0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Лінзи iDial BI LED H4 mini

05.12.2019

Сьогодні LED лампи Н4 з лінзи не є новиною, більш того, багато автомобілістів вже встигли відчути на собі переваги таких ламп. iDial BI LED H4 mini, це одна з різновидів ламп з лінзою. По суті, це звичайна Н4 лампа з активним охолодженням, на яку встановили мініатюрну лінзу. Не дивлячись на таку просту конструкцію, такі лампи можуть виявитися надійнішими ніж класичні BI LED. Їх надійність полягає у відсутності шторки перемикання ближнього і дальнього світла, світлодіод ближнього світла знаходиться за лінзою, а діод дальнього світла відкритий і світить безпосередньо рефлектор фари, і вже рефлектор відповідає за формування пучка далекого світла.

Незважаючи на великі зовнішні габарити, лампи BI LED H4 mini без проблем встановлюються в оптику, а замість штатної лампи Н4. Але з фарами, у яких передбачена спеціальна шторка / ковпак, можуть виникнути проблеми. Така шторка просто закриє лінзу і вона стане марною, тому в таких фарах доведеться демонтувати шторку, що порушує конструкція фари і надалі унеможливлює встановлення звичайної H4 лампи. Також перед тим, як демонтувати шторку з фари, потрібно переконатися в тому, що лампа підходить по кріпленню. У самому крайньому випадку, доведеться замінити всю фару.

Без установки в фару лампи, завдяки лінзі, має ідеально рівну світлотіньовий кордон, з поличкою, але при включенні лампи відразу чути гучний шум кулера і не виключено, що цей шум буде чути в салоні автомобіля.

Порівнюючи СТГ даних ламп з BI LED лінзами можна сказати, що лампи не поступаються лінзам або навіть перевершують деякі моделі.

На відстані 2,5 м в найяскравішій точці освітленість BI LED H4 становить 3380-3450 Люкс, середня освітленість у всій світловій плямі коливається від 2300 до -2900 Люкс.

При установці лампи в фару геометрія СТГ трошки змінюється:

 • по-перше, зникає поличка;

 • по-друге, збільшується світлова пляма.

Лінза фари допомагає розсіювати світло, також сприяє розсіюванню світла над світлотіньовий кордоном. З'являється додаткова освітленість вище лінії СТГ.

В результаті стандартних вимірів на сферичному фотометрі ми отримали наступні цифри:

Підсумок

У підсумку можна сказати, що самі по собі лампи мають ідеальну геометрію СТГ, але їх установка в оптику вносить певні корективи. Точніше навіть оптика вносить певні корективи в СТГ ламп. Але навіть при установці ламп в стару фару 43-х річного автомобіля ми отримали рівну СТГ, звичайно без пташки і галочки. Світловий потік виявився невисоким всього 800 Люмен, і це стандартна характеристика для більшості бюджетних LED ламп, також розчарувала колірна температура, 6845 К це дуже багато.

Завершена