0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати протишумні навушники?

  06.12.2019

  Під час роботи на виробництві шум і вібрація є одним з найнебезпечніших чинників, які можуть вплинути на здоров'я. Через великий рівень шуму, можуть з’явитися вушні захворювання, а також хвороби, пов'язані з серцево-судинною системою, роботою мозку і гіпертонія. Для того щоб убезпечити себе або своїх співробітників, потрібно дотримуватися всіх норм, які прописані в правилах з охорони праці на виробництві. Прийнятним для слуху рівень шуму є 20-30 дБ. Якщо рівень шуму перевищує цей поріг, то потрібно подбати про засоби захисту. Ідеальним засобом захисту в такому випадку буде протишумні навушники.

  Конструкція навушників і як вони діють.

  Навушники для поглинання шуму в основному складаються з двох елементів - це слухова чаша і наголів’я. Слухова чаша заповнена спеціальним матеріалом, який здатний поглинати шум 20-30 дБ. В основному чаша заповнюється спіненим поліуретаном. Для того що б зафіксувати навушники на голові використовується наголів’я. Воно може розташовуватися як на голові, так і на потилиці або на підборідді. Такі навушники можуть мати різні розміри, а також бути універсальними. Їх можна відрегулювати під потрібний вам розмір. Наголів’я буває різного виду. Воно може мати кріплення для каски, бути складним, стандартним або з можливістю регулювання. Наголів’я може бути вбудованим в головний убір або бути окремо від нього. Для виготовлення наголів’я використовується різні матеріали переважно термопласт або метал.

  Діляться навушники на два типу пасивні і активні. У навушників з пасивним дією слухова чаша заповнена спеціальним матеріалом, який поглинає будь-які шуми. Вони щільно прилягають до вуха і пригнічують шум. Навушники активного типу найкраще використовують при виконанні роботи, під час якої вам потрібно розмовляти. Такі навушники мають спеціальний динамік і мікрофон, за допомогою якого можна почути тихі звуки і сигнали тривоги. Також дані навушники відмінно пригнічують дуже гучні звуки. Новітні моделі таких навушників можуть підключатися до телефонів або іншій техніці.

  За якими критеріями вибрати навушники для поглинання шуму.

  Так як же вибрати шумопоглинаючі навушники? На даний момент існує дуже велика кількість таких навушників. Перше на що потрібно звернути увагу - це на те, щоб вони були виготовлені за всіма нормами, які закладені в законодавстві, а також мали сертифікати і відповідали ГОСТу. Якщо навушники відповідають вимогам, то це означає, що:

  1. Матеріал з якого виготовляються навушники безпечний для здоров'я, не викликає алергії або інших негативних наслідків.
  2. Навушники виготовлені потрібної форми без гострих кутів, мають зручне наголів’я.
  3. Такі навушники пройшли всі випробування і повністю безпечні і якісно виконують свою роботу.

  Активні навушники володіють акустичною ефективністю вона ділиться на три класи:

  1. Навушники першого класу поглинають звуки до 98 дБ.
  2. Другого класу до 105 дБ.
  3. Клас третій до 110 дБ.

  У даній статті, ми розглянули всі види навушників для захисту від шуму. Для того щоб підібрати шумопоглинаючі навушники, потрібно виміряти рівень шуму на робочому місці. Також потрібно враховувати вагу і матеріал виготовлення, так як вони можуть бути незручними при носінні або занадто важкими. З огляду на всі фактори, описані вище, ви зможете підібрати ідеальні навушники для себе.

  Завершена