0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Як обрати органайзер в багажник?

09.12.2019

У рідкісних автовласників багажник автомобіля залишається порожнім, в більшості випадків - багажник це ціле "царство" інструментів, різних дрібних аксесуарів, приладів і т.п., необхідних для догляду та обслуговування авто.

Навести порядок, легше і швидше знаходити необхідні речі в багажнику, позбавитись від шуму і гуркоту з багажника під час поїздок по нерівних і вибоїстих дорогах і уберегти сам багажник від пошкоджень і забруднень допоможе придбання спеціального органайзера.

Види органайзерів

Найпоширенішою моделлю органайзерів є універсальні органайзери, які, в свою чергу, діляться на м'які, напівтверді і жорсткі.

 • Жорсткі органайзери. Являють собою своєрідний контейнер для багажників, можуть бути оснащені кришкою. Найчастіше виготовляються з полікарбонату, пластику і навіть металу. Дуже добре підходять для зберігання і перевезення крихких речей, спорядження для мисливців та т.п.

 • М'які органайзери. Найчастіше має вигляд валізи або сумки з ручками. Найчастіше такі органайзери виготовляються з міцних і зносостійкий матеріалів - поліестеру або нейлону - і мають водонепроникний прошарок всередині. Органайзер може мати одне велике відділення, або ж розділене перегородками всередині. Дуже добре підходить для зберігання і перевезення різних ємностей, ганчірок, скребків, серветок і т.п.

 • Напівжорсткі органайзери. Мають вставки-ущільнення в стінках, тому відмінно тримають форму і не деформуються під вагою вмісту. Часто органайзер всередині

Менш популярними є "анатомічні" органайзери, які мають оригінальну форму - вони призначені для певних моделей авто і в точності повторюють форму багажника.

Також до багажних органайзерам відносяться різні кишені-гумки і кишені-сітки на липучках, які кріпляться до оббивки багажника.

Обсяги органайзерів в середньому складають 30-40 л, але зустрічаються як і зовсім маленькі для мініатюрних машин, так і справжні "гіганти" на 80 або більше літрів.

Який органайзер краще?

Напівтверді і жорсткі органайзери дозволяють легко створити і підтримувати порядок в багажнику, вони відмінно підходять для транспортування крихких предметів і дозволяють не турбуватися про їх збереження.

 

Сітки і м'які органайзери підходять для надійної фіксації і перевезення предметів нестандартних форм і практично будь-яких розмірів.

Уникнути довільного переміщення органайзера по багажнику під час поїздок дозволяють спеціальні липучки на дні або на одній з бічних стінок, які кріплять органайзер до оббивки.

Органайзери - це відмінний спосіб зробити багажник більш ергономічним і навіть збільшити кількість перевезених речей не перетворивши, при цьому, багажник на звалище-сховище всяких ненужностей.

Завершена