0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Відеореєстратор Playme VITA

  28.11.2019

  Останнім часом, працюючи над оглядами відеореєстраторів, нас не покидає відчуття дежавю. Потрапляючи на огляд пристрої відрізняються по комплектації і зовнішньому вигляді. Але, при цьому, у переважної більшості схожа начинка, а саме:

  • матриця Sony IMX 323;

  • процесор NTK.

  Хоча, все ж знаходяться виробники, які йдуть своїм шляхом. Наприклад, новий відеореєстратор від Playme, модель VITA, в якому використовується 4-мегапіксельна матриця OmniVision 4689 і процесор Ambarella A12 LA35. Це не самий топовий процесор від Ambarella, є ще A12 LA75, що підтримує 4-х канальний запис відео і A12 LA55, який записує відео з роздільною здатністю 4К. В даному випадку ми обмежимося дозволом Super Full HD 2304x1296. При такому дозволі п'ятихвилинний файл займає близько 520 Мбайт і на карту пам'яті об'ємом в 64 Гбайт (більше Playme VITA не підтримує), можна записати близько 10 годинне високоякісне відео. Відео можна переглянути на 2-х дюймовому кольоровому дисплеї відеореєстратора, на комп'ютері і телевізорі з допомогою картридера або кабеля.

  USB кабель і картридер входять в комплект поставки. У зручній коробці можна знайти кабель живлення в прикурювач, без додаткового USB і мікрофібру, щоб протирати дисплей і об'єктив відеореєстратора. Кріплення відеореєстратора виконано у вигляді компактної вакуумної присоски з контактною групою та GPS антеною. Завдяки GPS антени, можна зафіксувати швидкість пересування транспортного засобу, отримувати попередження про наближення до постів дорожньої інспекції або камерам фіксації порушення ПДР, а також вносити свої точки POI.

  Робота з точками POI і відображення координат камер фіксації порушень ПДР та інше, можливо завдяки тому самому, потужному процесору Ambarella A12 LA35. Також даний процесор приніс в відеореєстратор функцію LDWS. Але, зважаючи на відсутність нормальної розмітки, на наших дорогах і інших чинників, ці функції не завжди знаходять практичне застосування, тому наявність Wi-FI модуля, було б більш виправданим.

  Налаштування

  Так як у Playme VITA немає Wi-FI модуля, то пристрій доводиться налаштовувати за допомогою штатних кнопок, які розташовані на правому торці і в нижній частині відеореєстратора. Меню розбито на три розділи. У першому розділі настройки GPS, включаючи камери фіксації порушення ПДР, LDWS та інше.

  Решта два розділи - це стандартні настройки:

  • розширення;

  • WDR;

  • циклічна запис;

  • чутливість G - сенсора;

  • відключення дисплея;

  • форматування;

  • дата;

  • час та інше.

  Для навігації по меню, внизу використовується 2 кнопки з відповідними символами. Бічні кнопки працюють абсолютно нормально, а кнопки, які розташовані ближче до центру дуже тугі, тому натискати їх важкувато.

  В інструкції вказано кут огляду 140 градусів, але в принципі, вимірюючи його за допомогою трафарету, ми констатували кут більше. На відеореєстраторі було добре видно відмітка в 150 градусов.Такой кут огляду є стандартним для більшості відеореєстраторів. Пристрій охоплює весь простір перед автомобілем від стійки до стійки. В даному випадку картинка по краях не заокруглюється і ефект риб'ячого ока відсутній, що дуже радує. Вдень і ввечері картина практично ідентична. Картинка детальна, перенесення кольорів хороше, номерні знаки читаються з відстані в 15-20 метрів. Виїжджаючи з темного паркінгу на освітлену вулицю, відеореєстратор дуже швидко підлаштовується під нові параметри освітлення. Точно так він підлаштовується під освітленість проїжджаючи через тунелі або під мостом. Вночі картинка, природно, погіршується, але її не можна назвати поганою.WDR працює відмінно і номерні знаки читаються з відстані, приблизно 10 м.

  Підсумок

  У підсумку, можна сказати, що використання матриці OmniVision і процесора Ambarella повністю себе виправдали. Відеореєстратор має прекрасну зйомку як вдень, так і вночі, що є основним обов'язком пристрою. Додатковий функціонал у вигляді GPS, LDWS і точок POI буде на любителя, але непоміченим ми його залишити не змогли.

  Завершена