трохи шумновата, але тим не менш детальна. Номерні знаки, помітно читаються, приблизно з відстані 10 м і щось подібне ми вже бачили з реєстраторами Philips. На наш погляд, вдень ​​картинка здалася злегка темнуватою, швидше за все, це пов'язано з високим значенням діафрагми, але виробник вважав за краще не вказувати і цю характеристику.

  Вночі ситуація набагато гірша, до зернистого зображення також додається не дуже стабільна робота нічної зйомки. Всі номерні знаки засвічуються від підсвічування номерного знака і навіть проїжджаючи уздовж припаркованих автомобілів неможливо прочитати номерний знак жодного з них. Максимум, побачити номерний знак можна, якщо під'їхати впритул до автомобіля на світлофорі.

  Підіб'ємо підсумки, якість відео відповідає бюджетному статусу відеореєстратора. Також можна сказати і про комплектацію пристрою, в який входить сам відеореєстратор, магнітне кріплення з поворотним механізмом (що рідкість для магнітних власників) і зарядка без додаткових USB.

  За якістю матеріалів і якості збірки відразу і не скажеш, що це бюджетний пристрій, все добре зібрано і підігнано, відчувається якась пустота, але це в даному випадку, скоріше, плюс, ніж мінус.

  Завершена